ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل

گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آیا تلفن من می تواند Call of Duty: Warzone Mobile را اجرا کند؟

اکتیویژن مشخصات گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل برای انتشار محدود بازی نبرد رویال موبایل آینده خود را در توییتر اعلام کرده است. سازنده تأیید کرد که این بازی برای اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. کالاف دیوتی: وارزون موبایل سال گذشته به صورت محدود در استرالیا عرضه شد. اکتیویژن با عرضه بازی در سال 2024، بازیکنان را از در دسترس بودن بازی در مناطق دیگر به‌روزرسانی می‌کند. طرفدارانی که مشتاق هستند بازی نبرد رویال موبایل جدید را به دست آورند، نمی‌دانند که آیا تلفن آنها می‌تواند کالاف دیوتی: وارزون موبایل را اجرا کند یا خیر. در اینجا تمام چیزی است که باید بدانید.

برای خرید سی پی وارزون موبایل از وب سایت ارزان جم به ایمیل و رمز اکتیویژن یا فیسبوک نیاز است.

گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اکتیویژن در حال حاضر این بازی را به عنوان یک نسخه محدود از تاریخ 6 اکتبر 2023 منتشر می کند.

مقالات مرتبط »    راه اندازی جهانی وارزون موبایل در بهار 2024 انجام خواهد شد

حداقل الزامات گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل در دستگاه‌های Android یا iOS شما به شرح زیر است:

اپل: آیفون 8+ یا بهتر

اندروید: Adreno 618 یا بهتر

حافظه: 3 گیگابایت رم یا بهتر

الزامات کمی بیشتر از کالاف دیوتی: موبایل است. که با دستگاه های اندرویدی با حداقل 2 گیگابایت رم و دارای اندروید 5.1 سازگار است. در طول نسخه محدود، همه ویژگی‌های کلیدی که به کالاف دیوتی: وارزون موبایل اضافه می‌شوند شامل دو حالت Battle Royale، دو لیست پخش چند نفره در دو نقشه، پیشرفت مشترک، ویژگی‌های اجتماعی، چند نفره، رویدادهای درون بازی، چالش‌ها و ماموریت‌ها در Verdansk می‌شوند. برای آزمایش بازیکنان در دسترس هستند.

با این حال، برخی از محتواها، ویژگی‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر در حال حاضر تنها تا حدی تکمیل شده‌اند و با نزدیک‌تر شدن بازی به عرضه در سال 2024، به‌روزرسانی خواهند شد.

وارزون موبایل قرار است نقشه نمادین Verdansk Warzone و لابی‌هایی متشکل از حداکثر 120 بازیکن را داشته باشد. از دیگر ویژگی‌های گیم‌پلی با امضای بازی نبرد رویال موبایل می‌توان به گولاگ، حرکات پایانی، قراردادهای دسترسی به لوت بیشتر، خرید ایستگاه‌ها و بازی‌های کشتار اشاره کرد.

اگرچه این بازی قرار است در سال 2024 منتشر شود، اما پیش ثبت نام اکنون برای هر دو دستگاه اندروید و iOS فعال است. بازیکنان می توانند با رفتن به صفحه فروشگاه Google Play بازی و زدن دکمه «پیش ثبت نام» برای کالاف دیوتی وارزون موبایل پیش ثبت نام کنند. بازیکنان iOS می توانند با کلیک کردن در اینجا پیش ثبت نام کنند. اکتیویژن برخی از ویژگی‌های جایزه را با توجه به نقاط عطف پیش‌ثبت‌نام منتشر خواهد کرد. جوایز آنلاک شده عبارتند از:

  • Rebirth Island
  • Shoot House
  • Ghost – Condemned
  • M4 – Archfiend
  • X12 – Prince Of Hell
  • Vinyl – Foes Flame
  • Emblem – Dark Familiar

این تمام چیزی است که باید در مورد گوشی موردنیاز برای وارزون موبایل بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت