ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
OB35 فری فایر مکس

OB35 فری فایر مکس : Bizon SMG جدید، تنظیم سلاح و موارد دیگر

ahmadian

ویژگی های تایید شده Free Fire MAX OB35 : اسلحه Bizon SMG جدید، تنظیم سلاح و …

برای مروری دقیق از ویژگی‌های OB35 فری فایر مکس این مقاله را بخوانید.

Free Fire MAX OB35 اواخر این ماه منتشر خواهد شد و چهارمین به‌روزرسانی بزرگ منتشر شده در سال جاری است. بسیاری از ویژگی های آینده در حال حاضر در سرور پیشرفته OB35 در دسترس هستند. اما از طریق این به روز رسانی، بازیکنان می توانند همه آنها را تجربه کنند.

یکی از بهترین و مطمئن ترین سایت های خرید جم فری فایر ، وبسایت ارزان جم است.

انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی مانند نسخه‌های قبلی، شخصیت‌ها، حیوانات خانگی و سلاح‌ها را بهبود ببخشد. با وجود تیزرهایی که قبلاً روی دسته‌های رسمی موجود است، گیمرها ایده مختصری از آنچه توسعه‌دهندگان در اختیار دارند، دارند.

مقالات مرتبط »     ایونت MP40 Ring فری فایر : Poker MP40 و موارد دیگر را دریافت کنید

به روز رسانی OB35 فری فایر مکس ویژگی هایی را نشان داد

کلش اسکواد (تنظیم نقشه)

Clash Squad

یکی از دو حالت اصلی فری فایر مکس است. بنابراین، گارنا تغییرات منظمی را برای بهتر کردن حالت اعمال می کند. آنها این بار در نقشه کالاهاری تغییراتی در مکان های اسپاون Maze و Council Hall ایجاد کرده اند.

تعادل سلاح

با هر به‌روزرسانی در فری فایر مکس، گارنا عصب‌ها و علاقه‌مندان به سلاح‌های درون بازی را ارائه می‌کند. این بار لیست شامل موارد زیر است:

Buff

  • G36: افزایش سرعت شلیک در حالت حمله و دقت در حالت برد
  • M24: آسیب بیشتر
  • M1887: برد موثر بهتر، سرعت شلیک و کاهش آسیب
  • Famas III: افزایش نفوذ زره
  • Scar: آسیب بهتر

Nerf

  • M14-III: کاهش سرعت شلیک
  • UMP: کاهش نفوذ زره

تنظیم کاراکتر (Miguel)

شخصیت‌ها به دلیل مهارت‌هایشان، یک جزء حیاتی در Free Fire MAX را نشان می‌دهند. بنابراین، توسعه دهندگان باید آنها را متعادل کنند تا مطمئن شوند که نه خیلی ضعیف هستند و نه خیلی تسلط.

این بار به روز رسانی OB35 فری فایر مکس ، میگوئل را به عنوان یکی از شخصیت‌های تنظیمی معرفی کرده است. در حال حاضر، Crazy Slayer پس از حذف حریف، EP را ارائه می دهد. با این حال، پس از پچ، شخصیت فقط با کوبیدن حریفان EP بدست می آورد. این کارایی او را در ترکیب با K افزایش می دهد.

Bizon SMG

Bizon SMG که در ادونس سرور موجود است در آپدیت جدید به بازی اضافه خواهد شد. این یک تفنگ قدرتمند با آسیب زیاد است. اما بازیکنان احتمالا کنترل آن را دشوار خواهند کرد.

همچنین انتظار می‌رود که به‌روزرسانی OB35 فری فایر مکس شخصیت درون‌بازی جاستین بیبر، J.Biebs را نیز به همراه داشته باشد. زیرا توسعه‌دهندگان قبلاً همکاری خود را با نماد جهانی اعلام کرده‌اند.

برای تکمیل آن، تمام به روز رسانی های گذشته حداقل یک حیوان خانگی را شامل می شود. این بار، این عنوان حیوان خانگی جدیدی به نام Hoot را معرفی خواهد کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت