ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تکنیک های فرود بهتر

تکنیک های فرود بهتر در فری فایر : این 5 نکته را به خاطر بسپارید!

ahmadian

5 نکته Free Fire برای فرود بی نقص

در این مقاله تکنیک های فرود بهتر در فری فایر در غالب 5 نکته فهرست شده است.

ایجاد یک فرود عالی بخش ضروری Free Fire و دیگر بازی‌های بتل رویال است. یک مبتدی باید ابتدا بر مهارت های فرود خود تسلط پیدا کند. و سپس به ساختن رپرتوار خود ادامه دهد. یک لندینگ عالی بازی شما را شروع می کند و کیفیت لوت شما را تعیین می کند. در Garena Free Fire می‌توانید هنگام فرود، سر بخورید یا شیرجه بزنید. در حالی که سر خوردن به شما امکان می دهد مسافت بیشتری را طی کنید، غواصی سرعت فرود سریع تری به شما می دهد.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

این بازی همچنین تخته های موج سواری و Skywings را ارائه می دهد که فرود شما را محکم می کند. بازیکنان برای رسیدن به نقطه مطلوب با یکدیگر مسابقه می دهند. زیرا یک فرود دیرهنگام می تواند منجر به حذف شود.

Eject Point، حیوان خانگی Falco، و تکنیک های فرود بهتر در فری فایر

1) نقطه خروج

پس از علامت گذاری جایی که می خواهید فرود بیایید، مشخص کردن نقطه خروج ضروری است. برخی از بازیکنان به هواپیماها تکیه می کنند تا آنها را به نقطه مشخص شده نزدیک کنند، در حالی که برخی دیگر از فاصله طولانی تری پرتاب می کنند و به تخته های سرف یا Skywings خود برای رسیدن سریعتر اعتماد می کنند.

هر دوی این روش ها ممکن است شکست بخورند. در عوض، بازیکنان باید بین دورترین و نزدیک‌ترین نقطه به مکان مشخص‌شده، خارج شوند. درک نقطه پرتاب کامل می تواند یک تمرین ذهنی باشد. زیرا فقط با تجربه به دست می آید.

2) حیوان خانگی فالکو

حیوان خانگی Falco می تواند فرود شما را بسیار آسان کند. دارای مهارت Skyline Spree است که در هنگام چتربازی سرعت سر خوردن شما را 15 درصد افزایش می دهد و هنگامی که چتر باز می شود، سرعت شما را 25 درصد افزایش می دهد. یکی دیگر از واقعیت های جالب در مورد این حیوان خانگی Free Fire این است که برای کل تیم کار می کند.

در سطح حداکثر، فالکو می تواند سرعت سر خوردن شما را با باز شدن چتر نجات تا 45 و 50 درصد افزایش دهد.

3) منطقه مناسب برای فرود را مشخص کنید

اگر در حین چتربازی محاصره شدید، باید در حاشیه محل فرود فرود بیایید. زیرا ممکن است نخواهید توسط دشمنان ساندویچ شوید. شما همچنین باید از فرود در مناطق باز خودداری کنید. زیرا باعث می شود که شما بیشتر قابل توجه باشید. سعی کنید در نقاطی فرود بیایید که زمین بلندی برای یافتن مکان دشمنان شما فراهم می کند.

مقالات مرتبط »    5 بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر

یکی دیگر از تکنیک های فرود بهتر در فری فایر این است که به سراغ خانه هایی نروید که دشمن شما در حال پیشروی است. همچنین سعی کنید اسلحه ها را هنگام فرود در نزدیکی آنها علامت گذاری کنید. گرفتن اسلحه بلافاصله پس از فرود حتی می تواند باعث کشته شدن شما شود و اعتماد به نفس شما و شانس Booyah را افزایش دهد.

4) در یک مکان محرمانه فرود بیایید

اگر در فری فایر یک فشار دهنده رتبه منفعل هستید یا حالت انفرادی در مقابل جوخه را ترجیح می دهید، فرود در مکان های محتاطانه روی نقشه توصیه می شود. رسیدن به چنین نقاطی می تواند بدون نگرانی در مورد دشمنان غارت بهتری به شما بدهد. با این اوصاف، بازیکنان نباید در چنین مناطقی از خود راضی باشند، زیرا همیشه این شانس وجود دارد که با یک کمپر مواجه شوند.

فرود آمدن در مکان های محتاطانه نیز می تواند شما را از دایره دور کند. بازیکنان باید به سرعت یک وسیله نقلیه پیدا کنند و از آنجا فرار کنند.

5) فرود و غارت

تکنیک های فرود بهتر بی‌معنی می‌شود اگر غارت خوبی برای شما به همراه نداشته باشد. قبل از فرود، بازیکنان باید نقاط پر از غارت را پیدا کنند و بر اساس آن بیرون بیاورند. برای شناخت مکان‌هایی که منابع خوبی در اختیار دارند، باید به آزمایش انتخاب فرود خود و سفر در نقشه‌های Free Fire ادامه دهید.

برخی از نقاط با غنیمت خوب عبارتند از: Moathouse در Purgatory، کیپ تاون در برمودا، مارس الکتریک در برمودا، زمین گلف در Purgatory، و پالایشگاه در کالاهاری. قابل ذکر است، چند مکان به دلیل حمل اسلحه های خاص معروف هستند، مانند مملو از تفنگ های تک تیرانداز Mars Electric.

بازیکنان می توانند در این مکان ها فرود بیایند. زیرا این مکان ها هاب هایی برای مبارزه اولیه و حذف هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت