ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ارتقای دیوار در کلش

ارتقای دیوار در کلش اف کلنز به چند Wall Ring نیاز دارد؟

برای هر ارتقای دیوار در کلش اف کلنز چند حلقه دیوار لازم است، فهرست شده

در کلش اف کلنز انجام هر کاری نیازمند منابع و زمان است. بازیکنان آخر بازی بدترین وضعیت را دارند. زیرا باید بیش از دو هفته منتظر بمانند تا یک ارتقا به پایان برسد. خوشبختانه، سوپرسل آیتم های جدیدی به نام آیتم های جادویی را معرفی کرد تا به بازیکنان کمک کند تا سریعتر پیشرفت کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید جم کلش آف کلنز است.

24 آیتم جادویی منحصر به فرد در کلش اف کلنز وجود دارد. که به پنج دسته تقسیم می شوند:

  1. کتاب ها،
  2. چکش ها،
  3. معجون ها،
  4. رونزها
  5. و آیتم های متفرقه.

بیل موانع و حلقه دیواری در دسته اقلام متفرقه قرار می گیرند.

برخلاف Shovel of Obstacles، یکی از پرهزینه‌ترین چیزها، ارتقای دیوار در کلش اف کلنز، به کمک حلقه‌های دیواری بدون هیچ هزینه‌ای انجام می شود. بازیکنان می توانند از Wall Rings برای ارتقای دیوارهای Home Village و Builder Base استفاده کنند. این مقاله تعداد مورد نیاز حلقه دیواری را برای هر ارتقای دیوار در کلش اف کلنز فهرست می کند.

مقالات مرتبط »   جدیدترین چالش ماه فوریه Hasty Balloons در کلش اف کلنز

برای هر ارتقای دیوار در کلش اف کلنز چند حلقه دیوار لازم است؟

تعداد حلقه های دیوار مورد نیاز برای ارتقای دیوار در کلش اف کلنز به هزینه اصلی آن بستگی دارد. در Home Village هر ارتقای دیواری که یک میلیون یا کمتر هزینه داشته باشد را می توان با یک حلقه دیوار انجام داد. با این حال، زمانی که قیمت از یک میلیون عبور کرد، قیمت ها شروع به افزایش می کند.

در اینجا جدولی وجود دارد که تعداد حلقه های مورد نیاز برای هر ارتقاء دیوار در Home Village را نشان می دهد:

سطح ها تعداد Wall Ring های موردنیاز
2-11 1
12 2
13 4
14 6
15 7

بازیکنان می توانند از Wall Rings برای ارتقای دیوارها در Builder Base نیز استفاده کنند. بیلدر بیس واحد پولی متفاوتی نسبت به Home Village دارد. در نتیجه هزینه های ارتقا به همراه تعداد حلقه های دیوار مورد نیاز متفاوت است.

سطح ها تعداد Wall Ring های موردنیاز
2-4 1
5 2
6 3
7 4
8 6
9 8

استفاده از حلقه های دیواری در دیوارهای سطح پایین غیرعاقلانه است. در عوض، به بازیکنان توصیه می‌شود از حلقه‌های دیواری روی دیوارهای سطح بالاتر استفاده کنند که هزینه‌های ارتقای مضحکی دارند.

این راهنمای ما است، از شما بسیار سپاسگزارم که خواندید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت