ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اژدهای لاجوردی کلش

بهترین راه‌ استفاده از اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز در جشنواره اژدها

راهنمای Dragon Festival کلش اف کلنز : بهترین راه‌ها برای استفاده از Azure Dragon

بیایید ببینیم که چگونه می‌توانید از نیروهای اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز در جشنواره اژدها استفاده کنید. و چند چیز دیگر که باید در مورد آنها بدانید را اینجا مطالعه کنید.

سوپرسل رویداد Dragon Festival کلش اف کلنز را برای جشن سال نو قمری منتشر کرد. این موضوع حول محور اژدهای لاجوردی است. زیرا علامت زودیاک این تقویم سال قمری یکسان است. این رویداد بسیار شبیه رویداد اخیر کوکی رامبل است که دارای دو ارز منحصر به فرد رویداد است: مدال‌های دراگون کلش آف کلنز و پاکت قرمز. علاوه بر این، دو سرباز جدید با زمان محدود به نام‌های Firecrackers و Azure Dragon را ارائه می‌دهد.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

نیروهای اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز به طور گسترده ای به عنوان یکی از قوی ترین نیروهای بازی شناخته می شوند. حتی قدرتمندتر از الکترو دراگون ها. با این حال، نیروها برای مدت محدودی در دسترس هستند. پس باید از استراتژی‌های حمله مناسب استفاده کنید تا بیشترین استفاده را از آنها ببرید.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت 165 مدال اژدها رایگان در کلش اف کلنز

نیروهای اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز در جشنواره اژدها کاوش شدند

با جمع آوری 3000 پاکت قرمز، می توان سرباز اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز را از مسیر پاداش جشنواره اژدها دریافت کرد. برای به دست آوردن این ارزهای منحصر به فرد رویدادها، آنها را از پایگاه های دشمن از طریق حملات چند نفره غارت کنید. یا آنها را از Dragon Pinata در دهکده خانگی مطالبه کنید.

در حال حاضر، اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز بدون شک قدرتمندترین نیرو است. بسیاری از علاقه مندان به COC آن را حتی قوی تر از Electro Dragons به دلیل HP بالاتر، DPS و زمان آموزش کمتر آن می دانند. به دلیل تمام این ویژگی ها، استفاده از اژدهای لاجورد راحت تر از هر نیروی هوایی دیگر در عنوان است.

اژدهای لاجوردی در تنفس پرتابه‌های پرانرژی مهارت دارد. که از چندین هدف پشت سر هم عبور می‌کنند. (مانند اژدهای الکتریکی.) این می تواند یک سرباز تانک عالی در استراتژی های حمله شما باشد. با این حال، سرعت حرکت آهسته آن می تواند یک نقطه ضعف در میدان جنگ باشد.

نحوه استفاده از اژدهای لاجوردی کلش اف کلنز در جشنواره اژدها

جفت کردن اژدهای لاجوردی با بالون ها در استراتژی های حمله می تواند تصمیم عاقلانه ای باشد. اگر از چنین ترکیب‌های ارتشی استفاده می‌کنید، تعدادی Rage، Freeze، Poison Spells و Stone Slammer اضافه کنید. علاوه بر این طلسم ها، می توانید از طلسم های لایتنینگ نیز برای از بین بردن دفاع های خاص در ابتدای نبرد استفاده کنید.

این استراتژی حمله نیاز به قیف مناسب قبل از استقرار ارتش خود دارد. برای انجام این کار، Heroes را در دو انتهای پایگاه رها کنید. سپس نیروهای اصلی را بین آنها مستقر کنید. ارتش را وادار می کند تا به سمت مرکز دهکده حرکت کند تا تالار شهر را پایین بیاورد.

همچنین، بالون ها را در پشت اژدهای لاجوردی مستقر کنید تا اژدهای لاجوردی را از حملات دریافتی نجات دهید. این نیروها را با کلش آف کلنز گرند واردن مجهز به Life Gem و Eternal Tome همراهی کنید. و زمانی که HP آنها تمام شد از توانایی او استفاده کنید.

برای کمک به سربازان در حال سقوط خود، به طور مکرر جادوهای Freeze و Rage را روی دفاع های کشنده رها کنید. و از توانایی های دیگر قهرمانان به درستی استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت