ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باگ رویداد Streak کلش

باگ رویداد Streak کلش اف کلنز : تکمیل نشدن ثبت نام برای بازیکنان

باگ ایونت Clash of Clans Streak : عدم تکمیل ثبت نام تکمیل برای بازیکنان

این مقاله بیشتر جزئیات بیشتری را در مورد باگ رویداد Streak کلش اف کلنز برجسته می کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

سوپرسل به روز رسانی در مورد باگ رویداد Streak کلش اف کلنز در حال انجام است که مانع از دسترسی بازیکنان به پاداش وظیفه دوم می شود. این موضوع باعث ناامیدی بازیکنان می شود، زیرا برخی حتی پس از دستیابی به 60 درصد تخریب در حمله که هدف دوم است، پاداش 10% Streak را دریافت نکردند.

مقالات مرتبط »      نحوه دریافت پوسته ملکه غرب وحشی رایگان در کلش اف کلنز

دلیل وجود باگ رویداد Streak کلش اف کلنز و نحوه رفع آن توسط بازیکنان

باگ رویداد Streak کلش اف کلنز احتمالاً به دلیل یک خطای فنی در کدهای بازی ایجاد شده است. با بررسی کد و تصحیح اشتباه، سوپرسل قصد دارد به زودی باگ را حذف کند.

بازیکنان اولین بار دیروز (20 ژوئن) در حالی که تلاش می کردند تا کار دوم را برای حفظ خط خود انجام دهند، متوجه این باگ شدند. این باعث نگرانی بسیاری شد که آیا خط آنها شکسته می شود و آیا باید از اولین کار شروع کنند.

برای رفع این مشکل، سوپرسل در دسته رسمی کلش آف کلنز ایکس پستی منتشر کرد. و به بازیکنان اطلاع داد که فعالانه در حال کار بر روی اصلاحی هستند که به زودی اجرا خواهد شد. این اعلامیه برای کسانی بود که نگران شکسته شدن خط خود قبل از حل مشکل بودند.

در حالی که موضوع در حال رسیدگی است، بازیکنان می توانند در کلن وارها و رویداد Super Wall Breakers Spotlight شرکت کنند تا جوایزی به دست آورند. برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد باگ رویداد Streak کلش اف کلنز، مرتباً دسته رسمی X را بررسی کنید.

رویداد Streak کلش اف کلنز چیست؟

رویداد Clash of Clans Streak شامل هفت وظیفه است که هر کدام جوایز هیجان انگیزی را ارائه می دهند. یک روز برای تکمیل هر کار در نظر گرفته شده است، و پس از اتمام آن، بازیکنان باید قبل از انجام کارهای متوالی بعدی، چند ساعت استراحت کنند.

اگر کسی نتواند کار را در یک روز پس از اتمام خنک‌دان انجام دهد، باید از اولین کار شروع کند و پاداش‌هایش برداشته می‌شود. بنابراین، حفظ ثبات در طول دوره رویداد مهم است.

از نظر جوایز، رویداد Streak تا 100٪ جایزه Streak و 3000 سنگ براق را ارائه می دهد. از پاداش Streak می توان برای به دست آوردن پاداش های مضاعف در حملات لیگ استفاده کرد. در همین حال، Shiny Ores یک منبع ضروری درون بازی است که برای ارتقاء تجهیزات قهرمان در سطوح مختلف استفاده می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت