ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تیراندازی های نزدیک در فری فایر

نحوه کسب پیروزی بیشتر در تیراندازی های نزدیک در فری فایر

ahmadian

چگونه در درگیری های مسلحانه از فاصله نزدیک در Free Fire بیشتر برنده شویم؟

تیراندازی های نزدیک در فری فایر و دیگر اعضای خانواده بتل رویال، اجتناب ناپذیر است. چه یک بازیکن منفعل باشید، چه یک بازیکن رادارگریز یا یک تک تیرانداز. بازیکنان تهاجمی عاشق مبارزات از راه دور هستند. و اغلب تنها با این مهارت راهی بویا می شوند. چنین درگیری‌های اسلحه‌ای اغلب در شرایط غیرمنتظره جرقه می‌زند و در یک لحظه به پایان می‌رسد.

خرید شخصیت میشا در بازی تنها با خرید جم فری فایر امکان پذیر است.

بازیکنانی که با دانش اسلحه‌هایی که در فاصله نزدیک، هدف خوب و سرعت حرکت سریع بهترین عملکرد را دارند، فقط در چنین مبارزاتی از دشمنان خود بیشتر دوام می‌آورند. تسلط بر فاصله نزدیک نیز اعتماد به نفس شما را در عجله کردن و دشمنان غیرمنتظره مانند کمپینگ ها افزایش می دهد.

مقالات رتبط »    تکنیک های فرود بهتر در فری فایر

تسلط بر اسلحه در تیراندازی های نزدیک در فری فایر

تسلط بر تیراندازی های نزدیک در فری فایر نیاز به تجربه در مورد اسلحه و منطقه ای دارد که در آن می جنگید. اعتماد به نفس عامل دیگری است که واکنش شما را در هنگام ظاهر شدن ناگهانی دشمن تعیین می کند. مهارت‌های متعدد دیگری که در گیم‌پلی شما گنجانده شده‌اند به شما در درگیری‌های اسلحه از برد نزدیک، مانند حرکات فریبنده کمک می‌کنند.

هنگامی که در تیراندازی های نزدیک در فری فایر گیر افتاده اید، یک حرکت سریع ضروری است. این به شما کمک می کند تا از حملات دشمن خود طفره بروید و همچنین آنها را گیج کنید. تغییر به کنترل پنجه سه انگشتی می تواند به شما در دستیابی به سرعت حرکت خوب کمک کند. علاوه بر این، در حالی که جوی استیک خود را برای جاخالی دادن گلوله ها می چرخانید، می توانید سعی کنید بپرید، خمیده شوید یا حتی مستعد باشید. در نتیجه، دشمنان گیج می شوند و شما زوایای بهتری برای عکس برداری خواهید داشت.

بهترین سلاح ها در Free Fire برای درگیری های مسلحانه از فاصله نزدیک

Free Fire تعداد زیادی اسلحه برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی برای شرایط مختلف هستند. برای درگیری های نزدیک با اسلحه، می توانید به سراغ تفنگ های ساچمه ای بروید. MAG-7 یکی از بهترین شاتگان های بازی است. دارای اندازه گیره 8، خروجی آسیب خیره کننده 89 و سرعت حرکت 62 است که باید در درگیری های مسلحانه از فاصله نزدیک در نظر گرفته شود.

M1187 و M1014 از دیگر شاتگان های مفید برای شخصی شدن با دشمنان هستند. M1187، با خروجی صدمات عظیم 100، یک گزینه عالی برای نبردهای نزدیک است. با این حال، خشاب کوچک آن نقطه ضعف قابل توجه این تفنگ ساچمه ای است. فقط کسانی که دقت خوبی دارند باید از M1187 استفاده کنند. در AR ها می توانید به سراغ Groza، AK یا M4A1 بروید.

شما همچنین می توانید از Scythe یا Katana برای کشتن سریع و آسان و زمانی که گلوله یا اسلحه در اختیار ندارید استفاده کنید. استفاده ماهرانه از آنها می تواند شما را با چند قتل به نام شما زنده کند.

بایدها و نبایدهای تیراندازی های نزدیک در فری فایر

هنگامی که دشمن در فاصله نزدیکی قرار دارد، می توانید پوشش داده شده و پرتاب کننده های خود را آماده نگه دارید. در اینجا، سازندگان و frags شما می توانند به طور موثر برای دفاع و حمله کار کنند. Counter Strafing یکی دیگر از تکنیک های مفید است که می تواند گیم پلی شما را بهبود بخشد.

اجتناب از مناطق باز می تواند تشخیص و هدف گیری شما را برای دشمنان سخت کند. علاوه بر این، شما باید از استفاده از کنترل داخلی پنجه 2 انگشتی Free Fire خودداری کنید، که دشمنان شما را در هدف قرار دادن شما تسهیل می کند و سرعت حرکت شما را کاهش می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت