ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بیلدر هال 10 کلش

بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : آمار و نحوه استفاده

Builder Hall 10 کلش اف کلنز : آمار، نحوه استفاده و …

بیلدر هال 10 کلش اف کلنز، آخرین نسخه ای که چند ساعت پیش منتشر شد، معرفی شد!

بازیکنان کلش آف کلنز می‌توانند از این که توسعه‌دهنده بازی، سوپرسل، به‌روزرسانی بزرگ جدیدی را منتشر کرده است، خوشحال شوند. آخرین نسخه ای که چند ساعت پیش منتشر شد، محتویات و ویژگی های جدید زیادی را معرفی کرده است، از جمله Builder Hall 10 و Builder Base 2.0 مورد انتظار. در کنار چندین ویژگی انحصاری آن مانند دفاع کاملاً جدید و سرباز. در همان زمان، سوپرسل نیز تغییراتی در چیدمان برای تمام سطوح BH انجام داده است.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

برای افراد ناشناس، BH (بیلدر هال) همان هدفی را برای بیلدر بیس دارد که تاون هال برای دهکده اصلی انجام می دهد. یعنی ساختمان اصلی روی نقشه است. بنابراین، راه‌اندازی نسخه بازسازی‌شده بیلدر بیس و سطح ۱۰ BH می‌تواند به بازیکنان اجازه دهد تا استراتژی‌های فعلی خود را در کلش اف کلنز گسترش دهند و تقویت کنند.

مقالات مرتبط »   برگرداندن اکانت کلش اف کلنز

بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : همه چیز در مورد سطح جدید COC BH معرفی شده

بیلدر هال 10 کلش اف کلنز پس از معرفی از طریق به‌روزرسانی Builder Base 2.0 اکنون بالاترین سطح BH در بازی است. ارتقاء تازه اضافه شده برای Builder Hall برای بازیکنان BH9 قابل باز شدن است.

هزینه، زمان و سایر آمارها را ارتقاء دهید

برای ارتقا از بیلدر هال 9 به 10، بازیکنان باید 4.8 میلیون بیلدر گلد خرج کنند که یک میلیون بیشتر از سطح نهم است. بعلاوه، Build Hall 10 هفت روز طول می کشد تا ارتقا یابد، یک روز بیشتر از سطح ماقبل آخر BH.

بیلدر هال 10 کلش اف کلنز بالاترین سطح است. پس به بازیکنان این امکان را می‌دهد که دفاع خود را به سطح 10 ارتقا دهند.

  • ظرفیت ذخیره سازی Builder Gold: 1.5 میلیون Builder Gold (500K بیشتر از BH9)
  • ظرفیت ذخیره سازی بیلدر اکسیر: 1.5 میلیون بیلدر اکسیر (500 هزار بیشتر از BH9)
  • امتیازات: 2750 (243 امتیاز بالاتر از BH9)
  • باز کردن قفل: One Mine (تله)
  • باز کردن قفل: One X-Bow (دفاع جدید)

معرفی BH10 همچنین دو ویژگی جدید را برای کلش آف کلنز به ارمغان آورده است – X-Bow (دفاع جدید) و Electrofire Wizard (نیروهای جدید). بیایید ببینیم سوپرسل چه چیزی را در مورد هر دو اضافه شده در به روز رسانی بیلدر بیس 2.0 تایید کرده است.

دفاع جدید – X-Bow

همانطور که گفته شد، دفاع جدید، X-Bow، زمانی که بازیکنان به BH10 ارتقا پیدا می کنند، باز می شود. شبیه به برجک تک هدفی همنام با سرعت شلیک سریع است که بازیکنان پس از ارتقا به تاون هال 9 قفل آن را باز می‌کنند. X-Bow دو حالت دارد، یکی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا نیروهای زمینی را هدف قرار دهند و دیگری به آنها امکان می‌دهد تا آن‌ها را به سمت هوابرد هدف قرار دهند. .

از آنجایی که یکی از X-Bow به طور خودکار با ارتقا BH9 به BH10 باز می شود، بازیکنان باید 4.4 میلیون Builder Gold برای ساخت دفاع های اضافی خرج کنند. X-Bow در هفت روز ساخته خواهد شد و دارای محدوده 12 کاشی است. علاوه بر این، هیچ نیروی حریف مورد علاقه خاصی ندارد، به این معنی که X-Bow در طول حملات هیچ اولویتی ندارد.

سرباز جدید – Electrofire Wizard

Electrofire Wizard جدیدترین سرباز بیلدر بیس است که در بیلدر هال 10 کلش اف کلنز معرفی شده است. بازیکنان می توانند از نیروهای جدید به صورت منفعل و فعال و در حالی که بین حالت های توانایی زیر متناوب هستند استفاده کنند:

  • حالت دوزخ – این امکان را به سربازان می‌دهد تا یک پرتو سوزان را شلیک کنند که به طور مداوم به حریف آسیب می‌زند. علاوه بر این، آسیب نیز به تدریج در طول زمان افزایش می یابد.
  • حالت الکترو – بازیکنان می‌توانند به این حالت تغییر حالت دهند تا به سربازان اجازه شلیک یک حمله رعد و برق با سرعت آهسته را بدهد. جالب اینجاست که همان حمله رعد و برق به چندین هدف منعکس می شود.

Electrofire Wizard پس از ارتقاء بازیکنان به بیلدر هال 10 کلش اف کلنز قابل باز شدن است. او با شلیک تک هدف بر روی زمین و دشمنان هوابرد به هر نیرو حمله می کند. بازیکنان می توانند تنها یک واحد Electrofire Wizard در هر کمپ داشته باشند.

علاوه بر این، Electrofire Wizard در BH10 می تواند پس از ارتقاء Builder Barracks به سطح 12 باز شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت