ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه ها و چندنفره وارزون موبایل

نقشه ها و چندنفره وارزون موبایل توضیح داده شده است

نقشه ها و حالت های چند نفره Call of Duty Warzone Mobile توضیح داده شده است

 • در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد نقشه ها و چندنفره وارزون موبایل بدانید آمده است.

 • طرفداران Call of Duty Warzone Mobile در حال حاضر منتظر عرضه جهانی این بازی هستند.

 • این بازی در بهار 2024 منتشر می شود و انتظار می رود حالت چند نفره را به نقشه ها بیاورد.

قبل از خرید سی پی ارزان وارزون موبایل قیمت ها را مقایسه و از کد های تخفیف سایت ارزان جم استفاده کنید.

در این مقاله، به درک دنیای نقشه ها و چندنفره وارزون موبایل خواهیم پرداخت.

بازیکنان کالاف دیوتی وارزون موبایل بی صبرانه منتظر عرضه جهانی این بازی هستند. در حالی که قرار است در بهار سال 2024 منتشر شود، جزئیات جدیدی در مورد وارزون موبایل هر روز آشکار می شود. تا به حال، توسعه دهندگان کالاف دیوتی وارزون موبایل حالت بتل رویال را به عنوان تمرکز اصلی بازی در اولویت قرار داده اند. با این حال، افزایش اخیر علاوه بر نقشه ها و حالت های چند نفره نشان می دهد که همه چیز در حال تغییر است.

مقالات مرتبط »    گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

نقشه ها و چندنفره وارزون موبایل

نقشه ها

نوان مورد انتظار در حال حاضر دارای حدود هفت نقشه است. این نقشه‌ها بخشی از کالاف دیوتی وارزون موبایل با Scrapyard هستند که آخرین مورد اضافه شده است. تمامی نقشه های این بخش به شرح زیر است:

 1. Scrapyard
 2. TV Station
 3. Vacant
 4. Atlas Superstore
 5. Storehouse
 6. Shoot House
 7. Storage Town

هر نقشه مجموعه چالش‌ها و فرصت‌های خاص خود را نشان می‌دهد و تجربه چندنفره‌ای متنوع را با پخش‌کننده وارزون موبایل ارائه می‌دهد.

حالت های بازی

علاوه بر نقشه های ذکر شده در بالا، بازی دارای حالت های مختلف بازی نیز می باشد که پذیرای گیمرهای مختلف است. این به بازیکنان اجازه می دهد تا بدون نیاز به تجربه بازی یکنواخت، بازی را به روش های منحصر به فرد تجربه کنند. حالت های بازی در کالاف دیوتی وارزون موبایل به شرح زیر است:

 • Hardcore
 • Team Deathmatch
 • Search & Destroy

چند نفره

در حالی که ممکن است بسیاری مشتاقانه منتظر این حالت بازی باشند، COD اعلام کرده است که این حالت استاندارد بازی چند نفره چیزی نیست جز راهی برای بازیکنان برای به دست آوردن XP و ارتقاء سریعتر سلاح های خود. برای بازیکنان اجباری نیست که در این حالت بازی رتبه های بالا یا پیشرفت بالایی داشته باشند. در حال حاضر Warzone Mobile دارای سه حالت بازی چند نفره است:

 1. Hardcore
 2. Team Deathmatch
 3. Search & Destroy

در حالی که فعلاً تمام این موارد است، انتظار می‌رود که Activision حالت‌های گیم‌پلی بیشتری را در آینده برای تنوع بیشتر و بهبود تجربه بازی اضافه کند.

Warzone Mobile به مرحله آزمایش خود ادامه می دهد. و بازیکنان می توانند نقشه ها و حالت های اضافی را که در به روز رسانی های آینده معرفی می شوند، پیش بینی کنند. این بازی به زودی برای انتشار کامل برنامه ریزی شده است. در حال حاضر، این بازی تنها در چند منطقه منتخب در دسترس است.

آنها به شرح زیر است:

 • استرالیا
 • شیلی
 • نروژ
 • سوئد

این بازی متعاقباً در بهار 2024 در بقیه مناطق عرضه خواهد شد. کریس پلامر، رئیس استودیوی مشترک، گفت: “ما چند چیز دیگر داریم که می‌خواهیم قبل از انتشار در سرتاسر جهان در بهار 2024، آن‌ها را اصلاح کنیم.”

قبل از این، بازیکنان می توانند برای بازی پیش ثبت نام کنند و به محض انتشار بازی از آن مطلع شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت