ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استفاده از بتل کوپتر در کلش

5 بهترین راه برای استفاده از بتل کوپتر در کلش اف کلنز

5 بهترین راه برای استفاده از Battle Copter در کلش اف کلنز

برای باز کردن قفل بالگرد و استفاده از بتل کوپتر در کلش اف کلنز، باید بیلدر هال خود را به سطح 8 ارتقاء دهید. این Hero Machine از سطح 15 شروع می شود. می توانید با 2.5 میلیون اکسیر سازنده از فروشگاه خریداری کنید. این مقاله به بررسی پنج روش برتر برای استفاده از بتل کوپتر در کلش اف کلنز می پردازد.

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

سوپرسل یک به‌روزرسانی کاملاً جدید Clash of Clans را منتشر کرده است. که دارای ویژگی‌ها و افزودنی‌های هیجان‌انگیز زیادی است. Battle Copter یک ماشین قهرمان پرنده شبیه به ماشین نبرد است. و برای پیروزی در مبارزات بیشتر و گرفتن غارت اضافی بسیار مفید است. با این حال، این یک افزودنی جدید به این بازی است. و اکثر بازیکنان از قابلیت های این گنجاندن آگاه نیستند.

مقالات مرتبط »   5 بهترین نکته برای مکس کردن Builder Hall 10 در کلش اف کلنز

روش های برتر برای استفاده از بتل کوپتر در کلش اف کلنز

5) از ترکیب نیروهای خوب با بتل کوپتر استفاده کنید

با آخرین به‌روزرسانی کلش اف کلنز، توسعه‌دهندگان به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای تعداد زیادی از نیروها در بیلدر بیس اضافه کرده‌اند. این واحدها اکنون دارای مهارت‌های ویژه‌ای هستند. که می‌توان آن‌ها را با بتل کوپتر ترکیب کرد تا استراتژی‌های بهتری ارائه دهد و در نبردهای بیشتری پیروز شود.

غول‌ها و کانن‌ها یکی از بهترین ترکیب‌های نظامی برای بتل کوپتر خواهند بود. اولی می تواند آسیب را مخدوش کند. و دومی می تواند به سرعت دفاع و سایر ساختمان ها را با بتل کوپتر که پشتیبانی هوایی را ارائه می دهد، پاکسازی کند. همچنین می توانید با استفاده بتل کوپتر در کلش اف کلنز از نیروهای هوایی دیگر نیز استفاده کنید. تا به طور کامل به سمت حمله هوایی رفته و دفاع زمینی مخالفان را بی فایده کنید.

4) از مهارت Bomb Rush آن عاقلانه استفاده کنید

The Battle Copter دارای یک مهارت انحصاری به نام Bomb Rush در بازی Clash of Clans است. این توانایی برای وارد کردن آسیب بیشتر به پایگاه حریف و خارج کردن سریعتر دفاع از آن بسیار مفید است.

از Bomb Rush باید عاقلانه استفاده شود. زیرا نقاط ضربه بالگرد را نیز افزایش می دهد. این می تواند به آن کمک کند تا از اولین مرحله حمله برای ستاره های برنزی جان سالم به در ببرد. همانطور که هلی کوپتر را ارتقا می دهید، توانایی فوق نیز ارتقا می یابد. این باعث بهبود آسیب آن در ثانیه و بهبود سلامت می شود.

3) از آن در برابر دفاع زمینی استفاده کنید

بتل کوپتر یک ماشین پرنده است. و در برابر مقاومت زمین بسیار مفید است. از این گنجایش می توان برای از بین بردن دفاع زمینی و سپس تخلیه سازه های دشمن با استفاده از قابلیت های آن استفاده کرد.

با این حال، هلی کوپتر با دفاع هوایی در اطراف عملکرد خوبی ندارد. باید سعی کنید ابتدا آنها را پاک کنید تا ستاره های بیشتری بدست آورید. برای انجام این کار، می توانید از نیروهایی مانند Giants و Archers استفاده کنید. این باعث می شود که بتل کوپتر پایگاه دشمن را ویران کند.

2) بتل کوپتر را ارتقاء دهید

یکی دیگر از راه های عالی برای حداکثر استفاده از بتل کوپتر در کلش اف کلنز، ارتقا آن به سطوح بالاتر است. این باعث افزایش امتیازات و توانایی آسیب رساندن آن و همچنین باز کردن Bomb Rush می شود.

Bomb Rush به هلی کوپتر کمک می کند تا به سرعت به سمت ساختمان هدف هجوم آورد و یک بمب عظیم به سمت آن پرتاب کند. با استفاده از پتانسیل آسیب رساندن و بازیابی HP این مهارت، همراه با نیروهای مناسب، می توانید در نبردهای بیشتری پیروز شوید. می توانید این دستگاه را با بیلدر اکسیر تا سطح 35 ارتقا دهید تا امتیاز آن را به 3456 افزایش دهید.

1) از آن به عنوان پوشش برای سایر نیروها استفاده کنید

بتل کوپتر دارای تعداد زیادی از نقاط ضربه است. و می تواند به عنوان پوششی برای نیروهای با HP کم و آسیب بیشتر، از جمله Canon و Wizards استفاده شود. شما می توانید هلی کوپتر را در خط مقدم مستقر کنید. سپس از نیروهای خود استفاده کنید در حالی که اکثر دفاع های دشمن با آن Hero Machine درگیر هستند.

به این ترتیب، پاک کردن اولین پایگاه بیلدر و رفتن به دیگری برای دریافت ستاره های نقره ای و غنیمت اضافی آسان تر می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت