ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حملات شخص ثالث در فری فایر

حملات شخص ثالث در فری فایر : مانند یک حرفه ای عمل کنید!

ahmadian

راهنمای Free Fire برای مدیریت حملات third-party مانند یک حرفه ای

این راهنما به شما کمک می کند تا در هنگام غوطه ور شدن در میدان نبرد، با حملات شخص ثالث در فری فایر که ممکن است با آن مواجه شوید، مقابله کنید.

عناوین بتل رویال، مانند فری فایر، میلیون‌ها گیمر را در سراسر جهان با گیم‌پلی هیجان‌انگیز و غیرمنتظره خود مجذوب خود می‌کنند. مقابله با کمپینگ ها یا حملات شخص ثالث در این عناوین یکی از سخت ترین کارهاست. زیرا این دشمنان چیزی نیستند که بتوان پیش بینی کرد. حملات شخص ثالث در فری فایر ، به ویژه، نیاز به نهایت صبر و یک ذهنیت آرام برای مقابله دارد. زیرا در حالی که در حال نبرد هستید، شما را غافلگیر می کنند.

با خرید جم فری فایر می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

گفتنی است، این دشمنان هستند که تجربه واقعی بازی بتل رویال را ایجاد می کنند و بر لذت ظهور به عنوان یک قهرمان می افزایند.

مقالات مرتبط »    ویژگی های تایید شده Free Fire MAX OB35 : اسلحه Bizon SMG جدید، تنظیم سلاح و …

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه های نویسنده را منعکس می کند.

راهنمای مدیریت حملات شخص ثالث در فری فایر

در فری فایر، اگر چندین دشمن در حالی که در حال حاضر با تیم دیگری درگیر هستید، به شما کمین کنند، همه چیز می تواند به سرعت از کنترل خارج شود. از این رو، در چنین لحظاتی، نهایت کار گروهی و ارتباط ضروری است. علاوه بر این، شما باید از درگیر شدن در نبرد برای مدت طولانی اجتناب کنید و باید راهی برای خروج آماده کنید.

در زیر چند روش دیگر برای مقابله با حملات شخص ثالث در فری فایر آورده شده است:

1) در موقعیت خود منجمد شوید

اولین چیزی که باید در زمان حملات شخص ثالث در فری فایر به خاطر داشته باشید این است که مکان دقیق خود را اعلام نکنید. ممکن است دشمن قبلاً با شنیدن شلیک گلوله شما متوجه شده باشد. اما یخ زدن در موقعیت شما همه چیز را برای آنها غیرقابل پیش بینی می کند.

با این حال، آنها همچنین می توانند از frags برای پیدا کردن مکان شما یا بیرون کشیدن شما استفاده کنند. پس محتاط باشید و با دقت صدای پختن یا پرتاب نارنجک را در ساختمان خود بشنوید و مطابق آن عمل کنید. علاوه بر این، می‌توانید از دیوارهای تاریک خود استفاده کنید و آنها را در نزدیکی پنجره‌ها یا درها قرار دهید تا نارنجک‌های ورودی را مسدود کنید.

در همین حال، سعی کنید مکان دقیق دشمن را تأیید کنید و در ورودی که از آنجا می توانند نفوذ کنند، آماده باشید.

2) مکان خود را تغییر دهید

پس از گذراندن مرحله فوق، بلافاصله مکان خود را تغییر دهید و به نقطه ای بروید که بتوانید دشمن را از بین ببرید. با این حال، مکان جدید خود را با رد پا یا شلیک های غیرضروری نشان ندهید.

3) از نارنجک های دودزا و نارنجک استفاده کنید

در صورت استفاده از شخص ثالث، پرتاب‌کننده‌هایی مانند نارنجک‌های دودزا و نارنجک‌ها می‌توانند جان شما را نجات دهند. اگر یک جوخه با هجوم به ساختمان شما بی‌احتیاط به شما حمله کرد، به سرعت از نارنجک‌های دودزا برای شکستن خط دید آنها استفاده کنید. علاوه بر این، شما می توانید یک یا دو پارگی را در این دود بیندازید تا دشمنان ورودی قبل از ورود به حمله دو بار فکر کنند.

4) اجازه دهید دو جوخه دشمن بجنگند

به یاد داشته باشید، وقتی شخص ثالث هستید، وقت آن نیست که حریص کشتار شوید. صبور باشید و هوشمندانه عمل کنید. مکان خود را تغییر دهید و صدای قدم های خود را با استفاده از frags پوشش دهید.

وقت بگذارید و اجازه دهید دشمنان یکدیگر را بکشند تا بتوانید در آسیب پذیرترین مرحله آنها به آنها حمله کنید: زمانی که آنها مشغول کمک به هم تیمی های خود و جمع آوری غارت بدون احتیاط هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت