ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
راهنمای شخصیت Ryden

راهنمای شخصیت Ryden در فری فایر : بهترین راه های استفاده

ahmadian

بهترین روش استفاده از شخصیت رایدن در فری فایر چیست؟

این راهنمای شخصیت Ryden در فری فایر به شما در زمینه بهترین راه های استفاده از آن کمک خواهد کرد.

Garena در آخرین آپدیت OB43 فری فایر خود یک شخصیت Ryden را معرفی کرده است. در کنار شخصیت، ویژگی‌های مختلف دیگری نیز وجود دارد که پچ برای بازی به ارمغان آورده است. از جمله رویدادهای Chaos، تغییرات نقشه و موارد دیگر. بسیاری از بازیکنان خوش‌شانس چند هفته پیش این ویژگی‌ها را در سرور پیشرفته Free Fire OB43 تجربه کردند. اما برخی دیگر منتظر انتشار پچ نهایی بودند.

وب سایت ارزان جم با فراهم کردن محیطی امن برای خرید جم فری فایر ارزان به شما این امکان را می دهد که در بازی خود سریعتر پیشرفت کنید.

از آنجایی که این آپدیت بالاخره ارائه شد، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید از ویژگی های جدید آن برای بهبود گیم پلی خود مانند شخصیت رایدن استفاده کنید.

مقالات مرتبط »    لینک دانلود APK آپدیت OB43 فری فایر برای دستگاه های اندرویدی

راهنمای شخصیت Ryden در فری فایر

شخصیت جدید توضیح داده شد

به گفته سازنده، رایدن یک نابغه مبتکر 16 ساله است که عقلانیتش از همتایانش پیشی می گیرد. اختراعات با استعداد او می تواند کمک بزرگی در دستیابی به بویه باشد.

رایدن یک مهارت تله عنکبوتی دارد. که به او اجازه می‌دهد تا عنکبوت انفجاری را که اولین دشمنی را که می‌بیند، بیرون بیاورد. همچنین سرعت دشمن را کاهش می دهد و 10 اسب بخار آن در ثانیه را به مدت سه ثانیه از بین می برد.

توجه داشته باشید که عنکبوت پرتاب شده 30 ثانیه طول می کشد و مهارت تله عنکبوتی در 75 ثانیه خنک می شود.

راهنمای بهترین استفاده از شخصیت رایدن فری فایر

در این راهنمای شخصیت Ryden در فری فایر بهترین راه ها برای استفاده از شخصیت جدید آمده است:

1) برای از بین بردن دشمن با frags

عنکبوت بیرون زده رایدن سرعت حرکت دشمن را کاهش می دهد. پس از بین بردن دشمن با frags آسان تر خواهد بود. فوراً یک نارنجک را به سمت دشمن اسیر شده پرتاب کنید. از آنجایی که سرعت حرکت آن کند است، دشمن زمان نسبتاً کمتری برای دور شدن از انفجار خواهد داشت.

برای این تاکتیک، شخصیت را با موکو، آلوارو و نیکیتا جفت کنید. زیرا پس از دستگیری دشمن، موکو مکان دشمن را نشان می‌دهد، آلوارو به شما اجازه می‌دهد دو فرگ را همزمان به سمت آن پرتاب کنید. و نیکیتا مانع از اثربخشی داروی دشمن می‌شود. .

2) برای بازیکنان منفعل

بازیکنان منفعل می توانند Ryden را با شخصیت های Nikita، Luna و Jota جفت کنند. این ترکیب کاراکتر فری فایر به شما کمک می‌کند تا دشمن را به‌راحتی از خود دور کنید. تا زمانی که دشمن در فاصله مناسبی قرار گیرد، مشخصات پایینی داشته باشید و سپس عنکبوت را رها کنید تا سرعت حرکت دشمن کاهش یابد.

با توجه به توانایی لونا، سرعت حرکت و سرعت شلیک بهتری نسبت به دشمن در نبرد بعدی خواهید داشت. علاوه بر این، Jota به شما HP اضافی می دهد و Nikita سرعت بارگذاری مجدد خوبی را تضمین می کند.

نحوه بدست آوردن شخصیت Ryden در فری فایر

شما می توانید با انجام چالش های داده شده در بخش رویداد درون بازی، شخصیت رایدن را به دست آورید. این چالش‌ها شامل اجرای چند بار حالت‌های BR، CS، یا LW عنوان قبل از 30 ژانویه 2024 است که باعث می‌شود شخصیت رایدن در به‌روزرسانی Free Fire OB43 ظاهر شود.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود که از پخش عنوان خودداری کنند و در عوض، Free Fire Max، یک نوع انحصاری و قانونی هند را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت