ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Unlocking Limited Heroes Community

رویداد Unlocking Limited Heroes Community 2024 کلش اف کلنز

ایونت Clash of Clans Unlocking Limited Heroes Community : همه چیزهایی که لازم است بدانید

در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره رویداد Unlocking Limited Heroes Community 2024 کلش اف کلنز بدانید.

کلش آف کلنز هر ماه رویدادها و کمپین های فوق العاده ای را برای ما بازیکنان برگزار می کند که بخشی از به روز رسانی های شگفت انگیز فصل بازی بوده است.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

در این فصل “غرب وحشی” ژوئن 2024، ما شاهد رویدادهای بسیاری به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه و همچنین به‌روزرسانی عظیم ژوئن 2024 بودیم.
اما شگفتی‌ها به همین جا ختم نشد. زیرا ما همچنین در حال دریافت یک رویداد جدید انجمن قهرمانان محدود Unlocking در کلش اف کلنز هستیم.

مقالات مرتبط »       پوسته پادشاه غرب وحشی در کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

رویداد Unlocking Limited Heroes Community 2024 کلش اف کلنز

درست مانند رویداد انجمن بیشتر در ماه مه 2024، در این رویداد نیز سیستم خورشیدی «پیشرفت برای باز کردن قفل» داریم.
رویداد فعلی در 24 ژوئن 2024 آغاز شد. و با هم، به عنوان یک جامعه، وظیفه شما این است که به اندازه کافی Dark Elixir را جمع آوری کنید تا از هر نقطه عطفی عبور کنیم. این در 30 ژوئن 2024 (یکشنبه، ۱۰ تیر) به پایان می رسد.

اطلاعات دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که هرچه اکسیر تاریک به طور جمعی بیشتر جمع‌آوری شود، رویداد طولانی‌تر خواهد بود. اما اگر در طول مسیر به برخی نقاط عطف رسیدیم، توسعه دهندگان رویداد را روزهای اضافی رویداد تمدید می کنند، در صورتی که انجمن اهداف را کامل کند تا حداکثر 31 روز.

رویداد Unlocking Limited Heroes Community 2024

همانطور که قبلاً ذکر شد، تعداد کل روزهای اضافه شده به اگر جامعه به نقطه عطف پنجم برسد، افزایش می یابد، این رویداد به مدت 31 روز از تاریخ 1 ژوئیه (دوشنبه، ۱۱ تیر) در ساعت 11:00 صبح به وقت شرقی باز خواهد شد. این دستاورد به بازیکنان 31 روز فرصت می دهد تا از قهرمانان خود حتی زمانی که در حال ارتقاء هستند استفاده کنند.

جوایز به شرح زیر است.

Unlocking Limited Heroes

خوب، اگر نقطه عطف چهارم را کامل کنیم، پنجمین به هیچ وجه سخت نیست. بنابراین، آیا آماده‌اید تا تمام پاداش‌ها را با بقیه بازیکنان به دست آورید؟ اکنون وارد جنگ شوید!

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت