ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مکس کردن بیلدر هال 10

بهترین روش استفاده و مکس کردن بیلدر هال 10 در کلش اف کلنز

3 روش برتر برای استفاده از Builder Hall 10 جدید در کلش اف کلنز

این مقاله به سه روش برتری می‌پردازد که می‌توانید برای استفاده و مکس کردن بیلدر هال 10 جدید در کلش آف کلنز بهره ببرید.

کلش آف کلنز یکی از مورد انتظارترین به روز رسانی ها را با اضافه شدن های جدید دریافت کرده است. این به روز رسانی دارای یک بیلدر بیس هال 10 با محتوای جدید است. با جدیدترین بیلدر هال، می توانید بسیاری از ساختمان های جدید را باز کنید و حملات و تاکتیک های دفاعی بهتری را کشف کنید. بیلدر هال هفت روز طول می کشد تا به سطح 10 ارتقاء یابد و تمام دفاع ها و نیروهای جدید باز شود.

ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

جدیدترین بیلدر هال 10 همچنین به شما این امکان را می دهد که دفاع ها و نیروهای موجود خود را به سطوح جدید با ویژگی های بهتر ارتقاء دهید.

مقالات مرتبط »   بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : آمار و نحوه استفاده

سه بهترین روش استفاده و مکس کردن بیلدر هال 10 در کلش اف کلنز

1) سیستم لوت جدید با بیلدر هال 10

Builder Hall 10 با یک سیستم لوت جدید برای یک تجربه همه جانبه Clash of Clans وارد می شود. اکنون بیلدر بیس دارای یک سیستم دو ستاره است که ستاره های برنز و نقره ای است. تحت ستاره های برنزی، باید در مرحله اول یک حمله چند مرحله ای، حریفان را شکست دهید تا جایزه لوت را دریافت کنید.

تحت عنوان Silver Stars، با حمله در مرحله دوم یک حمله چند مرحله ای، جایزه لوت را دریافت خواهید کرد. با این حال، برای دریافت 3 ستاره و بالاترین امتیاز غارت ممکن و مکس کردن بیلدر هال 10 ، باید 100% تخریب را در هر دو مرحله دریافت کنید. شما باید به لیگ های بالاتر فشار بیاورید تا پاداش کلی لوت را افزایش دهید و ساختمان و نیروهای خود را سریعتر ارتقا دهید.

2) بتل کوپتر جدید

بتل کوپتر اضافه شده جدید به کلش اف کلنز بیلدر هال 10 است. این هلی کوپتر در بیلدر هال 8 باز می شود و یک ماشین قهرمان هوایی است. شما می توانید کوپتر نبرد را با 2500000 اکسیر از فروشگاه خریداری کنید. هلی کوپتر تایمر ندارد. و فوراً با سازنده رایگان در Master Builder Base ساخته می شود.

هلی کوپتر پایداری فوق العاده ای را برای استراتژی های حمله ارائه می دهد. حرکت آهسته آن در میدان نبرد به آن اجازه می دهد تا به اهداف میان برد و دوربرد آسیب برساند. با فعال کردن توانایی خود، دستگاه به سمت هدف خود حرکت می کند و یک بمب غول پیکر را با آسیب عظیم پرتاب می کند.

3) توانایی های جدید نیروها و اردوگاه های تقویتی

با آخرین به روز رسانی، بیلدر هال 10 نیز تغییرات برجسته ای در توانایی های سربازان و کمپ های جدید خود دریافت کرده است. برای مکس کردن بیلدر هال 10 می توانید از Reinforcement Camps از Builder Base 2.0 استفاده کنید تا در حمله نیز دست بیشتری داشته باشید. دو کمپ تقویتی وجود دارد که می توانید آنها را در بیلدر هال 6 و دومی در بیلدر هال 9 باز کنید.

در کنار این، نیروهای مختلف نیز قابلیت های جدیدی به دست آورده اند که در پیروزی در حملات بیشتر مفید خواهد بود. بسیاری از توانایی‌ها به‌طور خودکار فعال می‌شوند، از جمله توانایی Sneaky Archer Cloak و Boxer Giant’s Power Punch و توانایی Boxer Cloak. بیلدر هال 10 همچنین دارای قابلیت های مختلف دیگری برای یک بار مصرف برای نیروهای مختلف است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت