ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استفاده از فشفشه در کلش

بهترین راه‌ استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز در جشنواره اژدها

راهنمای Dragon Festival کلش اف کلنز : نحوه استفاده از Firecracker

در این مقاله نحوه به دست آوردن و استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز در جشنواره اژدها، و همه چیز در این بین بحث می شود.

رویداد دراگون فستیوال کلش آف کلنز جشن سال جدید قمری را نشان می‌دهد. و موضوع آن حول محور اژدهای لاجوردی چینی است. زیرا علامت زودیاک تقویم سال نیز یکسان است. مانند رویداد اخیرکوکی رامبل، جشنواره اژدها همچنین دارای دو ارز و سرباز منحصر به فرد رویداد است: به ترتیب پاکت قرمز و مدال اژدها و Firecracker و Azure Dragon.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

گروه Firecracker به سر و صدایی که فستیوال اژدهای کلش آف کلنز در جامعه COC ایجاد کرده است، اضافه کرده است. این نیرو برای مدت محدودی در دسترس است. اما با به کارگیری استراتژی های حمله مناسب، از آن نهایت استفاده را ببرید.

مقالات مرتبط »    بهترین راه‌ استفاده از اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز در جشنواره اژدها

استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز در جشنواره اژدها کاوش شد

نیروهای Firecracker را می توان با جمع آوری 1000 پاکت قرمز از مسیر پاداش جشنواره کلش اف کلنز دراگون به دست آورد. شما می توانید این ارزهای منحصر به فرد رویداد را با انجام حملات چند نفره و غارت آنها از پایگاه های دشمن جمع آوری کنید. 0شما همچنین می توانید آنها را از Dragon Pinata در دهکده خانگی که اغلب پاکت قرمز کلش اف کلنز تولید می کند، درخواست کنید.

استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز خروجی آسیب و سرعت حرکت عالی دارد. همچنین می تواند زمین ها و همچنین اهداف هوایی را ساقط کند. علاوه بر این، با توجه به زمان آموزشی کم و فضای اسکان، آن را برای یک سرباز عالی تشکیل می دهد. که می تواند به شما کمک کند تا هر پایگاهی را سه ستاره کنید.

سربازان فشفشه از پرتابگرهای راکتش آتش می زند. با این حال، پس زدن آن، آنها را اندکی به عقب می راند، که در صورت کمبود زمان در مسابقه، می تواند دردسرساز باشد. با این حال، جفت کردن Firecracker با یک سرباز تانک می تواند این مشکل را حل کند و آنها را از حملات دشمن در امان نگه دارد.

نحوه استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز در جشنواره اژدها

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز این است که این نیروها می توانند به اهداف دوردست حمله کنند، دقیقاً مانند سوپر آرچرها.
برای استفاده مؤثر از آنها در طول جشنواره کلش آف کلنز دراگون، از تانک های زمینی مناسب برای نجات Firecrackers از حملات ورودی مانند Root Ryder یا Golem استفاده کنید.

نکته دیگری که هنگام استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز باید به خاطر بسپارید این است که همیشه آنها را با نیروهایی جفت کنید که می توانند دیوارها را بشکنند و راهی برای حمله به دهکده دشمن ایجاد کنند. برای این کار، کلش آف کلنز بربر کینگ را با چکمه های زلزله مجهز کنید که دیوارهای نزدیک او را خرد می کند و به ارتش کمک می کند تا به پایگاه حمله کند. همچنین، جفت کردن Firecrackers با چند جادوگر می تواند یک ترکیب ارتش عالی ایجاد کند.

در حین استفاده از فشفشه در کلش اف کلنز، نابود کردن برج‌های دوزخ را در اولویت قرار دهید. زیرا این دفاع‌ها می‌توانند برای نیروهای مذکور کشنده باشند. طلسم های رعد و برق و زلزله می توانند به شما کمک کنند تا در ابتدای نبرد دفاعیات مذکور را از بین ببرید. سپس، Golems و سپس Witches و Firecrackers را مستقر کنید. اجازه دهید این نیروها ساختمان های بیرونی دهکده دشمن را از بین ببرند و سپس قهرمانان خود را مستقر کنید.

به خاطر بسپارید:
Root Ryders به عنوان نیروهای CC نگه دارید، اجازه دهید Siege Machine شما به دهکده حمله کند، به هسته آن برسد و سپس آن را باز کند. عرشذاین به نیروهای روت رایدر اجازه می دهد تا دیوارهای دهکده را بریده و مسیرهایی را برای ارتش شما ایجاد کنند تا آن را فتح کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت