ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لینک دانلود وارزون موبایل

لینک دانلود وارزون موبایل ، اندازه فایل و نحوه نصب در IOS و اندروید

Warzone Mobile : لینک های دانلود، اندازه فایل و نحوه نصب در IOS و Android

بازیکنان می توانند با استفاده ازلینک دانلود وارزون موبایل در این مقاله برای نصب بازی بر روی اندروید یا iOS، تمام آخرین محتوای گیم پلی را تجربه کنند.

Call of Duty: Warzone Mobile در روز پنجشنبه 21 مارس 2024 به صورت جهانی عرضه شد.

قبل از خرید سی پی ارزان وارزون موبایل قیمت ها را مقایسه و از کد های تخفیف سایت ارزان جم استفاده کنید.

Call of Duty: Warzone Mobile پس از گذشت بیش از یک سال در مرحله انتشار محدود، سرانجام در 21 مارس 2024 راه اندازی جهانی خود را آغاز کرد. بازی اندروید و iOS چندین ویژگی از Warzone اصلی را به کار می گیرد که شامل سطح بالاتر و همه جانبه می شود. گرافیک، تسلیحات، نقشه های BR، و بسیاری دیگر، در کنار cross-progression با WZ و MW3.

مقالات مرتبط »     وارزون موبایل برای آیفون به نسخه جداگانه ای برای دانلود نیاز دارد

لینک دانلود وارزون موبایل و حجم فایل

این بازی به طور انحصاری بر روی پلتفرم های موبایل – iOS / iPadOS و اندروید – در دسترس است. و بازیکنان می توانند از طریقگوگل پلی و اپل اپ استور به آن دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، Warzone Mobile از طریق فروشگاه های برنامه مانند TapTap نیز قابل دسترسی است. در حالی که برخی از وب سایت های شخص ثالث نیز لینک های دانلود APK را ارائه می دهند. با این حال، بازیکنان باید لینک دانلود وارزون موبایل به طور رسمی (ذکر شده در زیر) را برای اطمینان از نصب بدون دردسر اولویت بندی کنند:

قبل از دانلود، بازیکنان باید نگاهی به سیستم مورد نیاز Warzone Mobile بیاندازند.

چگونه وارزون موبایل را روی iOS و Android نصب کنیم؟

در حال حاضر Warzone Mobile بر روی نسخه 3.3.4 بر روی iOS و اندروید اجرا می شود. و بازیکنان می توانند برای دانلود و نصب بازی بر روی دستگاه خود مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنند:

  • بازیکنان باید بر اساس سیستم عامل تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود، روی پیوندهای دانلود WZM ذکر شده در بالا کلیک کنند.
  • در صفحه Warzone Mobile، بازیکنان می‌توانند دکمه «Install» یا «Get» را فشار دهند. بازی به صورت خودکار دانلود و نصب می شود، به شرطی که دستگاه فضای خالی کافی داشته باشد.
  • پس از نصب بازی، بازیکنان باید آن را راه اندازی کنند و با تمام شرایط و ضوابطی که روی صفحه ظاهر می شود موافقت کنند.
  • پس از احراز هویت، باید اطلاعات اضافی درون بازی را که برای بازی Warzone Mobile ضروری است دانلود کنید.
  • پس از اتمام دانلود، بازی داده ها را بارگذاری می کند و از بازیکنان می خواهد که با روش مورد نظر خود وارد شوند. برای تجربه پیشرفت متقاطع با Warzone و Modern Warfare III باید حساب اکتیویژن را انتخاب کنید.

کاربران می توانند پس از ورود به Warzone Mobile آموزش را به پایان برسانند. و چند مسابقه بازی کنند تا قفل دسترسی به تمام حالت های بازی را باز کنند. اگر بازیکنان قبلاً نسخه محدود WZM را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کرده باشند، می‌توانند همان روش ذکر شده در بالا را برای به‌روزرسانی برنامه دنبال کنند. در iOS یا iPadOS، بازیکنان نسخه محدود باید یک برنامه جداگانه برای انتشار جهانی دانلود کنند، که در آن می‌توانند با حساب‌های Activision خود وارد شوند تا تمام پیشرفت‌ها را حفظ کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت