ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Day Zero وارزون

رویداد Day Zero وارزون موبایل : نحوه بازی، جوایز و موارد دیگر

ایونت Warzone Mobile Day Zero : نحوه بازی، پاداش و …

در این مقاله، ما درباره رویداد Day Zero وارزون موبایل و آنچه می تواند ارائه دهد صحبت می کنیم.

MWIIINTEL، یک منبع شناخته شده و قابل اعتماد برای نشت های Call of Duty، اخیراً از رویدادی به نام Operation: Day Zero خبر داده است. این در تجسم موبایل مورد انتظار پلتفرم نمادین Warzone اتفاق خواهد افتاد. اکتیویژن یک رونمایی رسمی از Warzone Mobile را در تاریخ 5 اکتبر در ساعت 9 صبح به وقت محلی در جریان رویداد Call of Duty Next اعلام کرده است.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبا خواهد داشت.

Warzone Mobile قصد دارد تجربه نمادین Battle Royale را بر روی صفحه نمایش کوچک بازسازی کند و گیم پلی استراتژیک مشخصه خود را حفظ کند و در عین حال آن را برای پلتفرم موبایل بهینه کند.

مقالات مرتبط »    باندل Valeria Cat Girl در وارزون موبایل

چگونه رویداد Day Zero وارزون موبایل را بازی کنیم؟

قوانین رسمی برای بازی “Day Zero” هنوز منتشر نشده است. اما الگوهای رویدادهای قبلی Call of Duty بینش های اساسی را ارائه می دهند. شما باید از طریق منوی اصلی بازی به رویداد بپیوندید. تکمیل چالش‌های خاص و پیشرفت در مراحل رویداد، جنبه‌های ضروری گیم‌پلی است.

برای باز کردن مجموعه ای از جوایز قدرتمند، باید با بازیکنان دیگر برای پیشرفت و پاکسازی مناطق خاص کار کنید. کار به عنوان تیم به شما کمک می کند امتیاز رویداد انجمن را جمع آوری کنید. تنها در صورتی می‌توانید قفل مناطق را در بازی باز کنید که با هم تیمی‌های خود برای جمع‌آوری امتیازات رویداد انجمن کافی کار کنید.

با این حال، تلاش های شما پاداش های دوچندان خواهد داشت. نه تنها به هدف جامعه کمک می کنید، بلکه هر امتیاز رویداد (EP) که به دست می آورید به پاداش های فردی نیز کمک می کند. این روش تضمین می کند که هر نبردی شما را یک قدم به یک سقوط شگفت انگیز نزدیک می کند.

جوایز در رویداد «روز صفر» وارزون موبایل

طبق این توییت، Operation: Day Zero جوایز زیادی را ارائه خواهد کرد. اگرچه موارد خاص مرتبط با رویداد ناشناخته باقی مانده است. همانطور که گفته شد، باید با هم تیمی های خود کار کنید و امتیاز کسب کنید. تا قفل مناطق را باز کنید و به شما جوایزی اعطا کنید.

همچنین می‌توانید برای باز کردن قفل پاداش‌های فردی امتیاز رویداد کسب کنید. اینها می توانند از پوسته های اسلحه انحصاری و تجهیزات شخصی سازی بازیکن گرفته تا شخصیت های قابل بازی جدید متغیر باشند. نشان های یادبود و احساسات انحصاری از دیگر جوایز بالقوه هستند.

در حالی که Call of Duty تاریخ انتشار را اعلام نکرده است، گمان می‌رود که این رویداد با عرضه Warzone Mobile در بازی در دسترس خواهد بود. رویداد Day Zero وارزون موبایل ممکن است در هر زمانی بین 6 اکتبر تا 1 نوامبر 2023 (چهارشنبه، ۱۰ آبان) آغاز شود.

بازیکنان می توانند از طریق صفحه محصول Warzone Mobile فروشگاه Google Play برای Warzone Mobile پیش ثبت نام کنند. در این صفحه روی دکمه سبز رنگ «ثبت نام» ضربه بزنید. اگر یکی از بازیکنانی هستید که برای بازی Warzone Mobile زودتر انتخاب شده‌اید، زمانی که در دسترس قرار گرفت به شما هشدار داده می‌شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت