ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تاریخ انتشار وارزون موبایل

تاریخ انتشار وارزون موبایل همزمان با مدرن وارفار 3 است

تاریخ انتشار Warzone Mobile همزمان با Modern Warfare 3 است

اگرچه این فقط یک منبع قابل اعتماد است! اما به نظر می رسد که تاریخ انتشار وارزون موبایل و Modern Warfare III در یک روز است. در اینجا همه چیزهایی است که در مورد آن می دانیم.

طرفداران در مورد Call of Duty: Warzone Mobile هیجان‌زده هستند، اما توسعه‌دهنده Activision در تاریخ انتشار واقعی مادرش بوده است. با این حال، برخی اطلاعات فاش شده نشان می‌دهند که این بازی قرار است در همان روزی که Modern Warfare 3 آینده منتشر می‌شود، منتشر شود.

خرید CP کالاف دیوتی وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

جامعه بازی‌های موبایلی در انتظار Call of Duty: Warzone Mobile از هیجان غوغا می‌کنند. اما تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست. طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار رسمی از اکتیویژن در میان لو رفتن، شایعات و آزمایشات بتا هستند. که نشان دهنده انتشار آن در آینده نزدیک است.

نسخه بتا در دستگاه‌های اندرویدی در اوایل سال 2023 در مکان‌های خاصی از جمله نیوزلند، استرالیا و غیره در دسترس بازیکنان قرار گرفت. همراه با چندین فاش شدن در مورد عنوان AAA دیگر این فرنچایز، Modern Warfare 3، تاریخ انتشار وارزون موبایل نیز به بیرون درز کرده است.

مقالات مرتبط »    سیستم موردنیاز وارزون موبایل برای اندروید و iOS

شایعه شده است که تاریخ انتشار وارزون موبایل همزمان با مدرن وارفار 3 است

این فاش شده از توییت اخیر Warzone Mobile News است که ادعا می کند تاریخ انتشار وارزون موبایل و Modern Warfare 3 برای 10 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۹ آبان) تعیین شده است. افشاگر اشاره کرده است که این فقط یک تاریخ انتشار شایعه است. بنابراین، بنابراین، بنابراین، می توان آن را به عقب یا جلو هل داد.

بازی بتل رویال دستی چندین راه اندازی بتا را در مناطق مختلف تجربه کرده است. که عموماً با استقبال مثبت کسانی که آن را امتحان کرده اند، مواجه شده است. یکی از این بازیکنان اظهار داشت: «ما قطعاً می‌توانیم به این موضوع امیدوار باشیم. آنها می خواهند از ژانویه 2024 اجرای نقشه راه ورزش های الکترونیکی را آغاز کنند.»

کاربر دیگری گفت: «ببینید که انتشار آن با یک COD 2024 دیگر به تأخیر می افتد». سومی اضافه کرد: “درست زمانی که The Division 2 به روز رسانی می شود و Ubisoft در شرف انتشار The Division Resurgence است، چه شانسی وجود دارد.”

در حالی که تاریخ انتشار واقعی هنوز مشخص نیست، طرفداران در سرتاسر جهان روز شماری می کنند تا بتوانند از کف دست خود به وردانسک Warzone’s Warzone شیرجه بزنند. اکنون می‌توانید Warzone Mobile را در AppStore پیش‌سفارش دهید. و پس از انتشار بازی، در Google Play پیش‌ثبت‌نام کنید و جوایز بیشتری دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت