ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیستم موردنیاز وارزون موبایل

سیستم موردنیاز وارزون موبایل برای اندروید و iOS

سیستم موردنیاز Call of Duty: Warzone Mobile برای اندروید و iOS

  • Call of Duty Warzone Mobile در حال حاضر یک نسخه محدود در استرالیا دارد.
  • در اینجا حداقل سیستم موردنیاز وارزون موبایل برای دستگاه های اندروید و iOS آورده شـده است.

اکتیویژن به طور رسمی سیستم مورد نیاز برای انتشار محدود بازی نبرد رویال موبایل آینده خود، Call of Duty: Warzone Mobile را در توییتر منتشر کرد. سازنده تایید کرد که این بازی برای اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. این بازی برای انتشار محدود در 30 نوامبر در استرالیا منتشر شد. Activision بازیکنان را از در دسترس بودن بازی در مناطق دیگر به‌روزرسانی می‌کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و تحویل فوری در ارزان جم.

سیستم موردنیاز وارزون موبایل

حداقل سیستم موردنیاز وارزون موبایل در دستگاه های اندروید یا iOS به شرح زیر است:

  • اپل: iPhone 8+ یا بهتر
  • اندروید: Adreno 618 یا بهتر
  • حافظه: 3 گیگابایت رم یا بهتر

در طول نسخه محدود، همه ویژگی‌های کلیدی که به Call of Duty: Warzone Mobile اضافه می‌شوند. شامل دو حالت Battle Royale، دو لیست پخش چند نفره در دو نقشه، پیشرفت مشترک، ویژگی‌های اجتماعی، چند نفره، رویدادهای درون بازی، چالش‌ها و مأموریت‌ها در Verdansk. و برای تست کردن بازیکنان در دسترس هستند. با این حال، برخی از محتوا، ویژگی‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر در حال حاضر تا حدی تکمیل شـده‌اند. و با نزدیک‌تر شـدن بازی به عرضه آن در سال 2023، به‌روزرسانی خواهنـد شد. طبق گفته فروشگاه App، انتظار می‌رود Call of Duty Warzone Mobile در 15 می 2023 (۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) عرضه شود.

Warzone Mobile قرار است نقشه نمادین Verdansk Warzone و لابی‌هایی متشکل از حداکثر 120 بازیکن را داشتـه باشد. از دیگر ویژگی‌های گیم‌پلی با امضای بازی نبرد رویال موبایل می‌توان به گولاگ، حرکات پایانی، قراردادهای دسترسی به لوت بیشتر، خرید ایستگاه‌ها و بازی‌های کشتار اشاره کرد. اگرچه این بازی قرار است در سال 2023 منتشر شود، اما اکنون پیش ثبت نام برای هر دو دستگاه اندروید و iOS فعال است. بازیکنان می توانند با رفتن به صفحه فروشگاه Google Play بازی و زدن دکمه «Pre-register» برای Call Of Duty Warzone Mobile پیش ثبت نام کنند. بازیکنان iOS می توانند با کلیک بر روی اینجا پیش ثبت نام کنند.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت