ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل

آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل چه چیزهای جدیدی به ارمغان می آورد؟

چه چیزی از آپدیت Warzone Mobile Season 4 Reloaded انتظار می رود؟

آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل در تاریخ 26 ژوئن 2024 (چهارشنبه، ۶ تیر) منتشر خواهد شد.

تریلر معرفی بازی Call of Duty: Warzone Mobile Season 4 Reloaded به همراه یک وبلاگ منتشر شد. به روز رسانی های بزرگ شامل حالت بازی جدید، ویژگی های نقشه به روز شده و موارد دیگر است. نقطه برجسته فصل باید حالت جدید زامبی رویال باشد. که در آن بازیکنان حذف شده به عنوان زامبی به میدان نبرد باز می گردند تا انسان های باقی مانده را جستجو کرده و نابود کنند. این بازیکنان زامبی همچنین با جمع‌آوری آنتی ویروس‌هایی که توسط بازیکنان حذف شده حذف شده‌اند، شانس بازگشت به انسان را دارند.

خرید CP وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

هر تیمی که آخرین اپراتور انسان زنده را داشته باشد، برنده مسابقه خواهد بود. اضافه شدن ارواح در بازی توسط به روز رسانی های نقشه وردانسک پشتیبانی می شود.

مقالات مرتبط »      بهترین لود اوت FSS Hurricane در وارزون 2 (2023)

آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل

تغییرات نقشه

آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل یک گورستان زامبی و همچنین یک Crash Site را در نقشه محبوب وردانسک اضافه می کند. بازیکنان همچنین می‌توانند انتظار داشته باشند که در طول ماجراجویی‌های خود روی نقشه، در حالی که سعی می‌کنند به قبرستان و محل سقوط دسترسی پیدا کنند، با ارواح برخورد کنند.

عبور از یک دروازه سنگی شکسته به داخل قبرستان می تواند بسیار مفید باشد. زیرا جعبه های غارت با ارزش بالا در انتظار بازیکنان شجاع هستند. با این حال، با سهم عادلانه ای از خطر همراه است. زیرا خطر نیز در این مناطق نهفته است. این یک موقعیت پرخطر و با پاداش است.

همچنین می‌توانید مردگان را در وردانسک و ریبرث آیلند حذف کنید تا در رویداد هفته دوم با عنوان کشتن زامبی‌ها، امتیازات بیشتری کسب کنید.

حالت Havoc Resurgence

علاوه بر این، یک حالت Havoc Resurgence جالب در آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل اضافه خواهد شد. این حالت که برای بازی در ریبرث آیلند موجود است، کمی با نسخه معمولی Resurgence متفاوت است. درست مانند حالت معمولی، بازیکنان باید زنده بمانند تا هم تیمی هایشان دوباره در مسابقه مستقر شوند.

برای اضافه کردن به آن، بازیکنان می‌توانند امتیاز ویژه Havoc دریافت کنند. اینها می توانند جداول را بچرخانند و نحوه بازی را تغییر دهند. برخی از نمونه های ذکر شده در وبلاگ عبارت بودند از کیل استریک های تصادفی در هر سه کشتن و سرعت فوق العاده.

هر چه بازیکنان بیشتر زنده بمانند، با فعال شدن آنها در طول زمان، باید از Havoc Perks بیشتری استفاده کنند. با این حال، امتیازات فقط تا حد معینی قابل جمع‌آوری است.

مید سیزن یکپارچه

در نهایت، آپدیت سیزن 4 وارزون موبایل Reloaded بین سه بازی از جمله MW 3 و Warzone همگام خواهد شد.
این بدان معناست که هر سه بازی دارای همان بتل پس، پیشرفت سلاح بلک سل و چندین باندل پوستی خواهند بود.

بازیکنان می توانند در رویدادهای هفتگی مانند رویداد ذکر شده Kill Zombies برای جمع آوری امتیاز رویداد و نشان های مرده که می توانند در فروشگاه رویداد استفاده شوند، شرکت کنند. سایر رویدادهای هفتگی عبارتند از Going Viral، Tech Control و Pluck It.

در نهایت، طرفداران همچنین می توانند انتظار محتوای جدیدی را داشته باشند که به طور خاص برای CoD Warzone Mobile Season 4 Reloaded در نظر گرفته شده است. این شامل Toxic Terror، Hades’ Hand، Circuit Breaker، و Extra Crispy است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت