ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Untitled 41

راهنمای استفاده از نارنجک دودزا در فری فایر : مانند یک حرف ای مبارزه کنید

ahmadian

راهنمای Free Fire : چگونه مانند یک حرفه ای از smoke grenade ها استفاده کنیم؟

استفاده ماهرانه از نارنجک دودزا در فری فایر حیاتی ترین جنبه بازی است. و این مقاله به شما در این امر کمک می کند. نارنجک های دودزا بزرگترین کمک برای پیشی گرفتن از دشمن و رسیدن به نقطه ای امن هستند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید.

Free Fire شما را در مقابل بیش از 100 بازیکن در جزیره‌ای متروک قرار می‌دهد. و تعداد زیادی از سلاح‌های گرم و سایر تجهیزات را فراهم می‌کند تا از آنها دوام بیاورید و به عنوان قهرمان ظاهر شوید. با این حال، هر دشمن بی‌سابقه‌ای می‌تواند به راحتی تلاش شما برای بویا را به خطر بیندازد. وقتی همه چیز خارج از کنترل شماست، هوشمندانه ترین حرکت این است که فرار کنید. و صبورانه منتظر بمانید تا نوبت شما برای حمله باشد.

مقالات مرتبط »    راهنمای شخصیت Ryden در فری فایر : بهترین راه های استفاده

سلب مسئولیت:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه نویسنده را منعکس می کند.

راهنمای استفاده از نارنجک دودزا در فری فایر مانند یک حرف ای

نارنجک دودزا در فری فایر با فرو بردن شما در میان دود، خط دید دشمن را شکسته و تیراندازی به شما را برای آنها دشوار می کند. در صورت استفاده ماهرانه، می توانند نجات دهنده شما در میدان نبرد باشند. در اینجا برخی از بهترین راه ها برای استفاده حداکثری از نارنجک دودزا در فری فایر آورده شده است:

1) در حملات شخص ثالث

یکی از بزرگترین موانع در راه شما به سمت بویاه حملات شخص ثالث در فری فایر است. چیزی که این حملات را مرگبارترین می کند این است که شما را در حالی که با یک حریف درگیر هستید دستگیر می کنند. در چنین شرایطی، به سرعت از چندین نارنجک دودزا برای شکستن خط دید دشمن و فرار به مکان امن استفاده کنید.

مقالات مرتبط »    حملات شخص ثالث (third-party) در فری فایر : مانند یک حرفه ای عمل کنید!

اگر در ساختمانی هستید و گروهی به شما نزدیک می شود، فوراً یک یا دو نارنجک دودزا را نزدیک ورودی پرتاب کنید. و منتظر بمانید تا حریف حمله کند. علاوه بر این، چند تکه در این دود بیندازید تا اعتماد دشمن را از بین ببرید و همه چیز را برای آنها غیرقابل پیش بینی کنید.

2) در فضای باز

هنگامی که در یک هات دراپ هستید و باید به هم تیمی خود کمک کنید یا جعبه ای را که در یک زمین باز قرار دارد غارت کنید، از نارنجک دودزا در فری فایر برای انجام ایمن کار استفاده کنید. مقداری را در اطراف محل مورد نظر بریزید و سریع شروع کنید. در حین انجام این کار، به چرخش یا حرکت در موقعیت خود ادامه دهید. زیرا پیش آتش دشمن می تواند به شما ضربه بزند.

3) برای تغییر مکان

زمانی که در هنگام پوشش هدف قرار گرفته اید، بهترین حرکت تغییر مکان است. برای انجام این کار، در مسیر خود به سمت نقطه امن زنجیره ای از دود ایجاد کنید و از این دود عبور کنید تا از آتش دشمن در امان بمانید. از هم تیمی های خود بخواهید هنگام تغییر مکان، آتش پوششی ارائه دهند.

4) منحرف کردن حواس دشمن

بسیاری از بازیکنان ترجیح می‌دهند که برای اطمینان از پیروزی، تا آخرین منطقه، سطح پایین را حفظ کنند. در حین استفاده از چنین سبک های بازی، ممکن است با یک تیم کامل روبرو شوید که ممکن است مایل نباشید با آنها دعوا کنید. در چنین شرایطی از نارنجک های دودزا استفاده کنید تا حواس آنها را پرت کنید و به نقطه ای امن فرار کنید. علاوه بر این، این استراتژی نه تنها محدود به بازیکنان منفعل است، بلکه می تواند توسط کسانی که عاشق بازی یک در مقابل چهار هستند نیز استفاده شود.

به روز رسانی :

5) جایگزینی برای گلو وال

دیوارهای gloo از نظر بسیاری بهترین آیتم در Free Fire هستند. اما نارنجک های دودزا می توانند به عنوان جایگزین مناسبی استفاده شوند. در هر دو مورد چند تفاوت وجود دارد، اما در اصل آنها کار یکسانی را انجام می دهند.

دیوارهای Gloo پوشش فیزیکی را فراهم می کنند. در حالی که نارنجک های دودی خط دید را پنهان می کنند و تیراندازی دقیق را برای دشمن دشوار می کند. آنها همچنین حرکت را پنهان می کنند که پیش بینی مکان بازیکن را برای دشمن دشوار می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت