ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
165 مدال اژدها رایگان

نحوه دریافت 165 مدال اژدها رایگان در کلش اف کلنز

چگونه 165 Dragon Medal را در کلش اف کلنز به صورت رایگان دریافت کنیم؟

این مقاله لینک دریافت 165 مدال اژدها رایگان در کلش اف کلنز را به همراه چند مرحله عیب یابی در صورت بروز هرگونه مشکل در کسب این مدال ها ارائه می دهد.

مدال های اژدها در کلش اف کلنز ارز مورد علاقه‌ای است که در طول جشنواره اژدها در حال انجام است و از آن استفاده می‌شود. آنها را می توان برای به دست آوردن آیتم های انحصاری درون بازی استفاده کرد. مانند تجهیزات قهرمان فلش منجمد و پوسته Dragon Warden از فروشگاه درون بازی.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

سوپرسل تصمیم گرفته است که به بازیکنان با 165 مدال اژدها رایگان در کلش آف کلنز پاداش دهد تا شرکت آنها در جشنواره اژدها را جشن بگیرد. همچنین شایان ذکر است که استودیو 150 مدال در ابتدای این رویداد ارائه کرد.

مدال ها فقط تا 24 فوریه قابل استفاده هستند. بنابراین بازیکنان باید فوراً آنها را قبل از این مهلت دریافت کرده و به کار گیرند.

مقالات مرتبط »     کلن گیم فوریه 2024 کلش اف کلنز : جوایز، امتیازات مورد نیاز و موارد دیگر

مراحل کسب 165 مدال اژدها رایگان در کلش اف کلنز چیست؟

در اینجا مراحلی برای تضمین این مدال های گریزان اژدها آمده است:

  • روی این لینک کلیک کنید تا به 165 مدال اژدها رایگان در صفحه رستگاری کلش اف کلنز هدایت شوید.
  • برای پیشرفت بیشتر، دکمه “I have Clash of Clans” را انتخاب کنید.

برای خرید سوغاتی رویداد یا هر مورد دیگر از مدال های به دست آمده به تریدر شاپ بروید.

عیب یابی هر گونه خطا

اگر با وجود استفاده از دستورالعمل‌های ارائه‌شده قبلی، در دسترسی به پاداش خود با مشکل مواجه شدید، این نکات عیب‌یابی را دنبال کنید که ممکن است مشکل شما را حل کند:

عنوان را به روز کنید:

قبل از تلاش برای درخواست پاداش، اطمینان از اینکه بازی کلش آف کلنز شما به جدیدترین نسخه دستگاهتان به‌روزرسانی می‌شود، ضروری است. به روز رسانی بازی از قبل می تواند به طور قابل توجهی با رفع هر گونه اشکال یا اشکال، به روند بازخرید یکپارچه کمک کند.

از مرورگر دیگری استفاده کنید:

گاهی اوقات، مرورگری که استفاده می‌کنید ممکن است مقصر باشد و باعث ایجاد موانعی در بازخرید پاداش‌ها شود. از یک مرورگر جایگزین مانند Chrome استفاده کنید. زیرا ممکن است روند بازخرید شما را تسهیل کند. علاوه بر این، مطمئن شوید که مرورگر شما به آخرین نسخه به روز شده است تا مشکلات سازگاری را برطرف کند.

از دستگاه دیگری استفاده کنید:

اگر با وجود انجام مراحل بالا، پاداش شما ردیم نشد، به صفحه بازخرید از دستگاه دیگری مانند رایانه لوحی یا تلفن هوشمند دسترسی داشته باشید. تعویض سیستم‌ها ممکن است هرگونه مشکل خاص دستگاه را دور بزند و احتمال دریافت موفقیت آمیز پاداش را افزایش دهد.

 

به دست آوردن 165 مدال اژدها رایگان در کلش آف کلنز به بازیکنان این امکان را می دهد که تجربه بازی خود را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهند. با دنبال کردن مراحل ذکر شده و اقدام سریع، می توانید این ارز را جمع آوری کنید و قفل پاداش ها را باز کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت