ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش سوپرتروپ ژانویه کلش

آخرین چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز : Sneaky Sneaky

آخرین چالش super troop ماه ژانویه در کلش اف کلنز: Sneaky Sneaky

برای به دست آوردن منابع، آیتم های جادویی، طلا و امتیازات تجربه در جدیدترین چالش ارتش کلش آف کلنز، Sneaky Sneaky، بازیکنان باید با استفاده از یک واحد خاص، حریفان را شکست دهند.

خرید جم کلش اف کلنز با قیمت پایین به موارد مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آنها اندازه بسته های جم وب سایت فروشنده است.

برای برنده شدن در چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز، آنها باید تعداد معینی از گابلین های یواشکی را مستقر کنند. انجام این کار به آنها فرصتی برای کسب امتیاز تجربه و سایر جوایز ویژه می دهد.

برای دریافت تمام جوایز، مانند آیتم های جادویی و امتیازات تجربه، بازیکنان باید آن را در کلش اف کلنز تا 3 فوریه (14 بهمن) کامل کنند. در این مقاله به چالش Sneaky Sneaky، پاداش‌های آن و بهترین استراتژی‌های حمله برای تکمیل آن می‌پردازیم.

مقالات مرتبط »

کاوش در جزئیات آخرین چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز

آخرین چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز را می توانید در بخش رویدادها پیدا کنید. توضیحات آن در کلش اف کلنز به شرح زیر است:

“دزدیک به دفاع دشمن بروید، تمام منابع آنها را بدست آورید. با استفاده از Sneaky Goblins در طول این رویداد ویژه، جوایز شیرینی کسب کنید.”

چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز شبیه به چالش‌های قبلی نیروهای درون‌بازی مانند Hasty Balloons و Titanic Strength است. که بازیکنان را ملزم به برنده شدن در 10 نبرد با یک واحد خاص می‌کرد. تعداد Sneaky Goblin هایی که برای نبرد در دسترس هستند با توجه به سطح تاون هال آنها تعیین می شود.

در یک نبرد چند نفره، بازیکنان تاون هال 13 باید حداقل یک گوبلین یواشکی در ارتش خود داشته باشند. این یک واحد گوبلین قدرتمندتر است، با قابلیت نامرئی شدن، همانطور که از نامش پیداست. علاوه بر این، امتیازات بیشتری نسبت به نسخه معمولی اکسیر دارد و آسیب بیشتری وارد می کند.

می توان آن را با نیروهایی مانند غول ها، پکاها، جادوگران، والکیری ها و دیگران ترکیب کرد تا ارتشی قدرتمند را تشکیل دهد. بازیکنان پس از رسیدن به تاون هال 11 و گابلین ها به سطح 7 می توانند به نیروهای یواشکی گابلین دسترسی پیدا کنند.

تا زمانی که ساختارهای منابع در میدان نبرد حضور دارند، این نیروها تاون هال و قلعه کلن را بر سایر اهداف اولویت خواهند داد. گوبلین های یواشکی، مانند هر سرباز دیگری، به هر ساختمان نزدیک، صرف نظر از نوع آن حمله می کنند.

اساساً، آنها ساختارهای مرتبط با منابع مانند کلکسیونرهای طلا و اکسیر را تخریب می کنند. گابلین ها را می توان به طور موقت با یک سوپر معجون یا 25000 دارک اکسیر به مدت سه روز تقویت کرد. پس از دادن این تقویت به Goblins، می توان از آنها به طور مؤثرتری در حملات استفاده کرد.

جوایز برای تکمیل آخرین چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز

گوبلین های یواشکی باید همراه با حملات زمینی قوی مانند GoWipe و BoWiBa استفاده شوند. تا به راحتی در نبردها پیروز شوند و این چالش را کامل کنند. همانطور که طرفداران در چالش پیشرفت می کنند، این تاکتیک های تهاجمی به آنها کمک می کند در نبردها پیروز شوند و جوایزی را دریافت کنند.

جوایز زیر برای تکمیل چالش سوپرتروپ ژانویه کلش اف کلنز : Sneaky Sneaky آورده شده است:

  • بازیکنانی که این چالش سربازی را تکمیل کنند، 400 امتیاز تجربه دریافت خواهند کرد.
  • برای تکمیل این چالش سربازان درون بازی، دو معجون آموزشی نیز دریافت خواهند کرد. که تمام سربازان، کارخانه‌های طلسم و قهرمانان را به مدت یک ساعت تقویت می‌کند.

بازیکنان در کلش آف کلنز می‌توانند با انجام چالش‌های درون بازی مانند Hog Heaven و Titanic Strength، ثروت، آیتم‌های جادویی و سطح تجربه خود را افزایش دهند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت