ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بروز رسانی پابجی موبایل

بروز رسانی پابجی موبایل نسخه 2.6 : ویژگی ها، جوایز و تاریخ انتشار

آپدیت PUBG Mobile 2.6 : ویژگی ها، جوایز، تاریخ انتشار و موارد دیگر

Tencent Games عرضه بروز رسانی پابجی موبایل نسخه 2.6 را در 16 می 2023 آغاز کرد.

برای خرید یوسی پابجی فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

ظاهر شدن آن در دستگاه‌های مختلف زمان می‌برد. با این حال، عرضه آن باید در 17 می 2023 به پایان برسد. انتظار می‌رود ویژگی‌های جدیدی که با این پچ وارد بازی می‌شوند، تجربه بازی بتل رویال را برای بازیکنان در سراسر جهان تقویت کنند.

مقالات مرتبط »   به‌ روز رسانی PUBG Mobile 2.6 افشا شد

Primal Zones و سایر ویژگی‌های جدید در بروز رسانی پابجی موبایل نسخه 2.6

Erangel با موضوع : Dinoground

یک Dinoground کاملاً جدید قرار است انقلابی در جغرافیای نقشه های حالت کلاسیک Erangel و Livik با موضوع در بروز رسانی پابجی موبایل نسخه 2.6 ایجاد کند. سه موجود ماقبل تاریخ – Velociraptor، Pterosaur و T. Rex – در میدان جنگ آزاد خواهند شد.

مناطق اولیه

مناطق اولیه به طور تصادفی در سراسر نقشه Erangel اسپاون می شوند. بازیکنان می توانند Velociraptors و Pterosaurs را در این مناطق پیدا کنند، آنها را اهلی کنند و آنها را همراه خود کنند. این هیولاها همراهان بسیار خوبی هستند و می توانند یک بازیکن انفرادی را در یک ماجراجویی حمل کنند.

این موجودات همچنین دارای نقاط قوت منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال، Velociraptor ها جامپرهای عالی هستند. آنها می توانند به راحتی روی پشت بام ها یا سکوهای بالاتر بپرند و به بازیکنان این امکان را می دهند که به سرعت به مقصد خود برسند. در ضمن پتروسارها استاد پرواز هستند. آنها همچنین می توانند از قابلیت Dash خود برای تغییر موقعیت سریع در فاصله استفاده کنند. علاوه بر این، آنها می توانند بازیکنان را در زمین بگیرند تا به یک تیم کمک کنند یا حریفان را مختل کنند.

The Primal Zones همچنین دارای مینی بازی های Dino Hatcheries و Pterosaurs هستند.

شهرک دینو

در هر مسابقه حالت کلاسیک مضمون، یک T. Rex به طور تصادفی در یک Dino Settlement همراه با لوازم با کیفیت تولید می‌شود. در مجموع سه شهرک دینو در هر مسابقه در سراسر نقشه پراکنده خواهد شد.

یک تی رکس نجات یافته می تواند تا چهار هم تیمی را بر پشت خود حمل کند. این دو نقطه قوت متمایز دارد – غرش و داش. در حالی که اولی باعث آسیب می شود و صفحه را تکان می دهد، دومی باعث افزایش سرعت دایناسور می شود.

نسخه New World of Wonder (WOW)

یک نسخه جدید WOW معرفی خواهد شد. که در آن بازیکنان می‌توانند دستگاه‌های گیم‌پلی جدیدی مانند Teleportation Device، UAZ Spawn Device، Dinosaur Spawn Device و غیره را پیدا کنند. چندین شی دیگر مانند ترامپولین، کمربند تقویت کننده، لانچر، تسمه نقاله و موارد دیگر نیز برای بازیکنان PUBG Mobile اضافه خواهند شد تا در طول مسابقات از آنها استفاده کنند.

نوع جدیدی از گیم پلی پارکور در بروز رسانی پابجی موبایل نسخه 2.6 اضافه خواهد شد. همه شرکت‌کنندگان در خط شروع اسپاون می‌کنند. و باید در حین عبور از موانع از چندین سطح عبور کنند تا به خط پایان برسند.

بازیکنان PUBG Mobile می توانند از ویژگی Quick Match استفاده کنند و پس از انتخاب آثار مختلف، در مسابقه WOW شیرجه بزنند. آن‌ها همچنین می‌توانند از برگه اصلاح‌شده Featured برای داشتن یک تجربه بازی پیشرفته استفاده کنند.

جدا از ویژگی‌های ذکر شده، افزودنی‌های دیگری مانند پیوست تمام خودکار مد برای تفنگ‌های آتش‌بار، تنظیمات Supply Shop و یک خودروی اسپرت تبدیل‌پذیر با به‌روزرسانی در PUBG Mobile گنجانده می‌شوند. همچنین تغییراتی در مشخصات اسلحه و مکان خودروها اعمال خواهد شد. علاوه بر این، فصل جدید، سیکل 4 فصل 12، همراه با یک پاس A1 Royale به بازی راه پیدا می کند.

بازیکنانی که PUBG Mobile را قبل از 28 مه 2023 (UTC + 0) به پابجی موبایل نسخه 2.6 بروز رسانی کنند، 3000 BP، 100 AG و کلاه ایمنی طوفان زرشکی (سه روز) را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

توجه داشته باشید:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. از این رو، بازیکنان در کشور نباید این بازی را انجام دهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت