ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پرک Agile در کالاف

آموزش کامل نحوه باز کردن قفل پرک Agile در کالاف دیوتی موبایل

چگونه می توان پرک Agile را در COD: Mobile باز کرد؟

شما می خواهید بدانید که چگونه می توانید قفل پرک Agile در کالاف دیوتی موبایل را باز کنید. زیرا این یک امتیاز بسیار مفید است. و در حال حاضر برای تکمیل یکی از چالش های بازی ضروری است.

گیمرهایی که قصد فروش اکانت بازی کالاف دیوتی خود را دارند، باید توجه داشته باشند که خرید cp کالاف دیوتی موبایل کمک زیادی به افزایش ارزش حساب آن ها می کند.

COD: Mobile تجربه نمادین Call of Duty را در حال حرکت به ارمغان می آورد. و به بازیکنان این امکان را می دهد تا حالت استاندارد چند نفره و حتی بازی Warzone Battle Royale را از تلفن خود امتحان کنند. اگر متعهد به رسیدن به حداکثر سطح در بازی هستید، باید مطمئن شوید که بهترین امتیازات ممکن را دارید. بنابراین، نحوه باز کردن پرک Agile در کالاف دیوتی موبایل را بررسی کنید.

مقالات مرتبط »     پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

نحوه باز کردن قفل پرک Agile در کالاف دیوتی موبایل

برای باز کردن پرک Agile در کالاف دیوتی موبایل، بازیکنان باید به سطح 29 برسند. که می‌تواند با انجام بازی‌ها و کسب XP از حالت چندنفره یا بتل رویال انجام شود.

پس از ارتقاء سطح و کسب امتیاز Agile، قفل آن برای همه کلاس‌ها به صورت چند نفره برای همیشه باز می‌شود.

شایان ذکر است، می توانید سطح فعلی خود را از صفحه لابی اصلی بازی، با کلیک روی نمایه خود در گوشه بالا سمت چپ، بررسی کنید.

با قفل Agile در COD: Mobile، می‌خواهید بدانید چه مزایایی برای گیم‌پلی شما به همراه دارد. پرک Agile به بازیکنان کمک می‌کند تا اشیا را سریع‌تر بپوشانند. و 85 درصد زمان هدف‌گیری را پس از دوی سرعت افزایش دهند. به این معنی که می‌توانید سلاح خود را سریع‌تر بالا بیاورید تا از کشتن مطمئن شوید.

این یک امتیاز فوق‌العاده مفید است، به‌ویژه در محیط چندنفره سریع. جایی که اغلب برای یافتن دشمنان بیشتری برای کشتن به این طرف و آن طرف می‌دوید.

همچنین برای یکی از چالش های فصلی که بازیکنان را ملزم می کند 10 دشمن را با هر تپانچه ای بکشند، در حالی که به امتیاز چابکی در حالت چندنفره مجهز هستند، امتیاز Agile را می خواهید. فقط تپانچه مورد نظر خود را به همراه Agile مجهز کنید و به سرعت چالش را برای یک پاداش خوب به پایان خواهید رساند.

این توضیح کامل ما در مورد نحوه باز کردن پرک Agile در کالاف دیوتی موبایل است. و اکنون دقیقاً می‌دانید که چگونه این امتیاز را همراه با مزایای آن دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت