ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
راه اندازی جهانی وارزون موبایل

راه اندازی جهانی وارزون موبایل پنج شنبه ۲ فروردین انجام می شود

Call of Duty: Warzone Mobile در 21 مارس در سراسر جهان راه اندازی می شود

 • راه اندازی جهانی وارزون موبایل بالاخره رسمی شد و از مرز 50 میلیون پیش ثبت نام گذشت.

 • بازیکنان می توانند Verdansk و Rebirth Island را از نسخه رایانه شخصی و کنسول بازی مستقیماً روی تلفن هوشمند خود تجربه کنند.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توانید شخصیت خود را بیشتر شخصی سازی کنید و ظاهر آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

اکتیویژن به تازگی اعلام کرده است که راه اندازی جهانی وارزون موبایل در تاریخ ۲۱ مارس در سراسر جهان برای دستگاه‌های موبایل iOS و Android انجام خواهد شد. وردانسک و جزیره ریبرث در آستانه بازگشت هستند و در کف دست گیمرها قرار می گیرند. و به آنها اجازه می دهند هر کجا که می روند بتل رویال و موارد دیگر را با خود بیاورند.

مقالات مرتبط »     نقشه ها و چندنفره وارزون موبایل توضیح داده شده است

پیش راه اندازی جهانی وارزون موبایل 50 میلیون پیش ثبت نام انجام شده است

همزمان با اعلام تاریخ راه اندازی جهانی وارزون موبایل ، اکتیویژن همچنین اعلام کرد که بازی تا به امروز از 50 میلیون پیش ثبت نام گذشته است. بازیکنان می توانند اکنون با مراجعه به آدرس https://www.callofduty.com/warzonemobile به صورت رایگان ثبت نام کنند.

آنچه باید انتظار داشت

نقشه ها و حالت های بازی:

 • Verdansk:
  این نقشه نمادین و بزرگ از تجربه اصلی وارزون است. که از حالت کلاسیک بتل رویال با حداکثر 120 بازیکن که برای بقا می‌جنگند، پشتیبانی می‌کند.

   

 • Rebirth Island:
  این نقشه کوچک‌تر حالت بازی Resurgence را با 48 بازیکن ارائه می‌کند. و دارای ویژگی‌های respawn است که تجربه‌ای سریع‌تر و اکشن‌تر را ایجاد می‌کند.

هسته گیم پلی:

 • اکشن Call of Duty® سریع و شدید:
  نبرد با نام Call of Duty® را با اسلحه فشرده، عمق استراتژیک و انواع سلاح ها و وسایل نقلیه آن تجربه کنید.

   

 • بهینه شده برای موبایل:
  این بازی به طور خاص برای دستگاه های تلفن همراه با کنترل های بصری، عملکرد روان و تصاویری خیره کننده ساخته شده است.

   

 • گروه کردن با دوستان:
  با دوستان خود متحد شوید و برای بقا با هم مبارزه کنید، استراتژی داشته باشید و برای تسلط بر میدان نبرد ارتباط برقرار کنید.

ویژگی های اضافی:

 • فناوری Unified Call of Duty®:
  این بازی از فناوری مشابه سایر عناوین Call of Duty® بهره می‌برد. و ویژگی‌هایی مانند ویژگی‌های اجتماعی مشترک، لیست دوستان، کانال‌های چت و یک Battle Pass را در پلتفرم‌های مختلف امکان‌پذیر می‌کند. این یک تجربه واقعاً متصل را برای بازیکنان بدون توجه به دستگاهی که استفاده می کنند ایجاد می کند.

   

 • به روز رسانی منظم و محتوای جدید:
  از توسعه دهندگان انتظار داشته باشید که به طور منظم محتوا و به روز رسانی های جدید را منتشر کنند و بازی را تازه و هیجان انگیز نگه دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت