ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مدال دراگون کلش اف کلنز

مدال دراگون کلش اف کلنز : چگونه به بهترین شکل از آنها استفاده کنیم؟

چگونه می توان از مدال های Dragon کلش اف کلنز بهترین استفاده را کرد؟

بیایید نحوه استفاده از مدال دراگون کلش اف کلنز را بررسی کنیم.

سوپرسل رویداد جشنواره اژدها را منتشر کرده است. که شامل ارزهای منحصر به فرد رویداد – مدال‌ دراگون کلش اف کلنز و پاکت‌های قرمز است. این رویداد به مناسبت جشن سال نو قمری امسال برگزار می‌شود و موضوع آن اژدها است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

علاوه بر این، دارای یک Dragon Pinata در دهکده خانگی است. که پاکت‌های قرمز تولید می‌کند و جمع‌آوری آن‌ها شما را در مسیر پاداش رویداد به جلو می‌برد. و آیتم‌های مختلفی از جمله ارز انحصاری رویداد دوم، مدال‌های اژدها را به دست می‌آورد.

علاوه بر این، این رویداد از آیتم های انحصاری زیادی در فروشگاه تاجر خانه دهکده بهره برده است. شما می توانید آنها را از طریق مدال اژدها خریداری کنید.

رویداد جشنواره اژدها موارد انحصاری متعددی را ارائه می دهد. پس باید تا آنجا که ممکن است تعداد زیادی از آنها را خریداری کنید. با این حال، اگر مدال‌های دراگون کلش اف کلنز عاقلانه استفاده نشود، می‌توانید در انجام این کار شکست بخورید. زیرا می‌توانید تعداد محدودی از آنها را به دست آورید.

مقالات مرتبط »     چگونه مدال های دراگون کلش اف کلنز را جمع آوری کنیم؟

از مدال دراگون کلش اف کلنز در رویداد جشنواره اژدها استفاده کنید

کسب مدال دراگون کلش اف کلنز یکی از مهم ترین بخش های رویداد دراگون فستیوال است. با استفاده از آنها می توانید اقلامی مانند Frozen Arrow و Dragon Warden پوست موجود در Trader Shop را خریداری کنید.
توجه داشته باشید:
سوپرسل ممکن است مدتی طول بکشد تا این موارد را بعد از رویداد دوباره ارائه دهد. بنابراین، بازیکنان باید در اولین فرصت آنها را دریافت کنند.

افرادی که دارای Event Pass هستند می توانند بیش از 5000 مدال اژدها را جمع آوری کنند. اما سایر بازیکنان فقط می توانند 3100 مدال از آنها را در رویداد جمع آوری کنند. با توجه به اینکه پوسته Dragon Warden دارای 4650 مدال دراگون است، گیمرهای F2P آن را از دست خواهند داد. آنها باید منتظر بمانند تا بعداً در فروشگاه درون بازی در دسترس قرار گیرد.

از طرف دیگر، افرادی که دارای Event Pass هستند، می توانند هر آیتم موجود را خریداری کنند. با این حال، چنین بازیکنانی باید تجهیزات فلش منجمد را به عنوان یک اولویت خریداری کنند. زیرا این یک آیتم مفید است و این احتمال وجود دارد که تمام مدال های اژدها موجود در مسیر پاداش به دست نیاید.

نحوه استفاده از مدال دراگون کلش اف کلنز

در ادامه مراحل گام به گام خرید اقلام مورد نظر خود از فروشگاه تریدر داخل بازی آورده شده است:

  • مرحله 1: Clash of Clans را در دستگاه خود باز کنید و به Home Village بروید.
  • مرحله 2: به Trader Shop در گوشه سمت چپ روستا بروید.
  • مرحله 3: تعداد مدال‌های اژدها را که تاکنون جمع‌آوری کرده‌اید بررسی کنید و بر اساس آن مورد دلخواه خود را انتخاب کنید.

اگر پس از خرید پوسته Dragon Warden و تجهیزات، مقدار مناسبی مدال دراگون کلش اف کلنز دارید، می‌توانید سوغاتی‌هایی مانند Crab at Home یا Lucky Anchor را خریداری کنید. اگر مایل به خرید آنها نیستید، کتاب های براق یا کلش اف کلنز نیز گزینه های خوبی هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت