ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جمع آوری مدال های دراگون

نحوه جمع آوری مدال های دراگون کلش اف کلنز در رویداد جشنواره اژدها

چگونه مدال های دراگون کلش اف کلنز را جمع آوری کنیم؟

در این مقاله نحوه جمع آوری مدال های دراگون کلش اف کلنز در اولین فرصت مورد بحث قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که در طول جشنواره اژدها فقط می توانید تعداد محدودی از این آیتم ها را جمع آوری کنید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

در جشن سال نو قمری، سوپرسل جشنواره اژدها را با ارزهای منحصر به فرد رویداد – مدال‌های اژدها کلش آف کلنز و پاکت‌های قرمز منتشر کرد. از آنجایی که علامت زودیاک تقویم چینی امسال اژدها است، موضوع رویداد نیز به همین صورت است. اقلام مختلفی با مضمون موجودات افسانه‌ای، مانند پوسته ویژه Grand Warden، سربازان و سوغاتی‌ها را ارائه می‌دهد.

رویداد جشنواره اژدها یک Dragon Pinata در دهکده خانگی را نشان می دهد که پاکت های قرمز تولید می کند. علاوه بر این، می توانید این آیتم ها را با غارت از پایگاه های دشمن در حملات چند نفره جمع آوری کنید. جمع‌آوری پاکت‌های قرمز شما را در مسیر پاداش رویداد به جلو می‌برد و جوایز زیادی را به همراه دارد.

مقالات مرتبط »     رایج ترین اشتباهات کلش اف کلنز که به هر قیمتی باید از آنها اجتناب کنید

نحوه جمع آوری مدال های دراگون کلش اف کلنز در رویداد جشنواره دراگون

در طول جشنواره اژدها، جمع آوری مدال های دراگون کلش اف کلنز حیاتی ترین کار است که شامل جمع آوری پاکت های قرمز است. شما می توانید دومی را از طریق Dragon Pinata موجود در Home Village جمع آوری کنید و تا حد امکان حملات چند نفره را انجام دهید.

توجه داشته باشید:
این مدال ها در ساختمان های ذخیره سازی پایگاه دشمن در دسترس نیستند. اما در میان سازه های مختلف پراکنده شده اند که بر این اساس برجسته شده اند. به یاد داشته باشید، برای به دست آوردن پاکت قرمز، حذف این ساختمان ها باید اولویت شما باشد.

همانطور که با جمع آوری آنها در مسیر پاداش رویداد پیش می روید، موارد انحصاری زیادی مانند نیروهای اژدهای لاجورد و Firecracker و مدال اژدها دریافت خواهید کرد. با این حال، گیمرهای F2P فقط می توانند 3100 مدال جمع آوری کنند. در حالی که کسانی که دارای مجوز رویداد هستند می توانند بیش از 5000 مدال کسب کنند.

برای جمع آوری مدال های دراگون کلش اف کلنز، باید یک Event Pass خریداری کنید که هزینه آن 449 INR است. توجه داشته باشید که با خرید آن 1000 پاکت قرمز به شما پاداش می دهد. همچنین، کسب پاکت‌های اضافی پس از پایان مسیر پاداش رویداد جشنواره اژدها، مدال‌های اژدها را پاداش می‌دهد.

علاوه بر این روش‌ها، مراقب مدال‌های اژدها کلش آف کلنز رایگان باشید که توسط سازندگان محتوای COC ارائه می‌شود. یکی از این هدایا اخیرا توسط @ClashDotNinja در حساب X خود انجام شد.

نحوه جمع آوری مدال های دراگون کلش اف کلنز بصورت رایگان

@ClashDotNinja یک سازنده محتوای COC است که محتوای مرتبط با بازی مانند اخبار و انتشارات پچ را آپلود می کند. این فرد اخیراً پستی را در حساب X خود آپلود کرده است که در آن پاکت قرمز رایگان و مدال اژدها Clash of Clans ارائه می شود.

برای ادعای این موارد، باید روی پیوند مشخص شده در پست بالا کلیک کنید. که شما را به بازی هدایت می کند و 150 پاکت قرمز و مدال اژدها را به حساب شما واریز می کند. شایان ذکر است که این لینک را نمی توان بیش از یک بار استفاده کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت