ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش ولنتاین کلش

آموزش کامل 3 ستاره زدن در چالش ولنتاین کلش اف کلنز

چالش روز ولنتاین کلش آف کلنز – نحوه تکمیل، مدت زمان رویداد و موارد دیگر

Clash of Clans هر هفته رویدادهای جدید زیادی را می بیند. و برخی از مهم ترین آنها جوایز شگفت انگیزی را ارائه می دهند. اخیراً سوپرسل یک رویداد بزرگ درون بازی به نام چالش ولنتاین کلش اف کلنز را معرفی کرده است. در آن، بازیکنانی که در هنگام حمله به یک پایگاه سه ستاره دریافت کنند، سه جایزه هیجان انگیز دریافت خواهند کرد.

می توان با انجام مأموریت ها و اهداف خاص یا با خرید جم از کلش اف کلنز ، الماس ها را در این بازی جمع آوری کرد.

این مقاله نحوه تکمیل چالش  ولنتاین کلش اف کلنز و سایر اطلاعات مربوط به این شامل را مورد بحث قرار می دهد.

مقالات مرتبط »   آخرین چالش های فصلی ماه فوریه در کلش اف کلنز

چالش ولنتاین کلش آف کلنز: همه چیزهایی که باید بدانید

رویداد چالش روز ولنتاین در 10 فوریه به صورت زنده آغاز شد و در مجموع به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت. پس از آن، گیمرها نمی توانند از جوایز ارائه شده توسط آن استفاده کنند. در این چالش، بازیکنان در مجموع سه دقیقه فرصت خواهند داشت تا با نیروهایی که برای بدست آوردن سه ستاره و غارت، پایگاه رویداد را به طور کامل تخریب کنند.

در این رویداد، گیمرهای کلش اف کلنز مجموعه واحدهای زیر را برای حمله در دسترس خواهند داشت:

  • سطح 11 Super Archers-12
  • سطح 12 Ice Golems-3
  • Barbarian King – سطح 85
  • Archer Queen – سطح 85
  • Grand Warden – سطح 60
  • Royal Champion – سطح 35
  • سطح 5 Earthquake Spell – 4

توضیحات درون بازی چالش ولنتاین کلش اف کلنز چنین است:

“آیا می توانید در چالش روز ولنتاین برنده شوید، یا این شما هستید که قلب شما شکسته خواهد شد!؟ با شکار 3 ستاره در این چالش که توسط سازنده محتوای ما Trample Damage ساخته شده است، با این زیبایی ها و جانوران قلب ها را بشکنید!”

با کسب سه ستاره در این رویداد، بازیکنان 400 امتیاز EXP، یک معجون قهرمان و 20 جم دریافت خواهند کرد. آخرین پاداش به مدت یک ساعت در کلش آف کلنز به تمام قهرمانان و حیوانات خانگی تا +5 سطح اضافه می کند.

به طور کلی، بازیکنان باید استراتژی تهاجمی خود را به دقت سازماندهی کنند، سربازان خود را بهبود بخشند. و اگر می خواهند هر چالش کلش اف کلنز را با سه ستاره کامل کنند، آنها را عاقلانه برای بهینه سازی کارایی خود به کار گیرند.

طراحی پایگاهی که یک گیمر به آن حمله می کند نیز باید در نظر گرفته شود. و رویکرد آنها باید بر اساس آن تنظیم شود. با این حال، در رویدادهایی مانند چالش ولنتاین کلش آف کلنز، بازیکنان تلاش‌های نامحدودی برای حمله به پایگاه دریافت می‌کنند. و قهرمانان و نیروهایی که باید از آن‌ها استفاده کنند از قبل در دسترس هستند و به حداکثر رسیده‌اند.

در اینجا یکی از بهترین استراتژی های حمله برای طرفداران برای کسب سه ستاره در پایگاه رویداد در چالش ولنتاین کلش اف کلنز آورده شده است:

در حرکت اولیه، باید از سه سوپر آرچر در راستای ذخیره سازی اکسیر در قسمت بالای پایه استفاده کرد. این نیروها تالار شهر را به همراه دو برج بمب و سه انبار اکسیر از بین خواهند برد.

پس از آن، یک سوپر آرچر را در سمت پایین پایه بین دو تخت گل و دیگری را بین تخت گل در سمت بالای آن قرار دهید. هنگامی که یکی از واحدها سه برج بمب را از بین می برد، بازیکنان باید تمام طلسم های زلزله را مستقر کنند. این Scattershot و دیوارها را از بین می برد.

پس از دریافت افتتاحیه، گیمرها باید سه Ice Golem، Barbarina King، Archer Queen و Grand Warden را مستقر کنند. با استفاده از Heroes، بازیکنان می توانند سوپر کمانداران باقی مانده را پشت سر خود قرار دهند. سپس، آنها می توانند از Super Champion استفاده کنند که آسیب اضافی به دفاع های پایگاه وارد می کند.

اکنون، تمام نیروها به مرکز فشار خواهند آورد. و می‌توان از توانایی قهرمانان برای ادامه حمله و کسب سه ستاره استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت