ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مکان فرود و غارت در فری

5 بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر را بهتر بشناسید

ahmadian

5 مکان برتر Free Fire برای landing و loot

Free Fire یکی از پرچم‌دار بازی‌های نبرد رویال Garena است که روزانه میلیون‌ها بازیکن وارد آن می‌شوند. مانند هر بازی تیراندازی اول شخص، تصمیمات سریع باید گرفته شود تا نسبت به دیگران برتری پیدا کنید. که یکی از آنها بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر است. این یک تصمیم اولیه است که قبل از ورود به یک نبرد گرفته می شود و نسبتاً مهم است.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

انتخاب بهترین نقطه فرود در Free Fire برای جلوگیری از مرگ فوری و به دست آوردن غارت کافی که به حذف سریع حریفان کمک می کند بسیار مهم است. با این حال، با توجه به اینکه مناطق سقوط زیادی در سراسر نقشه وجود دارد که تنها زمان محدودی برای تصمیم گیری در مورد مکان فرود وجود دارد، چند نقطه امن وجود دارد که می توان در نظر گرفت.

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

مقالات مرتبط »   چالش Playtime فری فایر مکس : Desert Greatknife رایگان دریافت کنید

5 بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر

در اینجا برخی از بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر وجود دارد که نسبتاً ایمن هستند و غارت های زیادی در اطراف آنها پراکنده شده است:

1) Moathouse

خندق مکانی در برزخ است و به عنوان بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر شناخته می شود. زیرا منطقه توسط آب احاطه شده است. اکثر بازیکنان از فرود در اینجا خودداری می کنند، زیرا مقدار کمتری لوت پیدا خواهید کرد.

صرف نظر از این، این یک مکان سرگرم کننده برای کاوش است. زیرا می توانید مقداری غارت جمع آوری کنید و در عین حال زمان کافی برای برنامه ریزی حرکت های بعدی خود را به خود اختصاص دهید.

2) Mars Electric

این منطقه را می توان در قسمت جنوبی برمودا قرار داد و به عنوان مکانی امن و غنی از غارت در نظر گرفته می شود. اگر به دنبال برتری نسبت به دیگران هستید و خود را با بهترین مجموعه سلاح و تجهیزات مسلح می کنید، این مکان مناسب برای شماست. شما می توانید در اینجا فرود بیایید و تا زمانی که حریفان شما با پیشرفت مسابقه حذف شوند، کمپ بزنید.

3) دهکده Rim Nam

روستای ریم نام در قسمت جنوب غربی برمودا قرار دارد و یکی از منزوی ترین مناطق روی نقشه است. همچنین یک مکان سرگرم کننده برای کاوش است و به دلیل حجم کم بازیکنانی که در اینجا فرود می آیند بسیار امن تر است. با این حال، غنیمت زیادی پیدا نخواهید کرد و توصیه می شود بلافاصله پس از نجات اقلام کافی از آن خارج شوید.

4) Peak

قله در بخش مرکزی منطقه برمودا قرار دارد و تنها چند ساختمان دارد. این بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر است. زیرا بازیکنان می توانند مقادیر زیادی غارت پراکنده در اطراف منطقه را جمع آوری کنند و آن را به یکی از خصمانه ترین مکان های بازی تبدیل کنند.

با این حال، اگر از یک سبک بازی تهاجمی پیروی می کنید و می خواهید حداکثر مقدار غارت را برای به دست آوردن یک مزیت اولیه از بین ببرید، این مکان ایده آل است. خطرات این مکان را می توان به حداقل رساند اگر پوشش خود را حفظ کنید و مکانی امن برای اردو زدن و حمله به دشمنان نزدیک پیدا کنید.

5) Cape Town

کیپ تاون در ضلع شرقی منطقه برمودا قرار دارد و خانه های زیادی دارد. از آنجایی که در لبه نقشه قرار دارد، تعداد مخالفانی که در اینجا فرود می آیند نسبتاً کم است. شما می توانید مقدار زیادی غارت پیدا کنید و به عنوان یک پناهگاه امن در هنگام اردو زدن به تنهایی یا با تیم خود عمل می کند.

این بهترین مکان فرود و غارت در فری فایر است که یک مزیت استراتژیک برای شما فراهم می کند. این بهترین تجربه غارتگر را در بازی ارائه می دهد در حالی که به شما زمان کافی برای برنامه ریزی مناسب برای تخلفات خود را می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت