ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پرک Disable در کالاف

پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل چیست و چه کاربردی دارد؟

Disable Perk در COD Mobile  توضیح داده شد

در این مقاله ما در مورد ویژگی پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل توضیح می دهیم. و جزئیاتی مانند نحوه باز کردن قفل آن برای سلاح های مختلف، بهترین راه های استفاده از ویژگی غیرفعال کردن و موارد دیگر را به اشتراک می گذاریم.

امتیازات سلاح‌ها پیوست‌هایی در COD: Mobile هستند که جریان نبرد را تغییر می‌دهند، زیرا در درگیری‌های اسلحه تأثیر زیادی دارند – این چیزی است که Disable انجام می‌دهد. COD: موبایل در حال حاضر انواع مختلفی از امتیازات سلاح را ارائه می دهد که می توانید با کاهش زمان بارگیری مجدد، افزایش دقت شلیک لگن و افزایش مهمات، سلاح خود را بهبود ببخشید.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در ارزان جم.

در حالی که درک و استفاده از بیشتر امتیازات سلاح در بازی آسان است، ویژگی Disable perk با بارگذاری و موقعیت‌های خاص به خوبی کار می‌کند، و اگر اطلاعات زیادی در مورد خود امتیاز ندارید، راه‌اندازی آن نیز کار دشواری است.

مقالات مرتبط »   بهترین Sniper در کالاف دیوتی موبایل

پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل چه می کند؟

پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل، حرکت دشمنان را با ضربه زدن به پاهایشان با استفاده از سلاحی که دارای امتیاز Disable است، کاهش می‌دهد.

لگ شات در حالی که دارای ویژگی Disable Perk است، حرکت دشمن را مختل می کند. در حالی که اگر از LMG، SR یا MR استفاده می کنید، حتی عکس های بدن نیز می توانند اثرات پرک را ایجاد کنند.

به عبارت ساده، پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل به شما امکان می‌دهد تا سرعت دشمنان را کاهش دهید. که نقشی حیاتی در درگیری‌های اسلحه ایفا می‌کند زیرا زمان بیشتری برای زدن شلیک‌های دقیق برای برنده شدن در موقعیت‌های ۱ در مقابل ۱ یا موقعیت‌های دیگر دارید.

نحوه دریافت پرک Disable سلاح در کالاف دیوتی موبایل

بسته به سلاح، الزامات سطح سلاح متفاوتی برای باز کردن قفل پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. برای مثال، وقتی به سطح سلاح 17 رسیدید، می‌توانید امتیاز Disable را برای AS Val باز کنید.

از سوی دیگر، برای SMG مانند CBR4، وقتی به سطح سلاح 42 برسید، ویژگی Disable Perk باز می‌شود. بنابراین، برای بررسی اینکه چگونه می‌توانید قفل Disable Perk را برای سلاح مورد نظر خود باز کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • COD:Mobile را باز کنید
  • از لابی اصلی به منوی “Loadout” بروید.
  • سلاحی را انتخاب کنید که می‌خواهید قفل آن را غیرفعال کنید.
  • بر روی گزینه “Gunsmith” کلیک کنید.
  • امتیازها را در قسمت پیوست انتخاب کنید.
  • به پرک «Disable» بروید.
  • الزامات باز کردن قفل را در منوی کناری بررسی کنید.

بهترین راه برای استفاده از ویژگی پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل

توصیه می‌کنیم از ویژگی Disable perk در سلاح‌هایی با آسیب زیاد اما نرخ آتش پایین استفاده کنید. همانند چنین سلاح‌هایی، می‌توانید حرکات دشمن را کاهش دهید تا شلیک‌های بیشتری را وارد کرده و به سرعت آنها را بکشید. با استفاده از سلاح‌های با نرخ آتش بالا، برنده بر اساس اینکه چه کسی اول شروع به شلیک می‌کند و بیشترین ضربه‌های آسیب‌زا را وارد می‌کند، تعیین می‌شود.

اگرچه وقتی صحبت از سلاح‌های با آسیب زیاد و سرعت آتش پایین می‌شود، به دقت نیاز دارید. ساده ترین استراتژی، کاهش سرعت دشمنان با استفاده از ویژگی پرک Disable در کالاف دیوتی موبایل و سپس فرود هد شات برای کشتن آنها در چند ضربه است.

این راهنمای ما را به پایان می‌رساند، همانطور که ویژگی غیرفعال کردن را در COD: Mobile توضیح داده‌ایم و جزئیات نحوه باز کردن قفل و بهترین کاربردهای آن را به اشتراک می‌گذاریم.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت