ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نیزه موشک در کلش

نیزه موشک در کلش اف کلنز : آیا ارزش ارتقاء دارد؟

آیا Rocket Spear کلش آف کلنز ارزش ارتقاء دارد؟

این مقاله توضیح می دهد که بازیکنان باید Ores را برای ارتقاء تجهیزات نیزه موشک در کلش اف کلنز خرج کنند.

Clash of Clans Rocket Spear چهارمین تجهیزات قهرمان نادر حماسی پس از Giant Gauntlet، Frozen Arrow و Fireball است. این متعلق به قهرمان سلطنتی است. و به او اجازه می دهد تا دفاع های دوربرد را با نیزه های مخرب تر هدف قرار دهد. این Hero Equipment ابتدا در چالش Fear the Rocket Spear برای یک بار استفاده عرضه شد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

بنابراین، بازیکنانی که به دنبال خرید این تجهیزات قهرمان هستند باید 3100 مدال سوپر را در رویداد Super Wall Breakers Spotlight کلش اف کلنز خرج کنند تا آن را به دست آورند.

مقالات مرتبط »      باگ رویداد Streak کلش اف کلنز : تکمیل نشدن ثبت نام برای بازیکنان

مزایای تجهیزات نیزه موشک در کلش اف کلنز

در اینجا نکات مثبت تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز وجود دارد:

برد خوب

نیزه موشک قهرمان سلطنتی را قادر می سازد از فاصله 10 کاشی حمله کند. او را از اکثر دفاع ها ایمن نگه می دارد، به جز X-Bow، مورتار و مونولیث. این ویژگی به ویژه برای حفظ سلامتی او در طول نبردها و در عین حال از بین بردن دفاع حریف مفید است.

تخریب متمرکز

Seking Shield، مقدار ثابتی از آسیب را به چندین دفاع وارد می‌کند و به طور بالقوه باعث آسیب جزئی آن‌ها می‌شود. اما نیزه موشک در کلش اف کلنز یک دفاع را تا زمانی که کاملاً نابود شود، هدف قرار می‌دهد. این مانع از تعمیر سیستم دفاعی توسط Builder Huts در طول حمله می شود.

بهبود آمار

نیزه موشک در کلش اف کلنز دارای آمار قابل توجهی است. از جمله افزایش 168 DPS و افزایش 700 اسب بخار در بالاترین سطح. اینها بزرگترین افزایش آمار ارائه شده توسط هر یک از تجهیزات سلطنتی قهرمان در بازی هستند.

محدودیت های تجهیزات قهرمان نیزه موشک در کلش اف کلنز

آسیب کلی کمتر

از نظر مجموع آسیب خروجی، Rocket Spear در مقایسه با Seeking Shield کمتر است. در بالاترین سطح، Rocket Spear در مجموع 7840 آسیب اضافی وارد می کند. در حالی که Seeking Shield می تواند تا 10000 آسیب در حداکثر سطح وارد کند. در صورتی که هدف اصلی حداکثر رساندن آسیب باشد، این امر باعث می شود موشک نیزه تاثیرگذاری کمتری داشته باشد.

قرار گرفتن در معرض دفاع با آسیب زیاد

Rocket Spear برد کمتری نسبت به X-Bow، Monolith و Mortar دارد. این بدان معناست که قهرمان سلطنتی زمانی که با هر یک از دفاع ها در محدوده بالای 10 کاشی مواجه شود، غرق خواهد شد. این قرار گرفتن در معرض می تواند مضر باشد. به ویژه در پایگاه هایی با دفاع خوب که برای مقابله با مهاجمان دوربرد طراحی شده اند.

افزونگی با Spirit Fox

روباه روح قهرمان سلطنتی را برای چهار ثانیه اول نامرئی و غیر قابل نفوذ می کند. در نتیجه، هنگامی که با کلش آف کلنز راکت اسپیر جفت می شود، مزیت برد به یک تقویت اضافی تبدیل می شود.

نتیجه گیری

نیزه موشک در کلش اف کلنز ترکیبی از مزایا و محدودیت ها را ارائه می دهد. توانایی تخریب دوربرد آن، آن را به یک افزودنی ارزشمند تبدیل می کند، در حالی که میزان آسیب کل کمتر و قرار گرفتن در معرض احتمالی آن در برابر دفاع با آسیب زیاد، استفاده از آن را محدود می کند. بنابراین، بازیکنانی که برای برد و تخریب متمرکز ارزش قائل هستند، باید سنگ های براق، شاینی و ستاره ای را برای ارتقاء آخرین تجهیزات قهرمان هزینه کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت