ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
راه اندازی جهانی وارزون موبایل

راه اندازی جهانی وارزون موبایل در بهار 2024 انجام خواهد شد

راه اندازی جهانی Warzone Mobile در بهار 2024 انجام می شود، جزئیات را بررسی کنید

در طول رویداد CoD Next، اکتیویژن فاش کرد که راه اندازی جهانی وارزون موبایل عنوان موبایل آینده بهار 2024 عرضه خواهد شد.

اکتیویژن اعلام کرده است که راه اندازی جهانی وارزون موبایل ، نسخه موبایلی بازی محبوب بتل رویال Call of Duty: Warzone در بهار 2024 به صورت جهانی عرضه خواهد شد. این بازی برای هر دو دستگاه اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. این بازی در حال حاضر در کشورهای محدود موجود است.

از مزایای خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توان به صرفه جویی در هزینه اشاره کرد. به این معنی که می تواند به شما کمک کند تا پول خود را در خرید آیتم های درون بازی صرفه جویی کنید.

Warzone Mobile توسط Activision Shanghai و Beenox در حال توسعه است و دارای تعدادی ویژگی جدید و بهبودها نسبت به نسخه های کنسول و رایانه های شخصی Warzone خواهد بود. به عنوان مثال، بازی دارای نقشه جدیدی به نام Caldera خواهد بود که بر اساس جزیره ای به همین نام در اقیانوس آرام ساخته شده است. این بازی همچنین دارای یک طرح جدید کنترل موبایل اول خواهد بود و برای دستگاه های تلفن همراه بهینه خواهد شد.

Warzone Mobile برای بازی رایگان خواهد بود. همچنین دارای تعدادی ریزتراکنش‌ها مانند پوسته‌های سلاح و پوسته شخصیت‌هاست. با این حال، اکتیویژن اعلام کرده است که تمام تراکنش‌های کوچک در Warzone Mobile فقط جنبه زیبایی دارند و بر گیم‌پلی تأثیری ندارند.

مقالات مرتبط »    رویداد Day Zero وارزون موبایل : نحوه بازی، جوایز و موارد دیگر

راه اندازی جهانی وارزون موبایل

در اینجا برخی از جزئیات کلیدی در مورد گلوبال لانچ آورده شده است :

  • تاریخ انتشار: بهار 2024
  • پلتفرم ها: اندروید، iOS
  • توسعه دهنده: Activision Shanghai، Beenox
  • ویژگی ها: نقشه جدید (Caldera)، طرح کنترل موبایل اول، بهینه شده برای دستگاه های تلفن همراه
  • کسب درآمد: رایگان برای بازی با تراکنش های کوچک لوازم آرایشی

از Warzone Mobile چه انتظاری داریم؟

انتظار می رود Warzone Mobile یک بازی بسیار محبوب باشد. زیرا اولین نسخه موبایل بازی محبوب بتل رویال Call of Duty: Warzone است. انتظار می‌رود این بازی دارای تعدادی ویژگی جدید و پیشرفت‌ها نسبت به نسخه‌های کنسول و رایانه شخصی Warzone باشد. مانند نقشه جدید، طرح کنترل اول موبایل و بهینه‌سازی برای دستگاه‌های تلفن همراه.

همچنین انتظار می‌رود Warzone Mobile یک بازی بسیار رقابتی باشد. زیرا دارای قابلیت بازی متقابل با نسخه‌های کنسول و رایانه‌های شخصی Warzone خواهد بود. این بدان معناست که بازیکنان در تمام پلتفرم‌ها می‌توانند در مسابقات مشابه با یکدیگر رقابت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت