ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته ملکه غرب وحشی رایگان

نحوه دریافت پوسته ملکه غرب وحشی رایگان در کلش اف کلنز

چگونه پوسته Wild West Queen کلش اف کلنز را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

بیایید ببینیم چگونه می توانید پوسته ملکه غرب وحشی رایگان را در کلش اف کلنز دریافت کنید.

سوپرسل اخیراً یک پوسته جدید ملکه غرب وحشی را منتشر کرده است که بخشی از انحصاری ها در ژوئن 2024 معرفی شده است. قیمت این کالا 9.99 دلار است (قیمت ها ممکن است بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید متفاوت باشد). اما می توانید آن را بدون خرج کردن یک دلار دریافت کنید. سازنده محتوای COC محبوب @ClashDotNinja آن را به صورت رایگان تقدیم می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

توجه داشته باشید:
سوپرسل اغلب موارد انحصاری را در اختیار سازندگان COC قرار می دهد تا چنین هدایایی را انجام دهند. و فرصتی عالی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد تا مطالب رایگان دریافت کنند.

همانطور که از نامش مشخص است، پوسته ملکه غرب وحشی کلش آف کلنز یک کلکسیون با تم دختر گاوچران آمریکایی است که ملکه را با یک کلاه و دو هفت تیر نشان می دهد. لازم به ذکر است که این انحصاری در ویدیوی رسمی کلش آف کلنز که چند هفته پیش منتشر شد فاش شد و انتشار نهایی آن در 8 ژوئن 2024 رخ داد.

مقالات مرتبط »      Haste Vial در کلش اف کلنز : بهترین نکات برای بکارگیری آن

نحوه دریافت یک پوسته ملکه غرب وحشی رایگان در کلش اف کلنز

در زیر راهنمای گام به گام برای بدست آوردن شانس برنده شدن پوسته ملکه غرب وحشی رایگان در کلش اف کلنز است:

  • مرحله 1: X را در دستگاه خود باز کنید.
  • مرحله 2: «@ClashDotNinja» را جستجو کنید و نمایه رسمی سازنده را پیدا کنید.
  • مرحله 3: به دنبال پستی باشید که رایگان را ارائه می دهد، و سپس آن را لایک و ریتوییت کنید.
  • مرحله 4: نمایه سازنده را دنبال کنید.

انجام این مراحل نام شما را برای هدیه ثبت می کند. برای افزایش شانس خود برای دریافت کالا، می‌توانید در کانال YouTube خالق مشترک شوید، که پیوند آن در پست ارائه رایگان ارائه شده است.
توجه داشته باشید:
برنده پس از 21 ژوئن 2024، ساعت 12:00 بعد از ظهر (UTC+0) اعلام خواهد شد.

راه های دیگر برای دریافت پوسته ملکه غرب وحشی رایگان در کلش اف کلنز

از آنجایی که پوسته ملکه غرب وحشی 9.99 دلار قیمت دارد، می توانید این مبلغ را با استفاده از پلتفرم هایی مانند Google PlayStore به دست آورید. یک رسانه قابل اعتماد برای دریافت رایگان در هر عنوانی، از جمله COC.

این فروشگاه دیجیتال، جدا از برنامه های بی شمار، توکن های درون برنامه ای به نام Play Points را نیز ارائه می دهد. اینها را می توان با انجام کارهای خاصی که می توانید از طریق فروشگاه گوگل پلی دریافت کنید، جمع آوری کنید. این کارها می تواند شامل نصب یک برنامه کاربردی، استفاده از آن برای چند روز و سپس ارسال یک بررسی بر اساس تجربه شما باشد.

این به فروشگاه دیجیتال کمک می کند تا برنامه را رتبه بندی کند، و شما امتیازهای Play را دریافت خواهید کرد که می توانید آنها را نقد کنید. یا، می‌توانید از این ارز برای ردیم کردن اقلام در هر عنوانی، از جمله پوسته ملکه غرب وحشی Clash of Clans استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت