ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش دیو شاه کلش

چگونه در چالش دیو شاه کلش اف کلنز سه ستاره بگیریم؟

چگونه چالش Beast King را در کلش اف کلنز شکست دهیم؟

کلش آف کلنز از زمانی که در سال 2012 منتشر شد، بر بازار بازی های استراتژی موبایل تسلط داشت. زیرا گیمرهای معمولی و هاردکور به طور یکسان نمی توانند از این اکشن سیر شوند. به لطف این موفقیت، سوپرسل به طور مداوم عنوان را به روز می کند. و تقریباً هر روز به چالش ها و جوایز جدیدی اضافه می کند. از جمله مواردی که در آن باید دشمنان خاصی را شکست دهید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه شکست دادن چالش دیو شاه کلش اف کلنز بدانید.

می توان با انجام ماموریت ها و اهداف خاص یا با خرید جم از کلش اف کلنز ، الماس ها را جمع آوری کرد.

چگونه چالش دیو شاه کلش اف کلنز  را به راحتی سه ستاره کنیم؟

به‌عنوان یکی از چالش‌برانگیزترین اهداف کلش آف کلش برای 3 ستاره، اگر ندانید دارید چه می‌کنید، قطعاً این هدف آسان نخواهد بود. خوشبختانه، ارزان جم تفکیک بسیار خوبی از کارهایی که باید انجام شود دارد.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که Grand Warden خود را روی زمین قرار دهید. شما همچنین می‌خواهید سه طلسم اسکلت را در نمایشگاه بیندازید : دو تا در برج اینفرنو و یکی به سمت کلبه سازنده. سپس از یک کماندار در پایین سمت چپ کلکتور اکسیر استفاده کنید.

مقالات مرتبط »   جدیدترین چالش elixir troop ژانویه کلش اف کلنز : Titanic Strength challenge

چالش دیو شاه

صبر کنید تا قلعه قبیله در پایین سمت چپ نابود شود. و یک گوبلین یواشکی را به سمت چپ و راست دیوارها بفرستید تا تله ها را از بین ببرد.

دیو شاه کلش

در قسمت سمت راست پایین صفحه، Archer Queen و Ground Warden را به سمت راست تنظیم کنید. به تاون هال برگردید و پنج گابلین یواشکی را در سمت راست دیواری که قبلاً روی آن استفاده کرده‌اید قرار دهید. سپس یک اسپل نامرئی را در بالای آن دیوار قرار دهید تا گوبلین‌ها را نامرئی کنند. بدون اینکه روی تاون هال تأثیر بگذارند.

در مرحله بعد، شما می خواهید Battle Drill را به منطقه ای در قسمت پایین سمت راست نقشه به سمت دوزخ چند هدفه هدایت کنید. پس از بیرون آمدن، از یک Wall Breaker به سمت راست و بالای Elixir Collector در منطقه استفاده کنید. و کینگ و تیتان را به طرفین بفرستید.

سپس دو طلسم اسکلت، هر کدام در مقابل Monoliths اجرا می کنید. پس از این، رویال قهرمان خود را به این منطقه بفرستید. چند ثانیه صبر کنید. توجه به این نکته مهم است که اگر یک مونولیت روی ملکه شما قفل می شود، به سادگی او را نامرئی کنید.

وقتی گردباد از بین می‌رود، از قابلیت King به سمت ذخیره‌سازی اکسیر تاریک و توانایی Grand Warden استفاده کنید. از Headhunter در قسمت پایین سمت راست استفاده کنید. و به سمت Archer Queen در بالای نقشه حرکت می کند.

برای شکست چالش دیو شاه کلش اف کلنز، از دو طلسم اسکلت استفاده کنید. یکی در ناحیه مقابل کینگز و دیگری در بالای تسلا در سمت چپ. هنگامی که یک ثانیه دریافت کردید، یک کماندار به سمت چپ بالای نقشه اضافه کنید.

با پایین رفتن پادشاهان بربر از یک طلسم اسکلت در مقابل دوزخ های تک هدف استفاده کنید. اگر یکی از این قهرمانان رویال شما قفل شد، از یکی از توانایی‌های نامرئی باقی‌مانده‌تان روی او استفاده کنید. تا مطمئن شوید که او پایین نمی‌آید.

این باید همه چیزهایی باشد که باید در مورد نحوه دریافت 3 ستاره در چالش دیو شاه کلش اف کلنز بدانید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت