ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش فصلی فوریه کلش

چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز – February seasonal challenges

آخرین چالش های فصلی ماه فوریه در کلش اف کلنز

بازیکنان می توانند به شرکت در چالش های فصلی ارائه شده توسط توسعه دهندگان کلش اف کلنز ادامه دهند تا طلا، آیتم های جادویی و پوسته های قهرمان بیشتری کسب کنند. آن‌ها می‌توانند با انجام این وظایف، پوسته‌های قهرمان منحصربه‌فرد، جواهرات اضافی، طلا و آیتم‌های جادویی را به دست آورند.

وجود وب سایت های ایرانی برای خرید جم کلش اف کلنز با واحد پول ایران مزیت بزرگی است که سایت ارزان جم در اختیار کاربران بازی های تلفن همراه قرار می دهد.

پوسته قهرمان Barbarian King، جوایز و منابع اضافی درون بازی برای چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز در دسترس هستند. با انجام موفقیت آمیز فعالیت های مختلف برای چالش های فصلی، بازیکنان می توانند این پاداش ها را باز کنند. این مقاله جوایز منحصر به فرد، جدیدترین پوسته قهرمان انحصاری، و جوایز چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز را پوشش می دهد.

مقالات مرتبط »  چگونه در چالش دیو شاه کلش اف کلنز سه ستاره بگیریم؟

آخرین چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز

بازیکنان می توانند پایگاه، جادوها و نیروهای خود را با انجام تکالیف فصلی تقویت کنند. کسانی که تاون هال 7 یا بالاتر را در بازی دارند تنها کسانی هستند که می توانند به چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز دسترسی داشته باشند.

مشابه بازی‌های قبیله‌ای، جوایز چالش‌های فصلی به جای کل قبیله به افراد خاص داده می‌شود. چالش های فصلی فوریه در کلش اف کلنز به شرح زیر است :

“این یک فصل جدید دیگر است که با جوایز و جوایز شگفت‌انگیز انباشته شده است! با گلد پس این ماه، Beast King (دیو شاه) را دریافت کنید!”

دو سطح در چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز وجود دارد : رایگان و گلد پس. نسخه اول برای همه باز است. دومی یک نسخه ویژه با بسیاری از مزایای اضافی و پوسته قهرمان منحصر به فرد است. فقط کاربران فوریه Gold Pass می‌توانند به ویژگی‌های محدودی از جمله کالاهای جادویی، پوسته‌های قهرمان، پاداش‌های ویژه و فضای ذخیره‌سازی فصلی بالاتر دسترسی داشته باشند.

جدیدترین چالش فصلی امکان دسترسی به پوسته قهرمان جدید پادشاه بربر را فراهم می کند. چالش منحصر به فرد Beast King به همراه پوسته قهرمان Beast King نیز منتشر شده است.

The Beast King که قهرمان را به صورت یک جانور سبز با تبر و سپر منحصر به فرد به تصویر می کشد، یکی از بهترین پوسته های قهرمان برای پادشاه بربر است.

برخلاف پوسته‌های قبلی، The Beast King یک پوسته کاملاً جدید است. که به زودی برای قهرمانان دیگر قابل دسترسی خواهد بود. توضیحات داخل بازی برای پوسته قهرمان به شرح زیر است:

“اسکین قهرمان انحصاری این فصل Beast King است! اگر هنوز قفل Barbarian King را باز نکرده اید، پوسته برای شما در دسترس خواهد بود تا از آن استفاده کنید.”

با انجام وظایف 2600 امتیازی برای فصل، بازیکنان می توانند پوست و اثرات منحصر به فرد آن را به دست آورند.

جوایز مختلف برای تکمیل چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز

در کنار مزایای اضافی، کسانی که Gold Pass را به دست آورند و ۲۶۰۰ امتیاز چالش جمع کنند، به پوسته‌های قهرمان، آیتم‌های جادویی و منابع اضافی دسترسی خواهند داشت. در زیر برخی از مزایای پایان دادن به چالش های فصلی فوریه در کلش اف کلنز آورده شده است:

  • بازیکنان با یک بانک فصل منابع اضافی 25,000 Dark Elixir و همچنین 25,000,000 Gold و 25,000,000 Elixir ارائه می شوند.
  • صاحبان گلد پس ها از مزایای متعددی برخوردارند. از جمله توانایی اعطای یک جواهر، 20% افزایش تمرین، 20% افزایش قهرمان و مزایای متعدد دیگر.
  • بازیکنان می توانند با تکمیل چالش های فصلی فوریه، آیتم های جادویی اضافی مانند کتاب های جادویی، معجون ها، چکش ها و غیره را دریافت کنند.
  • پس از کسب 2600 امتیاز چالش، بازیکنان دارای پوسته قهرمان Beast King هستند.

چالش فصلی فوریه کلش اف کلنز یکی از ساده ترین راه ها برای جمع آوری مواد برای ارتقاء ارتش کلش آف کلنز و پایگاه های آیتم های جادویی است. بازیکنان باید این چالش ها را تا پایان ماه (سه شنبه، ۹ اسفند) تکمیل کنند تا واجد شرایط دریافت همه جوایز باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت