ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش Hasty Balloons کلش

آخرین چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز در ماه فوریه 2023

جدیدترین چالش ماه فوریه Hasty Balloons در کلش اف کلنز

شرکت در چالش های نیرو مانند Big Hearted و Tiny & Shiny بهترین راه برای به دست آوردن منابع اضافی، آیتم های جادویی، جواهرات، امتیازات تجربه و موارد دیگر در کلش آف کلنز است. همه بازیکنان می توانند این وظایف را به صورت رایگان انجام دهند تا جوایز چالش انحصاری را به دست آورند.

Hasty Balloons آخرین چالش سربازان در بازی است. طبق الزامات، گیمرها باید از تعداد معینی بالون در ترکیب ارتش خود استفاده کنند تا در 10 نبرد چند نفره پیروز شوند. پس از تکمیل ماموریت، آنها جوایزی مانند آیتم های جادویی، منابع اضافی و امتیازات تجربه را به دست خواهند آورد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

در این مقاله به بررسی آخرین چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز، جوایز آن و بهترین استراتژی‌های هجومی که بازیکنان می‌توانند برای تکمیل آن استفاده کنند، خواهیم پرداخت.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل 3 ستاره زدن در چالش ولنتاین کلش اف کلنز

چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز چیست و چگونه آن را تکمیل کنیم؟

آخرین چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز در ماه فوریه در بخش رویدادهای بازی یافت می شود. این جدیدترین چالش سربازان است. همانطور که از نامش پیداست از کشنده ترین ترکیبی از نیروها و جادوهای بازی استفاده می کند. به این ترتیب، بادکنک ها و طلسم عجله باید در مسابقات چند نفره موفق استفاده شوند.

چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز در ماه فوریه 2023 به شرح زیر است:

“به آسمان نگاه کنید و بلرزید. با این ترکیب مرگبار بر دشمنان خود مسلط شوید.”

کار Hasty Balloons با وظایف تایتانیک Strength و Big Hearted قابل مقایسه است. این بازیکنان را ملزم می کند که حداقل در 10 نبرد چند نفره از بالن استفاده کنند. نوار پیشرفت با هر پیروزی در مبارزات چند نفره بزرگ می شود. پس از 10 برد، جوایز ویژه ای به دست می آورند.

تعداد بالون هایی که در نبرد استفاده می شود به سطح تاون هال بازیکن بستگی دارد. بازیکنان در تاون هال 13 باید حداقل از 6 عدد استفاده کنند. با توجه به حذف هزینه آموزش با آپدیت تابستانی، گیمرها مانند چالش بالون شتابزده آوریل، در چالش کاهش هزینه آموزش واحد ویژه را دریافت نخواهند کرد.

نبردهای چند نفره باید برنده شوند تا در نوار پیشرفت حساب شوند. بازیکنان می توانند به سرعت پایگاه ها را با ترکیب نیروهای هوایی قدرتمند مانند بالون های موشکی، اژدها، اژدهای الکتریکی و دیگران با بالون ها از بین ببرند. آنها همچنین می توانند از مقدار مورد نیاز با استراتژی های حمله مانند BoWiBa و GiBarch استفاده کنند.

چالش باید تا آخرین مهلتی که بازیکنان برای دریافت هدایای ویژه، کالاهای جادویی و امتیاز تجربه تکمیل شوند، تکمیل شود.

جوایز برای تکمیل چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز در ماه فوریه 2023

بازیکنان باید از بالون هایی با جادوهای شتاب زده، اژدها سواران، سگ های گدازه، سوپر اژدها و اژدهای الکتریکی استفاده کنند تا در نبردهای آنلاین پیروز شوند. و چالش Hasty Balloons کلش اف کلنز را تکمیل کنند. جوایز برای تکمیل بالن های شتابزده شامل منابع، آیتم های جادویی و امتیازات تجربه است. آن ها هستند:

  • بازیکنان پس از 10 پیروزی در نبرد چند نفره مبتنی بر بالون، 400 امتیاز تجربه دریافت خواهند کرد.
  • Husty Balloons وظیفه ای است که به بازیکنان با یک معجون قهرمان پاداش می دهد. که سطح قهرمانان و حیوانات خانگی را برای یک ساعت بالا می برد.

وظیفه Hasty Balloons، که به بازیکنان اجازه می‌دهد جوایزی مانند امتیاز تجربه و معجون را ببرند، بدون شک بهترین چالش سربازی در کلش آف کلنز است. برای واجد شرایط بودن برای همه مشوق ها، آنها باید چالش را تا 16 فوریه (27 بهمن) تکمیل کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت