ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین رویدادهای فری فایر

5 بهترین رویدادهای فری فایر برای محتوای هیجان انگیز

ahmadian

5 بهترین رویداد Free Fire برای محتوای هیجان انگیز

اگر از ترشح آدرنالین خود لذت می برید این بهترین رویدادهای فری فایر را برای دستیابی به محتوای هیجان انگیز از دست ندهید!

Free Fire گارنا به دلیل ارائه به‌روزرسانی‌های مکرر با محتوای جدید هیجان‌انگیز که شامل رویدادها و چندین مجموعه درون بازی است، مشهور است. رقابت در این رویدادها به بازیکنان کمک می کند تا جوایز جدیدی را کسب کنند. همچنین به آنها در ارتقاء سطح و پیشرفت سریع کمک می کند. هر به روز رسانی به آن ها اجازه می دهد تا بدون نیاز به خرج کردن الماس های زیاد، اسلحه ها، وسایل برقی، حیوانات خانگی، شکلک ها، لوازم آرایشی و غیره را به صورت رایگان برنده شوند.

از خرید جم فری فایر برای ارتقاء و خرید تجهیزات در بازی استفاده کنید.

در حال حاضر، چند رویداد در Free Fire وجود دارد که زنده هستند. کسانی که به دنبال دستیابی به جوایز جدید هستند می توانند با شرکت در مسابقات مختلف در آنها شرکت کنند. آنها همچنین می توانند مقداری الماس را برای اقلام منحصر به فرد رویداد خرج کنند که فقط برای مدت محدودی در دسترس هستند.

مقالات مرتبط »    10 بهترین اپلیکیشن کسب الماس فری فایر در سال 2023

5 بهترین رویدادهای فری فایر برای محتوای جدید و هیجان انگیز

در اینجا چند رویداد در Free Fire وجود دارد که در حال حاضر فعال هستند و فقط برای مدت زمان محدودی قابل دسترسی هستند. بازیکنان برای ورود به برخی از رویدادها باید چند الماس خرج کنند، در حالی که بقیه فقط به بازی منظم و دستیابی به اهداف مشخص نیاز دارند.

1) Evo Vault

Evo Vault یکی از بهترین رویدادهای فری فایر، اکنون فعال است. که فرصت برنده شدن چهار اسلحه جدید Evo را می دهد. تا 4 می 2023 باز خواهد بود و شما می توانید با صرف چند الماس در هر چرخش، آنها را به دست آورید. هر چرخش 20 الماس قیمت دارد و همچنین می توانید برای 10 چرخش 180 خرج کنید. همچنین در هر 50 چرخش یک تفنگ Evo تضمینی دریافت خواهید کرد و چند آیتم دیگر را نیز برنده خواهید شد. چهار تفنگ Evo عبارتند از:

 • Evo MP40 – Predatory Cobra
 • Evo UMP – Booyah Day 2021
 • Evo Scar – Megalodon Alpha
 • Evo XM8 – Destiny Guardian

2) Poppow Top-Up

Poppow Top-Up یکی دیگر از بهترین رویدادهای فری فایر ، رویداد کوتاهی است که تا 25 آوریل 2023 باز بود. دو مورد را ارائه می دهد که می توان با خرج کردن الماس به دست آورد. اولی یک داسی Pop-Pow است که 100 الماس قیمت دارد و دومی Gloo Wall – PopPow است که قیمت آن 300 الماس است. اگر حساب Free Fire خود را با 300 الماس شارژ کنید، می توانید هر دو مورد را فوراً خریداری کنید.

مقالات مرتبط »   رویداد جدید Fire MAX Pop-Pow Top-Up فاش شد: جوایز، تاریخ شروع و …

3) Faded Wheel

رویداد Feded Wheel چند روز پیش از طریق افشاگری فاش شد و در حال حاضر یک رویداد فعال در Free Fire است که در 14 آوریل 2023 آغاز شد و در 20 آوریل 2023 به پایان رسید. این دارای 10 جایزه است که هشت مورد از آنها را می توان با صرف مقدار مورد نیاز الماس به دست آورد.

این رویداد به بازیکنان باندل Riptide Vanguard را به همراه هفت جایزه دیگر ارائه می‌کند که می‌توانند پس از حذف دو آیتم از 10 مورد انتخاب کنند.

4) Play Big Head

این رویداد تا 21 آوریل 2023 باز بود و دارای چهار جایزه است که می توان با تکمیل چند دقیقه Big Head به دست آورد. موارد و اهداف مربوط به آنها عبارتند از:

 • Random Loadout Loot Crate – به مدت 5 دقیقه Big Head را بازی کنید
 • کوپن Diamond Royale – به مدت 10 دقیقه Big Head را بازی کنید
 • Weapon Royale Voucher – به مدت 20 دقیقه Big Head را بازی کنید
 • Incubator Voucher – به مدت 30 دقیقه Big Head را بازی کنید

5) Emerald Storm

Emerald Storm یکی دیگر از بهترین رویدادهای فری فایر است که تا 4 می 2023 (پنج شنبه، ۱۴ اردیبهشت) به صورت زنده ادامه خواهد داشت. این رویداد دارای چندین رویداد کوچک است که در تاریخ‌های مختلف به پایان می‌رسد و مجموعه‌ای از جوایز منحصربه‌فرد ارائه می‌دهد. علاوه بر این، برای برنده شدن در هر آیتم باید اهداف مختلفی را تکمیل کنید. در زیر لیستی از جوایز و نحوه برنده شدن همه آنها آمده است:

 • ایموت Artistic Musical Dance – با به دست آوردن کارت های زمرد از طریق چرخش هایی که به الماس نیاز دارند به دست می آیند
 • Katana رایگان – با وارد کردن خسارت کل 20000 به دست آمده است
 • پوسته اسلحه M1887 Ring – چهار پوسته تفنگ منحصر به فرد که از طریق چرخش هایی که به الماس نیاز دارند به دست می آیند.
 • Runestone Hyperbook – با خرج کردن 299 الماس به دست آمده است
 • جعبه های مخصوص Emerald Storm – با خرج کردن 25 الماس به دست آمده است. جعبه های متعدد را می توان با همان مقدار الماس خریداری کرد.

مقالات مرتبط »   رویداد Emerald Cards فری فایر مکس با یک Mystery Shop جدید

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت