ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Pop-Pow Top-Up

رویداد Pop-Pow Top-Up فری فایر مکس با 2 جایزه مضمونی

ahmadian

رویداد جدید Fire MAX Pop-Pow Top-Up فاش شد: جوایز، تاریخ شروع و …

رویدادهای تکمیلی یک اتفاق عادی در Free Fire MAX هستند. و تقریباً هیچ زمانی وجود ندارد که یکی از این رویدادها در بازی در دسترس نباشد. فاش‌های مربوط به رویداد Pop-Pow Top-Up فری فایر مکس یک روز قبل از انتشار رسمی آن در سرور هند منتشر شد.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید جعبه های شانس را باز کرده و شخصیت های ویژه را به دست آورید.

اگر این فاش‌ها درست باشد، رویداد بعدی شارژ به نام Pow-Pow Top-Up خواهد بود و دارای دو جایزه رایگان است. یک پوسته داس و یک پوسته Gloo Wall به صورت رایگان. بازیکنان برای رسیدن به آستانه خرید و دریافت جوایز فقط باید ارز مورد نیاز درون بازی را خریداری کنند.

مقالات مرتبط »   استار باکس ویژه فری فایر مکس با 2 باندل و ایموت جدید

رویداد Pop-Pow Top-Up فری فایر مکس به بیرون درز کرد

یکی از استخراج‌کننده‌های محبوب Free Fire که از دسته اینستاگرام VIPCLown_OFC استفاده می‌کند، بنر رویداد Pow-Pow Top-Up آینده را فاش کرد. با توجه به پست او، این رویداد بعدی در سرور هند خواهد بود و در 19 آوریل 2023 اضافه شد. با این حال، بازیکنان تا 25 آوریل 2023 (سه شنبه، ۵ اردیبهشت) فرصت دارند تا جوایز را دریافت کنند.

بر اساس جزئیات فاش شده در افشای اخیر، رویداد Pop-Pow Top-Up جوایز مضمونی از جمله Pop-Pow Sickle و Pop-Pow Gloo Wall را ارائه خواهد کرد. اولی با خرید 100 الماس به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. افراد همچنین می توانند پس از خرید 300 الماس، پوسته تم Gloo Wall را خریداری کنند.

اگرچه نشت رویدادهای تکمیلی آتی از منابع معتبر منتشر شده است، اما همه این جزئیات را باید با ذره ای از نمک در نظر گرفت. Garena هنوز به طور رسمی انتشار رویداد تکمیلی بعدی را اعلام نکرده است، بنابراین ممکن است همان جوایز در سرور هند قابل دسترسی نباشد.

رویداد تکمیلی Hyperbook در حال انجام

رویداد Hyperbook Top-Up در چند روز گذشته روی سرور Free Fire MAX هند در حال اجرا بوده است و قرار است در 18 آوریل 2023 به پایان برسد. همانطور که از نام آن مشخص است، افراد این فرصت را دارند که نسخه محدود Runestone Hyperbook را خریداری کنند. به صورت رایگان پس از خرید 100 الماس. جدای از این، توکن‌های ویژه‌ای برای دستیابی به آستانه خرید 300 و 500 الماس در دسترس هستند.

مقالات مرتبط »  رویداد Hyperbook Top-Up فری فایر مکس

این واقعیت که بازیکنان می توانند در مجموع هشت آیتم هیجان انگیز را از طریق هایپر بوک دریافت کنند، ارزش آن را بیشتر می کند. Runestone Hyperbook تنها در آوریل 2023 در دسترس خواهد بود. بنابراین احتمالاً یک آیتم ارزشمند در بازی در نظر گرفته می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت