ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اشتباهات کلش اف کلنز

5 رایج ترین اشتباهات کلش اف کلنز که به هر قیمتی باید از آنها اجتناب کنید

پنج اشتباه رایج کلش اف کلنز که باید از آنها اجتناب کنید

برای کمک به شما، این مقاله رایج ترین اشتباهات کلش اف کلنز را فهرست کرده است که باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کرد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

بازیکنان اغلب اشتباهات کلش آف کلنز زیادی را مرتکب می شوند که مانع از گیم پلی ماهرانه می شود. این بازی  یک MMO (بازی آنلاین عظیم چند نفره) است. پس بسیار مهم است که از هر نقص احتمالی در استراتژی های حمله و دفاع خود اجتناب کنید تا با رقابت عظیم آن کنار بیایید. علاوه بر این، باید دائماً در مورد جنبه های مختلف گیم پلی خود حدس بزنید و متوجه شوید که آیا مشکلی پیش می آید یا خیر.

مقالات مرتبط »     5 بهترین استریمر کلش اف کلنز که باید دنبال کنید

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظر نویسنده را منعکس می کند.

لیستی از اشتباهات کلش اف کلنز که اغلب توسط بسیاری از بازیکنان انجام می شود

1) استفاده نادرست از طلسم لایتنینگ

رعد و برق ساختمان‌هایی مانند دفاع هوایی، برج‌های جهنمی، و جاروهای هوایی را از بین می‌برد، که اگر حملات هوایی را ترجیح می‌دهید، در اولویت تخریب قرار می‌گیرند.

این جادوها معمولاً برای از بین بردن دفاع هوایی در ابتدای جنگ برای نجات نیروهای هوایی استفاده می شوند. با این حال، بسیاری از بازیکنان این موارد را روی یک ساختمان می‌گذارند و نمی‌توانند از آنها نهایت استفاده را ببرند.

به جای استفاده از آنها به این شکل، آنها را در فضای اتصال بین چند دفاع بیندازید تا به یکباره به همه آنها آسیب برساند. با انجام این کار، می توانید بیش از یک ساختمان دفاعی را در اطراف سازه هدف از بین ببرید.

2) قیف کردن یک امر ضروری است

بسیاری از افراد تازه کار با حمله به دهکده دشمن مبارزه می کنند، زیرا پس از استقرار نیروها، معمولاً در اطراف پایگاه حرکت می کنند و به جای نفوذ به دهکده، ساختمان های بیرونی را تخریب می کنند. به همین دلیل است که بسیاری از بازیکنان باتجربه کلش آف کلنز مهارت‌های قیف‌سازی را توسعه می‌دهند که ارتش آن‌ها را وادار می‌کند تا به پایگاه دشمن حمله کنند و به هسته اصلی آن برسند.

در کلش آف کلنز، قیف کردن تکنیکی است که نیروهای بازیکنان را وادار می کند تا به سمتی که می خواهند بروند. این کار به صورت زیر انجام می شود: بگویید که باید از قسمت پایین به دهکده دشمن حمله کنید. بنابراین، شما باید تعدادی از نیروها را در گوشه پایین سمت چپ و پایین سمت راست پایگاه مستقر کنید، به دنبال آن ارتش اصلی، که در منطقه پایین پایگاه مستقر خواهید شد. با انجام این کار، آنها مستقیماً وارد روستا شده و به سمت هسته آن می روند.

3) پایگاه خود را عاقلانه بسازید

یکی از بزرگترین اشتباهات کلش اف کلنز، ساختن پایگاهی نیمه کاره است. اینها معمولاً شامل قرار دادن تمام پدافندهای قوی در یک منطقه و تولید مناطق مختلف پایگاه با دفاع ضعیف است. چنین دهکده‌هایی ساده‌ترین تا سه ستاره‌اند، زیرا فقط از شما می‌خواهند که گروه دفاعی نزدیک را از بین ببرید، که می‌تواند به راحتی توسط Lightning Spells انجام شود.

از این اشتباه اجتناب کنید و هر ساختمان دفاعی قوی را به طور مساوی در قسمت های مختلف پایگاه خود پخش کنید.

4) اشتباه ارتقای پادگان

ارتقاء تمام پادگان ها بلافاصله پس از ارتقاء سطح تاون هال یکی از بزرگترین اشتباهات کلش اف کلنز است. بسیاری از بازیکنان وقتی TH خود را بالا می‌برند بسیار هیجان‌زده می‌شوند و فکر می‌کنند که بعداً با بالا بردن سطح پادگان، یک نیروی جدید به دست خواهند آورد.

با این حال، آنها باید به خاطر داشته باشند که ارتقاء تنها یک باراک برای باز کردن یک شخصیت جدید کافی است و بقیه آنها را می توان پس از ارتقاء سایر ساختارهای حیاتی پایگاه ارتقا داد.

اگرچه ارتقاء همه پادگان ها زمان آموزش نیروهای جدید را کاهش می دهد، اما بسیاری از سازه های دیگر مانند کمپ ارتش و آزمایشگاه نیز پس از تسطیح تالار شهر نیاز به توجه دارند.

5) استفاده نادرست از طلسم ها

استفاده ماهرانه از طلسم ها نیاز به تلاش یا تمرین زیادی ندارد اما به طور قابل توجهی روی گیم پلی شما تأثیر می گذارد. با این حال، استفاده نادرست از آنها یکی از بزرگترین اشتباهات کلش اف کلنز است، زیرا بسیاری آن را بیش از حد ساده می دانند.

یکی از این اشتباهات کلش اف کلنز ، انداختن دو طلسم بر روی دیگری است، اگرچه اثرات آن باقی نمی ماند. علاوه بر این، بسیاری از بازیکنان دو طلسم مختلف را با هم تداخل می‌کنند تا مزایای متعددی برای ارتش خود ایجاد کنند.

این می تواند یک استراتژی خوب برای پایان نبرد باشد. با این حال، در ابتدا، این به یکی از بزرگترین اشتباهات کلش اف کلنز تبدیل می شود.

همچنین، سعی کنید بفهمید که ارتش شما به کجا می‌رود و جادوها را کمی جلوتر از آنها رها کنید. این کار روند را در هاله طلسم نگه می دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت