ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت PUBG Mobile 2.6

آپدیت PUBG Mobile 2.6 فاش شد : امکانات جدید و مراحل دانلود

به‌ روز رسانی PUBG Mobile 2.6 افشا شد : ویژگی های جدید، به روز رسانی، و مراحل دانلود

آپدیت PUBG Mobile 2.6 با اضافه شدن برخی از محتوای هیجان انگیز در حال حاضر در بازی پخش می شود. موارید مانند حالت جدید، تم، بهینه سازی ها، رویدادها و موارد دیگر. سازندگان تغییرات شدیدی در بازی ایجاد کرده اند تا این آپدیت به یکی از بزرگترین و ارزش دانلود برای گیمرها تبدیل شود.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

به تازگی، بازیکنان به دنبال راه هایی برای دریافت اطلاعات لو رفته از نسخه 2.6 آینده هستند. نسخه بتای آن در حال حاضر فعال است. پس کاربران در تلاش هستند تا برخی اطلاعات جدید و همچنین برنامه آن را برای تجربه افزودن جدید آن به دست آورند. زیرا آپدیت PUBG Mobile 2.6 یکی از بزرگترین به روز رسانی های تغییر دهنده بازی خواهد بود. برخی از اطلاعات درز در حال حاضر در اینترنت دست به دست می شود و بازیکنان در عین حال خوشحال و هیجان زده هستند. هنوز هم بسیاری از گیمرها در ساخت نسخه در جیب خود بدون هیچ گونه ناراحتی با مشکلاتی مواجه هستند و می توانند با متحدان خود از آن لذت ببرند. برای به روز رسانی بیشتر این مقاله را دنبال کنید.

مقالات مرتبط »   لینک دانلود و راهنمای نصب فایل Apk نسخه بتا PUBG Mobile 2.6

آپدیت PUBG Mobile 2.6 فاش شد : امکانات جدید و مراحل دانلود

بسیاری از رویدادهای هیجان انگیز در طول کاوش در تست PUBG Mobile 2.6 Alpha شاهد بوده است. طبق اطلاعات فاش شده از نسخه بتا، انتظار می‌رود یک رویداد جدید پارک ژوراسیک با نام دایناسور با جوایز با مضمون شگفت‌انگیز در بازی گنجانده شود.

رویداد Dinosaur

سه شهرک دینو به طور تصادفی روی نقشه ایجاد می شود. سه دایناسور در میانه بازی ظاهر می شوند. انتظار می رود که بازیکنان ابتدا شاهد Tyrannosaurs، Pterosaurs در وسط، T-Rex در آخر باشند. ظاهر آنها در میدان نبرد ممکن است با هر مسابقه تغییر کند.

تنظیمات جدید در سلاح ها

اسلحه های آتش قدیمی Burst مانند M16A4 و MK47 در نهایت در یک حالت جدید خودکار خواهند شد. پس از سال‌ها انتظار، بالاخره می‌توانیم چیزی فوق‌العاده و بی‌نظیر را در PUBG Mobile تجربه کنیم.

نحوه دانلود نسخه بتا آپدیت PUBG Mobile 2.6

برای اندروید روی پیوندهای داده شده کلیک کنید-

https://web.gpubgm.com/m/download_android.html
https://web.gpubgm.com/m/download_android_1.html

بازیکنان در اینجا باید بر اساس سازگاری دستگاه روی پیوندهای بالا کلیک کنند و باید آنها را دانلود کنند تا از نسخه بتا 2.6 لذت ببرند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت