ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مکس کردن Builder Hall 10

5 بهترین نکته برای مکس کردن Builder Hall 10 در کلش اف کلنز

5 بهترین نکته برای استفاده حداکثری از بیلدر هال 10 در کلش اف کلنز

این مقاله بهترین نکات را برای استفاده صحیح از مزرعه و مکس کردن Builder Hall 10 ارائه می کند تا بهترین نتیجه را از آن ببرید.

مدت زیادی است که کلش اف کلنز آپدیت های خوبی برای کلشرز نداشته است. اکنون انتظار به پایان رسیده است. زیرا سوپرسل بالاخره یک به‌روزرسانی جدید را برای طرفداران عنوان استراتژی زمان واقعی آنلاین (MMORTS) ارائه کرده است. ورود بیلدر هال 10 باعث خوشحالی هواداران شده است. با این حال، چیزهای زیادی وجود دارد که باید قبل از ورود به دنیای به‌روزرسانی‌های Builder base 2.0 به خاطر بسپارید.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

موارد زیادی وجود دارد که سوپرسل در این به روز رسانی جدید به آنها پرداخته است و بنابراین موارد زیادی برای پوشش دادن وجود دارد. بیلدر هال ها تاون هال دهکده اصلی در کلش اف کلنز هستند. بازیکنان بیلدر هال 9 می توانند به راحتی به ارتقای جدید دسترسی داشته باشند.

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و دیدگاه های نویسنده را منعکس می کند.

مقالات مرتبط »   نحوه استفاده از X-Bow بیلدر هال 10 در کلش اف کلنز

5 بهترین نکته برای مکس کردن Builder Hall 10 در کلش اف کلنز

بیلدر هال 10 بالاترین سطح تا کنون در دنیای کلش اف کلنز است. پس برای ارتقاء از سطح 9 به 4.8 میلیون طلای بیلدر نیاز است. برای ساختن بهترین بیلدر بیس و مکس کردن Builder Hall 10 در کلش اف کلنز این نکات را دنبال کنید.

1) با سیستم جدید سازگار شوید

فرمت فعلی بازی Versus Battle for the Builder Base منحل می شود. و سیستم جدیدی شبیه به نبرد چند نفره جایگزین آن می شود. نیروهای کمتر اما نیرومندتر مانند Electrofire Wizards نیز در بازی معرفی شده اند.

بنابراین، شما باید تاکتیکی تر و کارآمدتر باشید. به روز رسانی جدید شگفتی های زیادی را به همراه داشته است. بنابراین، باید سیستم‌های جدید را تطبیق دهید تا بیشترین بهره را از بیلدر هال 10 ببرید.

2) روی ارتقاء دفاعی تمرکز کنید

دفاع پاداش بیشتری خواهد داشت. بنابراین، هنگامی که وارد بیلدر هال 10 شدید، باید ارتقاءهای دفاعی را به درستی اولویت بندی کنید. برای شروع می توانید به سراغ دفاع های دوربرد بروید. برج های کماندار و مولتی ملات برای شروع عالی هستند.

هنگامی که پایگاه خود را از حملات زمینی و هوایی ایمن کردید، شروع به ارتقاء سنگ شکن، کانن ها و موارد دیگر کنید. خروجی آسیب کلی این سیستم های دفاعی در BH10 به طور گسترده ارتقا می یابد. شما همچنین باید پس از مراقبت از اصول اولیه، روی برشته کردن، ترقه ها، تسلاهای مخفی و سایر دفاع ها تمرکز کنید.

3) حملات خود را به درستی با نیروهای جدید استراتژی کنید

شما باید برای مکس کردن Builder Hall 10 ارتقاهای خود را استراتژیک کنید. و باید استراتژی های مختلف حمله را امتحان کنید تا از هر حمله در کلش اف کلنز بیشترین بهره را ببرید. با آپدیت جدید، برای هر نبرد بیلدر بیس، بسته به عملکرد دفاعی خود، اکسیر و بسته به عملکردتان در حملات، طلای بیلدر دریافت خواهید کرد.

با معرفی Electrofire Wizards، اکنون می توانید گرما و رعد و برق را به میدان های جنگ بیاورید. با این حال، بدون استراتژی های صحیح هیچ فایده ای نخواهد داشت. در اینجا اخبار مربوط به آپدیت جدید تاون هال 15 در بازی آمده است.

4) از بتل کوپتر به درستی استفاده کنید

بتل کوپتر یک ماشین قهرمان هوایی دوربرد جدید با سرعت حرکت آهسته است. این ماشین قهرمان جدید با HP و DPS متوسط می تواند در حملات بیلدر بیس شما در کلش اف کلنز بسیار مهم باشد. این ماشین قهرمان جدید دارای سه سطح مختلف از گزینه های شارژ است که می توانید آنها را فعال کنید. هرچه سطح شارژ بالاتر باشد، حملات قوی تر خواهند بود.

شما فقط مجاز به استقرار یک ماشین قهرمان در هر مرحله هستید. با این حال، می‌توانید همان بازی را انجام دهید یا با پیشروی به مرحله دوم آن را با یک گزینه جایگزین جایگزین کنید. به این دستگاه جدید عادت کنید و برای نتایج بهتر آن را در ارتش خود بگنجانید.

5) ذخیره سازی منابع خود را ارتقا دهید

همچنین برایمکس کردن Builder Hall 10 در کلش اف کلنز باید روی ارتقای فضای ذخیره‌سازی و منابع خود تمرکز کنید. ارتقاء فضای ذخیره سازی همیشه در این بازی MMORTS بسیار مهم بوده است.

با رسیدن به بیلدر هال 10 در بازی، هر یک از ارتقاء Firecrackers شما به تنهایی پنج میلیون طلای بیلدر برای شما هزینه خواهد داشت و پنج مورد از آنها وجود خواهد داشت. شما می‌توانید حدس‌های خود را در مورد هزینه‌های سایر ارتقاءها حدس بزنید. بنابراین، باید به محض رسیدن به بیلدر هال 10 فضای ذخیره سازی خود را ارتقا دهید تا بیشترین بهره را ببرید.

 

اینها چند نکته برای کمک به هدایت برخوردها با تغییرات جدید است. و آنچه باید انجام دهید تا در آپدیت جدید کلش آف کلنز، بهترین بهره را از بیلدر هال 10 ببرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت