ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ارتقاء پوسته تفنگ Evo

آموزش کامل نحوه ارتقاء پوسته تفنگ Evo در فری فایر

ahmadian

چگونه پوسته تفنگ Free Fire Evo را ارتقاء دهیم؟

گارنا اخیراً رویداد جدیدی را در Evolution معرفی کرده است. و این مقاله در مورد چگونگی ارتقاء پوسته تفنگ Evo در فری فایر به بازیکنان کمک می کند.

پوسته‌های تفنگ Evo فری فایر یکی از پرطرفدارترین کالاهای درون بازی هستند. که بسیاری از علاقه‌مندان به بازی از خرج کردن آن دریغ نمی‌کنند. دلیل محبوبیت آنها ظاهر آنها و افزایش ویژگی های سلاح گرم مانند خروجی آسیب و سرعت شلیک است. علاوه بر این، ارتقاء پوسته تفنگ Evo در فری فایر، ویژگی‌های جدیدی را برای شما باز می‌کنند. از جمله جلوه‌های ویژه روی ضربه، جلوه‌های حذف، جلوه‌های شلیک و بسیاری موارد دیگر.

با خرید جم فری فایر از سایت ارزان جم می توانید قابلیت های بازی را ارتقاء دهید و با تجهیزات پیشرفته تر مبارزه کنید.

به دلیل تقاضای زیاد، گارنا به انتشار مجموعه‌های جدیدی از چنین لوازم آرایشی از طریق Luck Royales و رویدادهای دیگر ادامه می‌دهد. دستیابی به این پوسته های اسلحه کار سختی نیست. اما ارتقای آنها یک کار سخت و پرهزینه است. زیرا به هزاران الماس FF نیاز دارد.

مقالات مرتبط »    راهنمای استفاده از نارنجک دودزا در فری فایر : مانند یک حرف ای مبارزه کنید

نحوه ارتقاء پوسته تفنگ Evo در رویداد Evolution فزی فایر

رویداد Free Fire Evolution پخش شد. و به بازیکنان فرصت ارتقاء پوسته تفنگ Evo را می‌دهد. تنها کاری که باید در این رویداد انجام دهید این است که با خرج کردن FF Diamonds یک چرخش بکشید. اگر خوش شانس باشید، پوسته تفنگ Evo شما ارتقا می یابد. قیمت یک چرخش 25 الماس و خرید 10 عدد به صورت همزمان 225 دلار است.

شایان ذکر است که این رویداد فقط پوسته تفنگ Evo را که شما در اختیار دارید ارتقا می دهد. جدید ارائه نمی دهد. همچنین، اگر بدشانس می‌شوید و در نهایت Diamonds درون بازی خود را در چرخش‌های ناموفق خسته می‌کنید، این رویداد پس از شکست در تعداد مشخصی از چرخش‌ها، ارتقاء تضمینی را ارائه می‌دهد.

مزایای ارتقاء پوسته تفنگ Evo در فری فایر چیست؟

ارتقاء پوسته تفنگ Evo در فری فایر دو مزیت دارد. اولاً، ظاهر پوست را بهبود می‌بخشد. مانند پخش ویژه حذف، افکت‌های روی ضربه، جلوه‌های حذف، افکت‌های شلیک و ایموت.

علاوه بر این، ویژگی‌های سلاح گرم انتخابی را بهبود می بخشد. مانند خروجی آسیب بهتر، سرعت شلیک، سرعت بارگیری مجدد، سرعت حرکت و نفوذ زره.

چگونه Diamonds را برای ارتقاء پوسته تفنگ Evo در فری فایر در رویداد Evolution بدست آوریم؟

الماس ها با ارزش ترین ارز درون بازی در Free Fire هستند. زیرا با انجام ماموریت ها یا چالش های روزانه به دست نمی آیند، بلکه با استفاده از پول واقعی خریداری می شوند.

اگر نمی‌خواهید پول نقد خود را برای ارتقاء پوسته تفنگ Evo خود از طریق رویداد Evolution خرج کنید، می‌توانید به فروشگاه Google Play مراجعه و Play Points، توکن‌های فروشگاه دیجیتال را جمع‌آوری کنید.

برای به دست آوردن این امتیازات، باید کارهای تعیین شده توسط فروشگاه گوگل پلی را انجام دهید. آنها می توانند شامل نصب یک برنامه، استفاده از آن برای چند روز، و در نهایت ارسال یک بررسی بر اساس تجربه شما با این برنامه باشند.

با اتمام چنین کارهایی، امتیازهای Play به دست می‌آید که می‌توان آن‌ها را نقد کرد یا مستقیماً برای دریافت الماس در فری فایر ردیم کرد.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است. به خوانندگان این کشور توصیه می‌شود که از بازی کردن خودداری کنند. و در عوض، نسخه انحصاری و قانونی آن، Free Fire Max را بازی کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت