ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
وارزون موبایل برای آیفون

وارزون موبایل برای آیفون به نسخه جداگانه ای برای دانلود نیاز دارد

راه اندازی جهانی Warzone Mobile : بازیکنان IOS با انتشار محدود به نسخه جداگانه ای برای دانلود نیاز دارند

آیا در نسخه وارزون موبایل برای آیفون ، بازیکنان می توانند پیشرفت خود را حفظ کنند؟ برای پاسخ به این سؤال با ارزان جم همراه باشید.

راه اندازی جهانی Warzone Mobile در روز پنجشنبه، 21 مارس 2024، سرانجام محتوای گیم پلی را که توسعه دهندگان با نسخه عرضه محدود در مناطق منتخب آزمایش کردند، عرضه خواهد کرد. پس از عرضه جهانی، بازیکنان اندروید به‌روزرسانی نسخه محدود WZM خود را دریافت خواهند کرد.

قبل از خرید سی پی ارزان وارزون موبایل قیمت ها را مقایسه و از کد های تخفیف سایت ارزان جم استفاده کنید.

با این حال، توسعه دهندگان تأیید کرده اند که کاربران وارزون موبایل برای آیفون باید یک برنامه جداگانه دانلود کنند. زیرا برنامه انتشار محدود پس از راه اندازی جهانی Warzone Mobile کار نخواهد کرد. خوشبختانه، بازیکنان iOS و iPad می‌توانند پیشرفت خود را نسبت به نسخه قبلی Warzone Mobile با دنبال کردن راهنمای زیر حفظ کنند:

مقالات مرتبط »     بهترین گوشی‌ ها برای وارزون موبایل با 8 گیگابایت رم کدامند؟

وارزون موبایل برای آیفون در راه اندازی جهانی

طبق گفته توسعه دهندگان Warzone Mobile، نسخه iOS نسخه محدودی که در مناطق منتخب عملیاتی بود، پس از عرضه جهانی بازی قدیمی خواهد شد. از این رو، کاربران iOS باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنند تا پیشرفت خود را در نسخه جهانی راه اندازی جداگانه WZM حفظ کنند:

  1. اکانت های کالاف دیوتی / اکتیویژن
    بازیکنان باید برنامه Call of Duty: Warzone Mobile (نسخه راه اندازی جهانی) را در تاریخ 21 مارس 2024 یا بعد از آن از فروشگاه App Apple دریافت کنند — https://apps.apple.com/us/app/call-of-duty-warzone -mobile/id1638368439
  2. پس از نصب، بازیکنان باید برنامه WZM را در دستگاه iOS / iPadOS خود راه اندازی کنند و با حساب Activision یا Call of Duty خود وارد شوند. به این ترتیب، آنها می توانند تمام پیشرفت های درون بازی را که در نسخه نسخه محدود انجام داده اند، بازیابی کنند.

حساب های مهمان

  1. باید برنامه Warzone Mobile را از فروشگاه اپل نصب کنید.
  2. نسخه محدود WZM را باز کنید و با حساب مهمان (که برای ثبت پیشرفت در بازی استفاده می شود) وارد شوید.
  3. از طریق تنظیمات سیستم، حساب مهمان فعلی را به شناسه اکتیویژن پیوند دهید. بازیکنان می توانند حساب های Activision / Call of Duty خود را با استفاده از شناسه ایمیل فعال و سایر اطلاعات شخصی خود ایجاد کنند.

اگر بازیکنان نمی‌خواهند به حساب اکتیویژن ارتقاء دهند، باید قبل از ورود به نسخه جهانی، یک بار وارد برنامه به‌روزرسانی شده (جدیدترین) نسخه محدود iOS Warzone Mobile شوند. آن‌ها بعداً می‌توانند حساب‌های مهمان خود را به Activision پیوند دهند تا پیشرفت متقاطع با مدرن وارفار III و وارزون را روی رایانه شخصی و کنسول فعال کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت