ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استریمر کلش اف کلنز

5 بهترین استریمر کلش اف کلنز که باید دنبال کنید

پنج بهترین streamer کلش اف کلنز که باید دنبال کنید

برای یادگیری و تقویت گیم پلی COC خود، باید از یک خالق خوب پیروی کنید. این مقاله با نمعرفی 5 بهترین استریمر کلش اف کلنز به شما در همین زمینه کمک خواهد کرد. زیرا استریمرهای بی‌شماری کلش اف کلنز وجود دارد و انتخاب یکی از آنها کار آسانی نخواهد بود.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

سوپرسل به بسیاری از پخش کننده های کلش آف کلنز کمک کرده است تا حرفه خود را در صنعت بازی ایجاد کنند. این سازندگان اغلب با توسعه‌دهنده مکاتبه می‌کنند تا هدایا را انجام دهند. رویدادهای مختلف را تبلیغ کنند. و بازیکنان را در مورد اضافه‌ها و به‌روزرسانی‌های جدید مرتبط با عنوان مطلع کنند. علاوه بر همه اینها، آنها همچنین به طور مکرر راهنماها را منتشر می کنند. و نکات و ترفندهای ارزشمند زیادی را برای تسلط بر جنبه های مختلف کلش آف کلنز (COC) در اختیار بازیکنان قرار می دهند.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت 150 پاکت قرمز کلش اف کلنز و مدال اژدها در دراگون فستیوال

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و صرفاً منعکس کننده نظر نویسنده است.

5 بهترین استریمر کلش اف کلنز که باید دنبال کنید تا گیم پلی خود را بهبود ببخشید

1) Judo Sloth

اندرو، با نام مستعار جودو اسلات، یکی از مشهورترین استریمرهای آنلاین کلش آف کلنز است. و دارای کانالی به نام Judo Sloth Gaming در یوتیوب است. او اغلب نکات و ترفندهایی را منتشر می کند. تا به تازه واردان و بازیکنان با تجربه کمک کند تا بر پویایی کلش آف کلنز تسلط یابند.

جودو اسلات، شهروند بریتانیایی، در سال 2014 به YouTube پیوست. و از آن زمان تاکنون بیش از 1854 ویدیو منتشر کرده است. که 2.79 میلیون مشترک را به خود اختصاص داده است. این کانال تنها بر روی محتوای کلش آف کلنز تمرکز دارد. و گیم‌پلی زنده و تفسیر بسیاری از مسابقات را ارائه می‌کند.

علاوه بر این، جودو اسلات اغلب پایگاه هایی را ایجاد می کند که در چالش های فصلی بازی ظاهر می شوند. می‌توانید با وارد کردن کد سازنده او، JUDO، قبل از خرید درون بازی، از این سازنده حمایت کنید.

2) Kenny Jo

کنی جو یکی دیگر از 5 بهترین استریمر کلش اف کلنز است. کانال بازی او در یوتیوب، Kenny Jo، دارای راهنماهایی برای تقویت ترکیبات حمله COC، دهکده خانگی، و کشاورزی است. سازنده به طور مرتب آخرین اخبار، به‌روزرسانی‌ها و سایر محتوای مرتبط با عنوان را منتشر می‌کند.

کنی جو، خالق آمریکایی، در سال 2012 به یوتیوب پیوست. با این حال، اولین ویدیوی او در سال 2017 منتشر شد. از آن زمان، او بیش از 1495 ویدیو منتشر کرده است که بیش از 714 هزار مشترک را به خود اختصاص داده است. شما می توانید قبل از هر گونه خرید درون بازی، با وارد کردن کد او، CLASHJO، از سازنده حمایت کنید.

3) Galadon Gaming

گالادون گیمینگ قدیمی ترین استریمر کلش اف کلنز در یوتیوب است. این خالق ادعا کرد که شغل شرکتی خود را رها کرده تا در صنعت بازی حرفه ای ایجاد کند. Galadon یک گیمر آمریکایی است که در سال 2013 به YouTube پیوست. اما اولین ویدیوی خود را در سال 2014 منتشر کرد.

سازنده راهنماهایی را برای استراتژی‌های حمله، گیم‌پلی، نکات، ترفندها، و ویدیوهایی با ویژگی‌های Sneak Peeks و سایر به‌روزرسانی‌های مرتبط با عنوان منتشر می‌کند. کانال او دارای بیش از 3672 ویدیو است. و بیش از 1.91 میلیون مشترک را به خود اختصاص داده است. می‌توانید با وارد کردن کد سازنده او، GALADON، هنگام خریدهای درون بازی، از سازنده حمایت کنید.

4) CarbonFin Gaming

کربن فین گیمینگ هم استریمر کلش اف کلنز قدیمی است. که این عنوان را از زمان انتشار آن در سال 2014 بازی می‌کند. او یک سازنده محتوای امضا شده برای Tribe Gaming است. و روی گیم‌پلی حداکثر تمرکز دارد و رویدادهای اصلی COC را در سراسر جهان مدیریت می‌کند.

سازنده در سال 2017 کانال CarbonFin را در YouTube ایجاد کرد. و بیش از 1715 ویدیو بارگذاری کرده اس.ت که بیش از 423 هزار مشترک به دست آورده است. او همچنین در Twitch فعال است. جایی که بیش از 63 هزار دنبال کننده به دست آورده است. در حین انجام هرگونه خرید درون بازی برای حمایت از سازنده، کد سازنده او، CARBONFIN را وارد کنید.

5) Godson

وقتی صحبت از یادگیری از یک خالق COC می شود، پسرخوانده یکی از 5 بهترین استریمر کلش اف کلنز است که می توان دنبال کرد. سازنده عمدتاً محتوای مرتبط با عنوان را منتشر می کند. اما در سایر بازی های کانال و پخش زنده خود نیز تلاش می کند.

Godson در سال 2011 به YouTube پیوست. اما در حدود سال 2014 شروع به انتشار محتوای مرتبط با COC کرد. از آن زمان، او بیش از 3025 ویدیو بارگذاری کرده است. که بیش از 2.72 میلیون مشترک داشته است.

برای حمایت از این سازنده، می توانید کد سازنده او، GODSON را در هنگام خرید هر آیتمی در بازی وارد کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت