ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته پادشاه غرب وحشی

پوسته پادشاه غرب وحشی در کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین Wild West King کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

این مقاله جزئیات ضروری در مورد پوسته پادشاه غرب وحشی در کلش اف کلنز را نشان می دهد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت برای کاربران فراهم آورد.

پوسته Wild West King کلش اف کلنز با نقشه راه ژوئن 2024 بازی مرتبط است. این پوسته منعکس کننده نگرش کابوی متعلق به هالیوود است و پادشاه بربر را با چوب چوبی و کلاه به یک قهرمان اکشن تبدیل می کند. این پوسته به عنوان پوست افسانه ای شناخته می شود و زیر مجموعه پوسته غرب وحشی همراه با ملکه غرب وحشی و سرپرست غرب وحشی قرار می گیرد.

مقالات مرتبط »     آیا Rocket Spear کلش آف کلنز ارزش ارتقاء دارد؟

پوسته پادشاه غرب وحشی در کلش اف کلنز

قیمت

هزینه پوسته پادشاه غرب وحشی در کلش اف کلنز با توجه به موقعیت جغرافیایی متفاوت است و مبلغ آن به ارز محلی دریافت می شود. به عنوان مثال، بازیکنان در ایالات متحده می توانند این پوسته را با قیمت 9.99 دلار خریداری کنند. در حالی که بازیکنان کشورهای دیگر هزینه های متفاوتی را در فروشگاه درون بازی به آنها نشان می دهد.

طراحی

پوسته پادشاه غرب وحشی به پادشاه بربر ظاهری کابویی خشن می دهد. او شلوار قهوه‌ای و چکمه‌هایی می‌پوشد که با قسمت‌های فلزی نزدیک مچ پا تزئین شده است. بالاتنه او در یک تی شرت زرد پوشیده شده است. که با پارچه قرمز و سفید روی شانه هایش تکمیل شده است تا ظاهری خشن و مرزی داشته باشد. یک ستاره بزرگ طلایی روی سگک کمربند قهوه‌ای او بر تم غرب وحشی او تأکید می‌کند.

در دست چپش، پادشاه بربرها یک دستبند چوبی می‌بندد و یک چوب چوبی با طرح سر اسب در بالا به کار می‌برد. دست راست او توسط یک دستکش بزرگ محافظت می شود که تا آرنج او امتداد دارد و یک قسمت فلزی در نزدیکی مشت او دیده می شود. او برای کامل کردن کابوی خود، یک کلاه چوبی و یک برگ چوبی در دهانش می‌زند.

انیمیشن های پوسته پادشاه غرب وحشی

پوسته پادشاه غرب وحشی با انیمیشن‌های منحصربه‌فردی عرضه می‌شود که تم گاوچران را تقویت می‌کند. هنگام قدم زدن در روستا، پادشاه بربر چوب چوبی را بین پاهای خود قرار می دهد و حرکت اسب سواری را تقلید می کند. در نبرد، او با استفاده از بند انگشتان دست راست خود به دفاع نزدیک می شود و قبل از اینکه ضربه نهایی را با چوب خود وارد کند.

وقتی در نبرد ناک اوت شد، پادشاه بربر چوب خود را رها می کند و سرش را می گیرد و ستاره هایی دور آن می چرخند تا شکست او را نشان دهند. در دوران نقاهت، او روی محراب خود می خوابد و از دست چپ خود به عنوان بالش استفاده می کند، در حالی که چوبش در کنارش ایستاده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت