ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت FSS Hurricane

بهترین لود اوت FSS Hurricane در وارزون 2 (2023)

Call of Duty: بهترین بارگیری FSS Hurricane برای استفاده در Warzone 2

بهترین لود اوت FSS Hurricane در وارزون 2 را بررسی کنید تا دریابید که پیوست های COD ایده آل برای استفاده در WZ 2.0 کدامند.

بسیاری از بازیکنان SMG را در مالاف دیوتی: وارزون 2.0 ترجیح می دهند. تا قابلیت های دور نزدیک خود را با تحرک و سرعت شلیک بیشتر بهبود بخشند.
بنابراین، تقاضا برای ساخت‌هایی مانند «بهترین بارگیری طوفان FSS برای استفاده در Warzone 2» همیشه محبوب است. تنها به دلیل پتانسیل استثنایی سلاح پایه، که با پیوست‌های ایده‌آل Gunsmith ارتقاء یافته است.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توانید شخصیت خود را بیشتر شخصی سازی کنید و ظاهر آن را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در سایت ارزان جم.

FSS Hurricane یک گزینه عالی برای استفاده در Warzone 2 است اگر بازیکنان به دنبال یک سلاح پایدار با ظرفیت بیش از اندازه کافی هستند. FSS Hurricane یک مسلسل دستی است. پس در درگیری‌های دور نزدیک متمایز می‌شود. اما بسیاری از طرفداران می‌توانند آن را در موقعیت‌های نبرد دوربرد بی‌رحمانه ببینند. با این حال، می توان با بهترین لود اوت FSS Hurricane در وارزون 2 از بسیاری از شکست ها جلوگیری کرد.

مقالات مرتبط »

 

در اینجا نگاهی به بهترین لود اوت FSS Hurricane برای استفاده در Warzone 2 آورده شده است:

Call of Duty: بهترین لود اوت FSS Hurricane در وارزون 2 (2023)

می‌توان «بهترین لود اوت FSS Hurricane برای استفاده در Warzone 2» را با تمرکز بر افزایش دامنه آسیب‌های کمتر از حد سلاح پایه ایجاد کرد. با این حال، همزمان با تمرکز بر برد، می توان بر حفظ ثبات و تحرک طوفان FSS نیز تمرکز کرد. در اینجا ضمیمه های Gunsmith مناسب برای ایجاد “بهترین بهترین لود اوت FSS Hurricane برای استفاده در Warzone 2” آمده است:

 • Barrel: FSS Cannonade 16″
 • Underbarrel: FTAC Ripper 56
 • Laser: FSS Ole-V Laser
 • Stock: Ravage-8
 • Rear Grip: Sakin ZX Grip

FSS Cannonade 16 اینچی یکی از دو گزینه اتصال برلی است که بازیکنان در Call of Duty: Warzone 2.0 دریافت می کنند. بنابراین، FSS Cannonade 16 یک انتخاب واضح نسبت به بشکه FSS-X7 برای “بهترین بارگیری طوفان FSS برای استفاده در Warzone 2” است. زیرا بهبود بهتر در سرعت گلوله در محدوده آسیب را تضمین می کند. دو مورد از مهم ترین عوامل برای میانه و موقعیت های جنگی دوربرد!

FSS Hurricane در حال حاضر یک سلاح پایدار است. اما همچنان به اتصالات مناسب برای کنترل پس زدن نیاز دارد. بنابراین، یک اتصال آندربرل مانند FTAC Ripper 56 یک گزینه عالی برای تثبیت پس زدگی است. در حالی که ثبات هدف گیری در حالت بیکار و دقت آتش باسن نیز بهبود می یابد. با این حال، FSS Cannonade 16 اینچی و FTAC Ripper 56 نیز منجر به کاهش سرعت ADS می‌شوند که باید با پیوست‌های دیگر خنثی شود.

لیزر FSS Ole-V یکی از بهترین اتصالات لیزری برای متعادل کردن معایب مربوط به مناظر پایین (ADS) ناشی از دو پیوست قبلی است. لیزر FSS Ole-V دارای اشکالی در مناظر لیزری مرئی است. اما سرعت ADS و ثبات هدف را افزایش می‌دهد و در عین حال سرعت دویدن به آتش را نیز افزایش می‌دهد. به غیر از لیزر، بازیکنان می‌توانند از ضمیمه‌هایی برای دستگیره عقب و استوک برای بهبود بیشتر پتانسیل اسلحه استفاده کنند.

Ravage-8 یک جایگزین مناسب برای استوک است. زیرا حرکت خمیده، سرعت و سرعت ADS را فراهم می کند اما کنترل پس زدن را کاهش می دهد. اگر بازیکنان نمی‌خواهند برای پس زدن مصالحه کنند، می‌توانند از Demo Quicksilver Stock استفاده کنند که سرعت راه رفتن و سرعت دویدن با هدف بهتر را تضمین می‌کند. اما ثبات هدف را کاهش می‌دهد. با این حال، بازیکنان همیشه می توانند با تقویت آن با ضمیمه Sakin ZX Grip، کاهش کنترل پس زدن را متعادل کنند.

خوانندگان می‌توانند تمام پیوست‌ها را تجهیز کرده و ویژگی‌ها را با استفاده از Gunsmith تنظیم کنند تا «بهترین لود اوت FSS Hurricane برای استفاده در Warzone 2» را ایجاد کنند. علاوه بر این، آنها می توانند از مزایا و تجهیزات زیر برای افزایش بیشتر قدرت بارگیری استفاده کنند:

 • پرک پایه 1: Scavenger
 • پرک پایه 2: Tracker
 • پرک پاداش: Focus
 • پرک نهایی: Ghost
 • تجهیزات تاکتیکی Flash Grenade
 • تجهیزات کشنده: Drill Charge

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت