ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
روش استفاده از نارنجک

5 بهترین روش استفاده از نارنجک پس از لغو ممنوعیت BGMI

5 روش برتر برای استفاده از grenade ها پس از لغو ممنوعیت BGMI

در اینجا بهترین روش استفاده از نارنجک پس از لغو ممنوعیت BGMI وجود دارد.

می توان از یک نارنجک به روش های مختلف و برای اهداف مختلف استفاده کرد. از این پرتاب کننده ها می توان برای حمله به دشمنان یا ایجاد حواس پرتی استفاده کرد. بنابراین، بازیکنان، به خصوص تازه کارها، باید هنگام بازی در Battlegrounds Mobile India، نارنجک را در نظر بگیرند.

برای خرید یوسی پابجی موبایل از ارزان جم فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

BGMI سرانجام پس از 10 ماه طولانی ممنوعیت به هند بازگشت. طرفداران در حال حاضر در بازی به شدت مشغول بازی هستند. سرورهای آن باز هستند و هرکسی که هنوز بازی را به‌روزرسانی نکرده است، می‌تواند آن را پچ کند. تا از جدیدترین ویژگی‌ها لذت ببرد و از سلاح‌های مورد علاقه‌اش، چه تفنگ یا نارنجک استفاده کند. مانند سلاح گرم، شخص باید بداند که چگونه از پرتابه ها به درستی استفاده کند تا در BGMI به خوبی عمل کند.

مقالات مرتبط »    آپدیت PUBG Mobile 2.6 : ویژگی ها، جوایز، تاریخ انتشار و موارد دیگر

BGMI (Battlegrounds Mobile India): پنج بهترین روش استفاده از نارنجک

5) برای عجله مناسب است

عجله دشمنان بخشی از این بازی است. زیرا بازیکنان را قادر می‌سازد تا خود را در میدان نبرد نشان دهند و تعداد پایان/کشت خود را افزایش دهند (نسبت K/D یا F/D). روش استفاده از نارنجک شکسته یا دودزا می توانند نقش مهمی در حمله به حریف در طول مسابقه ایفا کنند. علاوه بر این، نوع قبلی پرتابه به بازیکنان این امکان را می دهد که به دشمنان آسیب وارد کنند.

می توان یک نارنجک دودزا یا شوکر پرتاب کرد تا مانع دید دشمنان شود. در همان زمان، بازیکنان همچنین می توانند از یک نارنجک برای ایجاد وحشت در بین دشمنانی که در داخل ساختمان کمپ می زنند، استفاده کنند. استفاده از این پرتابه برنامه‌های حریف را برای بازی امن مختل می‌کند و در عین حال آنها را در برابر آسیب‌های انفجاری آسیب‌پذیر می‌کند.

4) بهترین راه برای ضد حمله

در برخی موقعیت‌ها، بازیکنان می‌بینند که توسط جوخه‌های دشمن غلبه کرده‌اند. بنابراین، بهترین روش استفاده از نارنجک خردکن در چنین سناریوهایی برای دور کردن مخالفان با آسیب انفجاری هوشمندانه است. ضد حمله با این پرتاب‌کننده‌ها زمانی مفید است که بازیکنان در حالت دفاعی هستند و متحدانشان ناک اوت می‌شوند و دشمنان آنها را از جهات مختلف هجوم می‌آورند.

استفاده از frags همچنین می تواند به گیمرها استراحت چند ثانیه ای بدهد. به طور مشابه، می توان یک نارنجک دودزا را در اطراف آنها انداخت و هم تیمی های ناک اوت شده خود را احیا کرد تا حرکت بعدی خود را در مسابقه انجام دهند.

3) ایده آل برای ایجاد سردرگمی در بین دشمنان در میدان نبرد

نارنجک‌ها جدا از اینکه هنگام عجله بسیار مهم هستند، برای گیج کردن حریفان در مورد موقعیت مکانی شان، جایگزین بسیار خوبی هستند. بازیکنان هنگام تلاش برای تغییر موقعیت خود در میدان جنگ BGMI می توانند از این پرتاب شونده ها برای دستکاری دشمنان استفاده کنند.

تمام کاری که گیمرها باید انجام دهند این است که یک پرتابه را در نقطه ای تصادفی دور از مکان خود پرتاب کنند. اگر از نارنجک یا نارنجک بیهوش کننده استفاده کنند، انفجار آن بر روی مینی مپ دشمنان ظاهر می شود. از این ویژگی می توان برای گمراه کردن آنها استفاده کرد. به طور کلی، استفاده از نارنجک دودزا برای گیج کردن مخالفان در مورد موقعیت شما کافی است.

2) کمک به فرار

در طول مسابقه BGMI نمی توان در تمام مینی فایت ها پیروز شد. به این معنی که در مقطعی باید عقب نشینی کند. همانطور که در مرحله قبل ذکر شد، نارنجک ها برای گیج کردن دشمنان ایده آل هستند. که بازیکنان می توانند زمانی که می خواهند فرار کنند، از آنها به نفع خود استفاده کنند.

به عنوان مثال، بازیکنان BGMI می توانند نارنجک های دودزا پرتاب کنند تا دیواری کاذب ایجاد کنند که مانع دید دشمنان شود. این می تواند به شما کمک کند تا یک فرار آسان داشته باشید.

1) برای نبردهای دایره نهایی توصیه می شود

مسابقات PUBG Mobile و BR BGMI با یک منطقه بازی به طور مداوم در حال کوچک شدن است و باعث می شود بازیکنان از یک مکان به مکان دیگر حرکت کنند. بنابراین، اگر آخرین منطقه به یک زمین باز ختم شود، بسیاری از آنها اغلب مستعد می شوند و از چمن استفاده می کنند تا خود را از دید واضح دور نگه دارند.

در چنین سناریوهایی، بازیکنان می توانند چند نارنجک پرتاب کنند تا مطمئن شوند که دشمنان در چمن کمین نکرده اند.

گذشته از این، می‌توان از آسیب انفجاری نارنجک‌های خردکننده بر روی دشمنانی که در داخل ساختمان پنهان شده‌اند، در حین بازی نهایی مسابقه BGMI استفاده کرد.

فرد باید زمان، مسیر و موقعیت پرتاب را حفظ کند تا آسیب نارنجک شکسته به حداکثر برسد. علاوه بر آن، بازیکنان باید پرتابه‌های خود را قبل از استفاده در مسابقه Battlegrounds Mobile India به خوبی بپزند.

توجه داشته باشید:
این مقاله صرفاً منعکس کننده نظر نویسنده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت