ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش نیروهای اکسیر ژانویه کلش

چالش نیروهای اکسیر ژانویه کلش اف کلنز : Titanic Strength challenge

جدیدترین چالش elixir troop ژانویه کلش اف کلنز : Titanic Strength challenge

بازیکنان کلش آف کلنز برای کسب جوایز ویژه به شدت به چالش ها و رویدادها متکی هستند. آنها باید با استفاده از یک واحد خاص در نبردهای چند نفره پیروز شوند تا جوایز انحصاری مانند آیتم های جادویی، طلا، جواهرات، اکسیر، امتیازات تجربه و موارد دیگر را در بازی دریافت کنند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

هر هفته، توسعه‌دهندگان چالش‌های جدیدی را منتشر می‌کنند تا به بازیکنان کمک کنند منابع بیشتری را جمع‌آوری کنند و در بازی پیشرفت کنند. تایتانیک استحکام، جدیدترین افزوده شده، بر اساس سرباز جاینت ساخته شده است. شرکت کاملا رایگان است و برندگان پس از موفقیت جوایز ویژه ای دریافت خواهند کرد.

در این مقاله، آخرین چالش قدرت تایتانیک ماه، جوایز آن و بهترین استراتژی‌های حمله برای تکمیل آن را بررسی خواهیم کرد.

مقالات مرتبط »   آخرین چالش super troop ماه ژانویه در کلش اف کلنز: Sneaky Sneaky

بررسی جزئیات چالش نیروهای اکسیر ژانویه کلش اف کلنز و نحوه به پایان رساندن آن

چالش نیروهای اکسیر ژانویه کلش اف کلنز، بازیکنان را ملزم می کند که از جاینت ها در نبردهای چند نفره استفاده کنند تا جوایز انحصاری دریافت کنند. آنها باید آن را تا 3 فوریه (14 بهمن) تکمیل کنند وگرنه نمی توانند جایزه را دریافت کنند. در کلش آف کلنز، چالش قدرت تایتانیک به شرح زیر است:

“هنگامی که در طول این رویداد از Giants استفاده می کنید، قدرت خود را خم کنید و راه خود را در دفاع از بین ببرید.”

غول یکی از متداول ترین سربازان بازی است. اغلب در حملات کشاورزی برای جمع آوری منابعی مانند اکسیر تیره، طلا و اکسیر استفاده می شود. بازیکنان می توانند با کمک واحدهای دیگر مانند Pekkas، Wizards، Valkyries، Barbarians و Archers از اینها به عنوان نیروهای تانک استفاده کنند.

تکمیل چالش نیروهای اکسیر ژانویه کلش اف کلنز، مانند نسخه‌های Sneaky Sneaky و Wizard of Awes قبلاً، مستلزم استفاده از تعداد مورد نیاز جاینت در یک نبرد چند نفره است. برای انجام این کار، بازیکنان می توانند از تکنیک های حمله مانند Gibarch، GoWipe یا Giants with Valkyries و Wizards استفاده کنند.

تعداد جاینت هایی که یک گیمر باید در نبردهای چند نفره استفاده کند، بر اساس سطح تاون هال آنها تعیین می شود. بازیکنان تاون هال 13 باید حداقل از شش جاینت در مبارزات استفاده کنند. با استفاده از شش واحد برای پیروزی در نبردها، نوار پیشرفت افزایش می‌یابد و پس از 10 پیروزی، پاداش‌های چالشی انحصاری مانند آیتم‌های جادویی دریافت می‌کنند.

با انتخاب تب رویدادهای درون بازی، بازیکنان می توانند پیشرفت خود را در چالش مشاهده کنند. آنها همچنین می توانند ببینند که چه تعداد غول برای مبارزه چند نفره در آن مکان مورد نیاز است. آنها باید چالش را قبل از انقضای آن کامل کنند تا همه جوایز را دریافت کنند.

جوایز برای تکمیل چالش Titanic Strength در کلش اف کلنز

برای کسب امتیاز تجربه و پیشرفت در بازی، بازیکنان باید چالش Titanic Strength را تکمیل کنند. آیتم های جادویی از جمله پاداش های اضافی برای تکمیل هستند. افرادی که موفق به انجام این کار شوند جوایز زیر را دریافت خواهند کرد:

  • بازیکنان پس از 10 پیروزی در بازی های چند نفره، 400 ستاره تجربه کسب خواهند کرد.
  • آنها یک معجون تحقیقاتی دریافت خواهند کرد. که می تواند بلافاصله برای افزایش عملکرد آزمایشگاهی به مدت یک ساعت استفاده شود. سرعت آزمایشگاه را 24 افزایش می دهد.

چالش نیروهای اکسیر ژانویه کلش اف کلنز یکی از بهترین راه‌ها برای کسب جوایزی مانند آیتم‌های جادویی، طلا، امتیاز تجربه و موارد دیگر است.

برای کسب جوایز چالش انحصاری، بازیکنان باید چالش را تا 3 فوریه با استفاده از حداقل تعداد غول های مورد نیاز تکمیل کنند. آنها می توانند با مراجعه به صفحه چالش ها و کلیک بر روی قسمت رویدادهای درون بازی، پیشرفت خود را بررسی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت