ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Emerald Cards فری فایر

رویداد Emerald Cards فری فایر مکس با یک Mystery Shop جدید

ahmadian

کارت های زمرد Free Fire MAX : چگونه رقص موزیکال هنری و کوله پشتی شاد سفری رایگان دریافت کنیم؟

پس از اتمام رویداد Awakened Alvaro، توسعه دهندگان رویداد Emerald Cards فری فایر مکس و یک Mystery Shop جدید را به عنوان بخشی از کمپین رویداد Emerald Storm جدید منتشر کردند. Mystery Shop به کاربران این امکان را می‌دهد که در میان سایر کوپن‌ها، یک شکلک دائمی، پوست کوله پشتی و پوست چتر نجات را دریافت کنند.

وبسایت ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

این رویداد ممکن است در نگاه اول پیچیده به نظر برسد، اما درک آن بسیار ساده است. و این مقاله جزئیاتی از الزامات و پاداش ها را ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »   گان اسکین های OB39 فری فایر : اکسپدیشن فضایی یوزی و…

جزئیات رویداد  Emerald Cards فری فایر مکس

رویداد Emerald Cards فری فایر مکس در 7 آوریل 2023 به بازی راه یافت و برای کل ماه (تا 30 آوریل 2023 / یکشنبه، ۱۰ اردیبهشت) اجرا خواهد شد.

بازیکنان برای به دست آوردن توکن های Forest Candy باید ماموریت ها را انجام دهند. سپس می توان از این توکن ها برای چرخش و به دست آوردن کارت استفاده کرد. یک چرخش منفرد به دو توکن Forest Candy نیاز دارد. و پنج چرخش 10 توکن Forest Candy هزینه دارد.

بازیکنان باید برای تکمیل یک سطح و برنده شدن جوایز یک مرحله خاص، تعداد کارت های لازم را جمع آوری کنند. آنها همچنین این گزینه را دارند که با دوستان خود کارت مبادله کنند تا پیشرفت خود را به سمت دریافت ایموت دائمی تسریع کنند.

پس از پاکسازی مراحل مختلف، جوایزی ارائه می شود. در اینجا جوایز مربوط به پنج مرحله رویداد Emerald Cards فری فایر مکس آمده است :

  • مرحله 1 را کامل کنید: Diamond Royale Voucher (انقضا: 31 مه 2023 / چهارشنبه، ۱۰ خرداد)
  • مرحله 2 را کامل کنید: Weapon Royale Voucher (انقضا: 31 مه 2023 / چهارشنبه، ۱۰ خرداد)
  • مرحله 3 را کامل کنید: Wings of Dawn (چتر نجات)
  • مرحله 4 را کامل کنید: Joyful Travel Backpack
  • مرحله 5 را کامل کنید: Artistic Musical Dance

از آنجایی که این رویداد برای مدت طولانی فعال خواهد بود، بازیکنان می توانند به راحتی تمام مراحل را پاک کنند و شکلک، پوست کوله پشتی و موارد دیگر را دریافت کنند.

مراحل دریافت جوایز از رویداد Emerald Cards فری فایر مکس

هنگامی که مراحل را پاک کردید، مراحل زیر را دنبال کنید تا جوایز رویداد Emerald Cards تازه آغاز شده را در Free Fire MAX دریافت کنید:

مرحله 1: بازی را در دستگاه خود شروع کنید. سپس روی نماد نشان داده شده در زیر ضربه بزنید:

Emerald Cards

مرحله 2: شما به یک رویداد وب با رویداد Emerald Cards هدایت خواهید شد، که در آن پنج جایزه مختلف خواهید یافت.

مرحله 3: می توانید جوایز را در سمت راست صفحه دریافت کنید.

پس از دریافت جوایز، می توانید از طریق بخش Vault Free Fire MAX، ایموت، کوله پشتی و چتر نجات را تجهیز کنید. کوپن ها را می توان به ترتیب در Diamond Royale و Weapon Royale استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت